وکیل در زاهدان

انتخاب وکیل در زاهدان و وکیل خوب در زاهدان دغدغه ی بسیاری از هموطنان ما در زاهدان می باشد.مهم نیست که چه شغلی دارید و یا تحصیلاتتان چه میزان  است. حتی مهم نیست خلق و خوی آرامی دارید یا نه، جرا که دعاوی حقوقی و کیفری برای همه افراد ممکن است پی بیاید و از قبل هیچ چیز قابل برنامه ریزی نیست. هرچقدر هم که در طول زندگی سعی کنید درست رفتار کنید تا دچار دردسر نشوید، اما به دلیل زندگی اجتماعی آدمی نمیتواند از اتفاقات در امان باشد و هر لحظه ممکن است تا درگیر دعاوی شده و به دنبال وکیلی خوب باشد. پس اگر شما عبارت وکیل در زاهدان را در گوگل سرچ کرده اید بدون شک از این قاعده مستثنی نبوده و به دنبال وکیلی خوب و کاردان می باشید.در این مقاله با ما همراه باشید، تا به شما بگوییم چگونه میتوان بهترین وکیل در زاهدان را یافت.

وکیل در زاهدان

چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید و با از طریق صفحه اینستاگرام دادورزان صلح و ساز با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.
09192329787
– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد
– ارائه کلیه خدمات حقوقی

 آدرس :  زاهدان-میدان امام علی (ع) نبش خیابان امیرالمومنین ٣ مجتمع سپیده طبقه اول

اما باید گفت اگر در زاهدان درگیر دعاوی هستید ، انتخاب وکیل در زاهدان که در کار خود خبره باشد از نان شب برای شما واجب تر است.

اما آیا واقعا انتخاب وکیل در زاهدان برایتان از نان شب واجب‌تر است؟

اگر با مسئله‌ای حقوقی یا کیفری مواجهید و به‌دنبال مشاوره حقوقی یا کمک وکیلی زبده هستید، احتمالا نیاز دارید وکیلی خوب به شما معرفی شود و شماره تلفن وکیل در زاهدان را داشته باشید، اما نمی‌دانید چه وکیلی برای پرونده شما مناسب‌تر است. باید به یاد داشته باشید که وکلا ارائه‌دهنده خدمات حقوقی‌اند و شما استفاده کننده بالقوه آن خدمات هستید. بنابراین، درست مانند انتخاب هر محصول یا خدمت دیگر، باید پیش از انتخاب وکیل خدمات او را به‌دقت ارزیابی کنید.

بهترین وکیل در زاهدان کیست؟

وقتی شخصی دچار مشکلات حقوقی می‌شود و به دنبال یک حلال مشکل است، در واقع در پی کسی است که در درجه اول مشکل حقوقی او را به درستی متوجه شده و به خوبی درک کند و بتواند از تمام زوایا آن را بررسی کند و در درجه دوم بتواند مشکل او را در چهارچوب موازین قانونی به سرانجام برساند که در این راستا به دنبال وکیل خوب در زاهدان یا هر شهر دیگری هستند.

فرایند انتخاب وکیل در زاهدان

اولین و مهم‌ترین گام در فرایند انتخاب وکیل خوب با قیمت مناسب مرحله تحقیقات است. قاعدتا برای شروع تحقیقات به اسامی چند وکیل خوب نیاز دارید. درست مانند خرید هر خدمت دیگر، بهترین راهکار این است که از دوستان و آشنایان خود بخواهید چند وکیل ماهر به شما معرفی کنند. با تمام دوستان، بستگان و همکاران خود مشورت و فهرستی از بهترین وکلا تهیه کنید. کانون وکلای دادگستری هم مرجعی مناسب برای یافتن وکیلی خوب و متخصص در حوزه حقوقی یا کیفری مورد‌نیاز شما‌ست. منبع دیگر جست‌و‌جوی اینترنتی‌ست، به‌ویژه اگر بتوانید به نظرات دیگران درمورد وکلای مختلف دسترسی پیدا کنید. با مطالعه بازخورد‌های افراد مختلف درمورد وکیلی خاص می‌توانید تخصص، تبحر و شیوه تعامل او با موکلانش را ارزیابی کنید.

بهترین وکیل در زاهدان

 وکیل مورد‌نظر در چه حوزه‌هایی تخصص دارد؟

باید مطمئن شوید وکیل منتخب‌تان در حوزه حقوقی مورد‌نیاز شما تجربه و تخصص دارد. در دنیای وکالت حوزه‌های حقوقی متنوعی وجود دارد و اغلب وکلا ترجیح می‌دهند بر حوزه‌ یا حوزه‌هایی محدود و خاص تمرکز کنند. نمونه سؤالات زیر می‌تواند به شما کمک کند:

 • آیا وکیل مورد‌ارزیابی پرونده‌هایی مشابه پرونده شما داشته‌ است؟
 • نتایج آن پرونده‌ها چگونه بوده است؟
 • چه مدت است که در این حوزه حقوقی خاص فعالیت دارد؟
 • چند درصد از پرونده‌هایش در این حوزه حقوقی خاص است؟
 • آیا در این حوزه خاص گواهی‌نامه یا تقدیر‌نامه‌ای دارد؟
 • آیا می‌توانید با دیگر موکلانی که پرونده‌ای مشابه داشته‌اند صحبت کنید؟

 میزان هزینه لازم برای پرونده شما

خدمات حقوقی و دعاوی کیفری می‌توانند هزینه‌های گزافی داشته باشند. بنابراین، باید از کلیه هزینه‌ها و دستمزد وکیل خود کاملا آگاه باشید وکیل منتخب شما باید بتواند در همان جلسه مشاوره ابتدایی و بر اساس اطلاعاتی که در اختیارش می‌گذارید، تخمین دقیقی از هزینه‌ها به شما ارائه کند.می‌توانید از وکیل در زاهدان بپرسید:

 • ساختار هزینه‌های پرونده و دستمزد وکیل به چه صورت است؟
 • آیا هزینه بیمه یا مالیات در کار است؟
 • آیا به‌جز وکیل باید به افراد دیگری هم دستمزد بدهید؟
 • آیا هزینه‌های جانبی دیگر (مانند هزینه‌های پست، داد‌خواست و نسخه‌برداری) در کار است؟
 • زمان و مراحل پرداخت دستمزد چگونه است؟
 • آیا قرار‌داد یا شیوه‌نامه پرداخت خاصی دارد؟

به یاد داشته باشید که دستمزد بالای یک وکیل به‌معنای مهارت و تخصص بالای او نیست. در عین‌حال، توجه داشته باشید دستمزد پایین هم می‌تواند نشانه تجربه یا مهارت پایین باشد.

وکیل شما به صورت فردی پیگیر پرونده تان خواهد شد یا با تیمی از وکلا؟

برخی از وکلا تنها کار می‌کنند و برخی گروهی، برخی از وکلا هم بخشی از کار را به دیگر وکلا برون‌سپاری می‌کنند. شما باید بدانید چه کسانی در پرونده شما دخیل‌اند، چون این مسئله هم بر کیفیت خدمتی که دریافت می‌کنید و هم بر هزینه‌های شما بسیار مؤثر است.

نحوه برخورد وکیل در زاهدان با موکل

اگر سؤالی داشتید، می‌توانید به‌راحتی از او بپرسید یا شماره او همیشه خارج از دسترس است؟
آیا او پرسش‌های شما را با دقت و سرعت کافی جواب می‌دهد؟
انتخاب وکیل خوب فقط به مهارت‌ها و شایستگی‌های او بستگی ندارد و روابط او با شما بسیار حیاتی است. هر وکیلی هم‌زمان پرونده‌های فراوانی در اختیار دارد اما این پرونده شما‌ست که برای‌تان اولویت دارد. وکیل خوب در زاهدان وکیلی‌ است که متوجه دغدغه‌های شما هست و ارتباط مفید و مؤثری با شما دارد.
باید بدانید:

 • آیا او یا همکارانش همیشه در دسترس شما هستند؟
 • روند پیشرفت پرونده را چگونه و در چه بازه‌های زمانی‌ای به اطلاع شما می‌رساند؟
 • آیا دیگر موکلان او از برخورد و روابط وکیل موردارزیابی راضی‌اند؟

دیگر وکلا چه نظری درمورد وکیل شما دارند؟

وکلا بهترین مرجع برای ارزیابی مهارت‌ها و شهرت دیگر وکلا هستند. چه‌بسا یکی از آشنا‌یان‌تان وکیل باشد و بتواند وکیلی عالی به شما معرفی کند که تابه‌حال نام او را نشنیده‌اید. اگر می‌خواهید ارزیابی دقیقی از اخلاق‌مداری، شایستگی‌ها، افکار، رفتار، عادت‌ها و شهرت یک وکیل داشته باشید، بی‌شک به نظرات دیگر وکلا نیاز دارید.

وکیل در زاهدان

فردی که شغل وکالت را به عنوان حرفه قبول می کند باید تعلیمات ویژه ای را در این زمینه فرا بگیرد. این آموزش ها شامل دفاع قوی، مؤثر، صحیح و به موقع از حقوق موکل می باشد. در واقع رعایت نکردن تکنیک های مخصوص دفاع و از دست دادن فرصت ها، در بسیاری از مواقع باعث ضربه دیدن و آسیب های غیر قابل انکاری به حقوق موکل می شود و مسلماً باعث بی اعتمادی نسبت به جامعه وکلا می شود.

 دفاعیه چیست؟

 حق دفاع شامل حقوق ذاتی افراد بوده که در دین اسلام و قوانین اساسی به طور مکرر نسبت به آن اشاره و تأکید شده است. با توجه به اصل 35 قانون اساسی:
هریک از طرفین دعوی مجاز به دفاع از حقوق خویش هستند و بر همین اساس می تواند در محاکم قضایی از وکیل یاری بخواهند.
اصولاً امری که افراد را به سمت انتخاب وکیل هدایت می کند، اعتقاد و انتظار دفاع همه جانبه و اطلاع داشتن از قوانین و مقررات، همچنین آشنایی با روش های چگونگی طرح دعوی یکی از وظایف وکیل دادگستری می باشد.

به این ترتیب وکلای مجرب (بهترین وکیل در زاهدان ) در نخستین گام، با دید کلی نسبت به موضوع، همچنین در نظر گرفتن شرایط، از لحاظ قابلیت دفاع، میزان حق‌الوکاله، موضوع پرونده، همچنین با در نظر گرفتن شرایط نسبت به پذیرش یا رد پرونده تصمیم گیری کنند. پس از مرحله انتخاب وکیل و اعطای پرونده به وی، وظایف وکیل آغاز می شود. در واقع وکیل خوب باید با اقتدار تمام و برخورداری از علم و آگاهی حقوقی و اعتماد به نفس کامل، به موضوع پرونده ورود پیدا کند و از تمام مهارت، تجربه، دانش و تخصص خویش استفاده نماید.

 نقش وکیل زاهدان در موفقیت پرونده

پس از این که وکیل پرونده را در دست می گیرد، قبل از هر اقدامی باید یک تصویر کلی از آن را در ذهن خود ایجاد کند. لیه مدارک، مستندات و وقایع را در کنار یکدیگر قرار دهد. چنانچه در گذشته با این پرونده مواجه شده است از حیث نحوه رسیدگی به موضوع، آن را با دقت مورد بررسی قرار دهد و مستندات را جمع آوری کند. همچنین قوانین، آرایه وحدت رویه و نظرات مورد شوری را با یکدیگر مطابقت دهد.

ویژگی های وکیل خوب در زاهدان

 • در واقع وکیل خوب کسی است که نحوه طرح دعوی از لحاظ حقوقی یا کیفری بودن، همچنین عنوان درخواست شکوائیه را با هوش و درایت کامل انتخاب نماید. چراکه هر گونه غفلت، کوتاهی، نا آگاهی در شیوه روش طرح دعوی یا چگونگی مطرح نمودن شرایط آن می تواند باعث رد دعوی یا دادخواست شود. این عوامل نشان دهنده ضعف و بی‌تجربگی وکیل می باشد، همچنین موکل همواره از وکیل خود به عنوان فردی بی استعداد، بی‌تجربه و نالایق یاد می کند، که می تواند تأثیر منفی بر روی سابقه کاری وکیل بگذارد.
 • برای ممانعت از این امر همواره باید سعی وکیل بر این باشد که از زمان نهایت استفاده را ببرد و به دانش و تجربه خود جهت دفاع از موکل بیفزاید. برای دست یابی به این منظور باید کلیه موارد و قطعات معمای پرونده را در کنار هم قرار دهد از مهم ترین اصول بررسی قطعات یافتن قوانین و آرای مربوط با موضوع و منطبق سازی هریک از اجزاء مواد قانونی و بررسی نقاط اختلاف یا اشتراک آن می باشد.
 • به این ترتیب با دریافتن شرایط حاکم بر پرونده و یافتن شرایط ویژه ی پرونده ، یا کشف بهترین دفاعیه و راه حل، می توان آن را از لابه لای این موارد استخراج نمود.
 • وکیل خوب در زاهدان کسی است که قدرت استدلال و درک بالایی نسبت به قوانین و اوضاع موجود داشته باشد. این مراحل در واقع نخستین مرحله اقامه دعوی می باشد، اما در جلسات دادرسی وکیل می تواند با تمرین به صورت حرفه ای به تجربه بیشتر دست یابد.
 • در واقع وکیل خوب در زاهدان باید بداهه گو و زیرک باشد،ئهمچنین از قدرت استدلال خوبی برخوردار باشد و بتواند با قدرت، سخنان خود را مطرح نماید و هدایت جلسه را در دست خود نگه دارد.
 • حفظ احترام افراد داخل جلسه، وکیل خوب در زاهدان کسی است که در عین سخنوری و قدرت بیان قوی، بتواند احترام افراد حاضر در جلسه محاکمه را حفظ نماید.
 • وکیل موفق همواره در نگاه به قاضی، طرف دعوی یا وکیل وی جانبه احترام و ادب را نگه دارد.
 • وکیل خوب کسی است که آرامش خود را حفظ می کند و با چهره ای قاطع و ظاهری آراسته در محاکم حضور پیدا می کند.
 • وکیل موفق مستمعی دقیق و نکته‌سنج می باشد، تا به این ترتیب بتواند از میان سخنان افراد، آنچه به سود و منفعت موکل می باشد را کشف نماید.
 • وکیل خوب باید یک روانشناس ماهر باشد، وکیل خوب در زاهدان باید بتواند از بین کلمات،میزان راستی یا فریب و دروغ فرد را با مهارت از یکدیگر تمیز دهد و گول ظاهر افراد را نخورد.
 • آگاهی و به کارگیری درست زبان بدن
 • همچنین با توجه به اثرگذاری، القای افکار و احساس خویش به دادگاه، وکیل باید از فن بلاغت مبتنی بر اساس دانش و منطق یا استدلال همچنین برخورداری از زیبایی نوشتاری و بیان مناسب، استفاده از تونالیته صدا، استفاده به جا از حرکات دست و چهره برای یک دفاع قوی و مؤثر برخوردار باشد. وکالت شغل مبارزه با افراد یا ستیزه با دیگران نمی باشد، بلکه هدف از وکالت برقراری کامل صلح و عدالت می باشد.
 • آرام نگاه داشتن جلسه دادگاه، وکیل خوب در زاهدان کسی است با ارائه دلایل منطقی و محکمه پسند، جلسه دعوی را به جای میدان رقابت و نبرد به مکانی امن و آرام و در عین حال جهت دفاع از حقوق موکل تبدیل می کند. تشبیه کردن حرفه وکالت با کار هنرمند بی دلیل نیست، زیرا برقراری توازن میان تعارضات و تناقض ها از عهده هر کسی خارج می باشد.

وکیل پایه‌یک دادگستری

به نوعی نماینده حقوقی به شمار می رود که با توجه به کسب پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری، می تواند از صلاحیت حضور در محاکم قضایی و برای دفاع از موکل خویش با در نظر گرفتن موازین برخوردار باشد. وکیل پایه یک دادگستری پس از قبولی در آزمون وکالت باید در دوره های کارآموزی وکالت به مدت 2 سال به کسب تجربه بپردازد و در طی این دو سال با ورود به انواع دادسراها یا دادگاه‌ها و بررسی و مطالعه انواع گوناگون پرونده به کسب تجربه و مهارت می پردازد. پس از طی کرد مرحله کارآموزی و قبولی در آزمون اختبار به جامعه تحت عنوان وکیل پایه یک دادگستری معرفی می شود. در واقع وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بهترین نماینده حقوقی و مطلع از هر نوع دعاوی حقوقی و کیفری شناخته می شود.

 وکیل متخصص کیست؟

آنچه مسلم است یک وکیل دادگستری از اطلاعات جامع و کاملی نسبت به قوانین برخوردار است، اما وکالت نیز مانند دیگر مشاغل نیازمند تخصص می باشد. به همین علت وکلای متخصص در زمینه‌های تجاری، خانواده، کیفری، امور حسبی و غیره وجود دارند، بنابراین ضرورت دارد تا وکیلی انتخاب شود تا موضوع پرونده ارتباط داشته باشد.

پایه‌ وکالت

در ایران سه عده می توانند، تحت عنوان وکیل رسمی جهت پیگیری پرونده در مراجع قضایی به کار بپردازند که شامل وکیل پایه یک، وکیل پایه دو یا وکیل کارآموز. جهت گزینش بهترین وکیل باید با در نظر گرفتن پرونده و سطح پیچیدگی و فنی آن همچنین پایه وکیل، آگاهی داشته باشیم. وکیل پایه دو و کارآموز نسبت به وکیل پایه یک در امر وکالت از محدودیت هایی برخوردار می باشند. همچنین وکیل پایه یک، چنانچه در نخستین روزهای کاری وکالت خویش باشد، نمی تواند به هر موضوعی ورود پیدا کند. به همین علت پیش از انعقاد قرارداد وکالت از صلاحیت وکیل باید اطمینان خاطر حاصل نمود.

مواردی که در هنگام انتخاب وکیل باید در نظر داشت

 • اهمیت تجربه در امر وکالت

با در نظر گرفتن تخصص وکیل و گرایش تحصیلی، چنانچه تحصیلات تکمیلی را گذرانده باشد، داشتن تجربه عملی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع سابقه کاری و مدت زمان کار وکیل در زمینه‌های تخصصی وی جزو مواردی است که باید مورد توجه قرار داشته باشد.

 • داشتن حسن شهرت

دارا بودن وکیل از نام نیک به اندازه تخصص و تجربه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

 • امانت داری، صداقت و رازداری

یکی دیگر از خصایص وکیل خوب که از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، رازداری و صداقت وکیل می باشد. به این نحو که از اطلاعاتی که از موکل به دست می آورد، به سود خویش استفاده سوء نمی کند،همچنین با موکل رقیب وارد معامله نمی شود و تمام سعی و تلاش خود را در جهت احقاق حقوق موکل خویش مبذول می دارد.

چگونگی انتخاب وکیل

مهم ترین خدمت از ناحیه بنیاد وکلا، جستجو برای یافتن وکیل مناسب، گزینش و انتخاب وکیل می باشد. اصولاً سایت بنیاد وکلا مجموعه ای شامل وکلای پایه یک، وکیل پایه دو، کارآموز قوه قضائیه و کارآموز کانون وکلای دادگستری و کارشناس رسمی دادگستری می باشند. گام بعدی شناخت حوزه و ناحیه جغرافیای وکیل می باشد، در واقع موکل در هر نقطه ای از کشور که باشد، می تواند مناسب ترین وکیل شهر خود را در سایت وکلا پیدا کند و به این ترتیب از خدمات حقوقی این افراد استفاده لازم را بنماید.

هنگامی که فردی با مشکل حقوقی مواجه می شود، به دنبال مناسب ترین و بهترین راه حل می باشد یا در جستجوی کسی است که در اولین قدم بتواند، مشکل حقوقی را به درستی بشناسد و به درستی درک نماید، همچنین قادر باشد آن را با دید موشکافانه و وسیع بررسی نماید. بنابراین چنانچه در جستجوی بهترین وکیل می باشید و با مشکل حقوقی مواجه شده اید،که برای این امر نیازمند وکیل خوب در زاهدان می باشید، باید با دقت و وسواس نسبت به انتخاب وکیل اقدام نمایید. اگر کسی که بخواهد وکیل خوب و با تجربه داشته باشد، در وهله نخست باید دانست که وکیل مورد نظر از علم حقوق به اندازه لازم اطلاعات دارد، متخصص است و آیا مورد اعتماد می باشد.

در واقع این که وکیل معتمد و امین است از اهمیت زیادی برخوردار می باشد، به این علت که موکل باید تمام مدارک و اطلاعات خویش را در اختیار وکیل بگذارد، همچنین ضرورت دارد تا کلیه اسرارش را برای وکیل بازگو نماید، به همین علت باید به وکیل خویش اطمینان و اعتماد داشته باشد.

وظایف و تعهدات وکیل و موکل

وکیل باید به تمام موکلان خویش مشاوره حقوقی مورد نیاز را ارائه دهد، بنابراین بعد از آگاهی دادن چنانچه وکالت را پذیرفت، باید کلیه تمام قراردادها یا نامه ها یا مدارکی که برای تحقق و پیشبرد پرونده مورد نیاز است را از موکل دریافت نماید و جهت ارائه به محکمه آماده نماید و در جلسه محاکمه حضور یابد و از موکل خویش دفاع کند. موکل نیز باید با وکیل خویش با صداقت و شفافیت رفتار نماید، همچنین جهت پرداخت کلیه هزینه های دادخواست، هزینه اوراق، ایاب و ذهاب وکیل و حق‌الزحمه کارشناسی را پرداخت نماید. چنانچه موکل این هزینه ها را در زمان لازم پرداخت نکند، امکان دارد وکیل دچار خساراتی شود ، که در این صورت شخص موکل مسئول این خسارت می باشد.

 تفاوت بین وکیل خوب در زاهدان  با مشاور حقوقی در چیست؟

وکیل خوب در زاهدان کسی است که جهت روند رسیدگی به پرونده حقوقی موکل در مراجع قضایی و اداری، پیگیری می نماید، اما مشاور حقوقی فردی است که جهت بررسی وضعیت و شرایط پرونده، با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور، توصیه های حقوقی و مورد نیاز را ارائه می دهد، تا بهترین راه کار حقوقی را به موکل پیشنهاد نماید.

وکیل در توکیل

 شامل وکیلی می شود که از جانب موکل خود از این اختیار برخوردار می باشد تا برای وی وکیل دیگری اختیار نماید، داشتن حق توکیل جهت وکیل به این معناست که وکیل می تواند، جهت انجام موضوع قرارداد، وکالت را به فرد دیگری بسپارد. بر اساس ماده 672 قانون مدنی:

وکیل نمی تواند برای یک موضوع پرونده که به وی اعطا شده است آن را به فرد دیگر وکالت دهد، به جز این که وکیل دیگری را برای امر وکالت به طور آشکارا از حق وکیل در توکیل برخوردار نماید. چنانچه بر طبق ماده 673 قانون مدنی، چنانچه وکیل حق وکالت در توکیل را نداشته باشد، هر گاه امری را که به وی اعطا شده است را به فرد دیگر واگذار نماید، هر یک از وکیل یا شخص ثالث در برابر موکل و خساراتی که ایجاد شده است، مسئول و موظف می باشند.

 انواع توکیل یا اعطای وکالت به وکیل

در ادامه این مطلب به بررسی انواع توکیل یا اعطای وکالت به وکیل می‌پردازیم:

 • توکیل به شخص ثالث

چنانچه اعطای وکالت از جانب وکیل، به‌طور واضح و آشکار به شکل ضمنی جهت انجام امور، اجازه وکالت بخشیده می شود. به این ترتیب وکیل اول از انجام کار حذف نمی شود و می تواند به عنوان ناظر بر کار وکیل دوم نظارت داشته باشد. به این ترتیب چنانچه وکیل اول فوت یا حجر نمود، وکالت فرد دوم نیز از بین نمی رود، وکیل اول می تواند علاوه بر موکل، وکیل دوم را نیز حذف نماید.

 • تفویض وکالت

 هر گاه وکالت به فرد سوم انتقال داده شود، وکیل اول از انجام کار حذف می شود، به این ترتیب چنانچه حق حذف یا عزل وکیل با موکل باشد، وکیل اول نمی تواند، نسبت به عزل وکیل دوم، اقدام نماید.

همچنین بخوانید:

وکیل مواد مخدر در زاهدان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787