وکیل در مهرستان

وکیل در مهرستان

همان طور که می دانید وکیل به فردی اطلاق می شود که به عنوان جانشین یا نماینده فرد دیگری برای اموری که در قرارداد وکالتنامه درج شده، اقداماتی را انجام می دهد. این اقدامات حتما باید در چارچوب و حد و مرزی که در قرارداد درج شده باشد. اگر در شهر زیبا و تاریخی مهرستان زندگی می کنید و به علت های مختلف به وکیل پایه یک دادگستری نیازمندید، تا انتهای این مقاله با ما باشید تا بتوانید یک وکیل خوب در مهرستان پیدا نمایید.

شماره وکیل در مشهد

آدرس : مهرستان – جنب بانک صادرات

 

بهترین وکلای مهرستان به موجب قراردادی که بین موکل و وکیل عقد می شود و وکالت نامه نام دارد، باید نسبت به نام و حساب موکل خود اختیاراتی را به عهده داشته باشند. یک وکیل دادگستری در مهرستان، یک وکیل خانواده در مهرستان، یک وکیل متخصص در مهرستان و … همگی در انجام امور درج شده در وکالت نامه به صورت واسطه عمل می نمایند. به طور کلی وکالت به معنای واگذار نمودن یا تفویض کردن کاری به وکیل می باشد.

وکیل در مهرستانبهترین وکیل در مهرستان را می توانید در یکی از دسته بندی های زیر بیابید

  1. وکیل مدنی

وکلایی که برای انجام امور اداری یا حقوقی فردی وکالت نامه را امضا می نمایند، به عنوان وکلای مدنی می باشند. در این صورت وکیل مدنی و موکل باید به یکی از دفاتر اسناد رسمی شهر خودشان مراجعه نموده و برای موضوع مورد نظر، وکالت نامه را تنظیم و امضا نمایند.

وکیل طلاق و وکیل ملکی را می توان جزو وکلای مدنی دانست که به اموری نظیر طلاق، خرید و فروش و اجاره ملک، رسیدگی به کار های اداری و سازمان ها مبادرت دارند.

  1. وکیل دادگستری

وکلایی که بعد از اخذ مدرک لیسانس یا مدرک بالاتر در رشته های حقوق و فقه، موفق به اخذ رتبه بالایی در آزمون کانون وکلای دادگستری شده اند. این وکلا با نام وکلای پایه یک یا وکلای پایه دو دادگستری بعد از گذراندن دوره کارآموزی خود، پروانه وکالت را کسب می نمایند. وکیل پایه دادگستری در مهرستان و وکیل کیفری در مهرستان که دارای دفتر وکالت در مهرستان باشند می توانند به پرونده های حقوقی مختلفی رسیدگی نمایند.

  1. درخواست مشاوره آنلاین و حضوری وکالتوکیل مع الواسطه

وکیل مع الواسطه به وکیلی گفته می شود که توسط شخصی به غیر از موکل اختیار شده باشد. این نوع وکیل بیشتر مربوط به کسانی است که در حبس هستند و توانایی انتخاب وکیل ندارند. وکلای مع الواسطه بیشتر برای اموری مانند محکومیت های مالی و امور جزایی انتخاب و شروع به کار می نمایند.

همچنین این وکلا می توانند به عنوان مشاور حقوقی یا بهترین مشاور حقوقی در مهرستان به کلیه کسانی که نیاز به مشاوره در امور حقوقی و کیفری و خانواده دارند، کمک نمایند. ضمنا وکیل آنلاین در مهرستان می تواند به صورت مجازی ( تماس های تصویری از طریف اپ های موجود، تماس تلفنی، چت های آنلاین ) تمامی خدمات مورد نیاز موکلین را ارائه نماید.

وکیل در مهرستانتقسیم بندی و انواع وکیل از لحاظ نوع وکالت

وکلا بر اساس نوع وکالتی که به عهده می گیرند به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند:

  1. وکیل انتخابی

مشهور ترین نوع وکیل، وکیل انتخابی می باشد. این نوع وکیل توسط شخص موکل انتخاب می شود تا به علت تجربه او در مراجع قضایی از حق و حقوق موکل دفاع نماید.

  1. وکیل تسخیری

در زمان هایی که متهم به دلیل نداشتن بضاعت مالی یا هر دلیل دیگری از داشتن وکیل امتناع کند، دادگاه از میان وکلای دادگستری، وکیلی را به صورت مجانی در اختیار متهم قرار می دهد. وکیل تسخیری بیشتر در دعاوی کیفری نقش دارد که با عنوان وکیل کیفری نیز شناخته می شود.

  1. درخواست مشاوره آنلاین و حضوری وکالتوکیل معاضدتی

به حکم قوانین مدنی، هر شخصی باید در مراجع قانونی وکیل داشته باشد تا از حق و حقوق وی دفاع نماید. اگر شخصی به هر دلیلی نتواند وکیلی برای خود اختیار نماید، دادگاه بر اساس صلاحدید خود و رای کمیسیون کانون وکلا، وکیلی را برای وی در نظر می گیرند.

  1. وکیل سازمانی

وکیل سازمانی برای کارمندان دولتی ( لشگری و کشوری ) می باشد که برای کار های خدمتی خود با مشکلات حقوقی یا قضایی مواجه شده باشند. در این صورت سازمان محل خدمت این کارمندان موظف است از متخصصان حقوقی خود برای دفاع از کارمندان استفاده نماید.

وکلای سازمانی بر اساس قوانین حمایت های قضایی از کارمندان سازمان های نیرو های مسلح و دولتی بنا شدده است.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاوره آنلاین و حضوری وکالت

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها