0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل خانواده خوب چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل خانواده در تهران

با به وجود امدن مسائل و مشکلات روز افزون جوامع شاهد این هستیم که این مشکلات پا به درون خانواده ها نیز می گذارند و خیلی از خانواده ها را درگیر خویش می‌کنند، متاسفانه باید گفت که امروزه در کشور ما در دادگاه خانواده پرونده های اختلافات خانوادگی و طلاق در حال افزایش است و این یک خطر جدی اجتماعی محسوب می‌شود. دعاوی خانوادگی از جمله مهمترین دعاوی وجود در دادگاه‌های حقوقی است به این دلیل که خانواده یکی از بنیادهای هر جامعه است. این روزها که پله‌های دادگاه‌های خانواده پر از رفت و آمد و صدای دعوا و مشاجره و مشکلات خانوادگی است لازم است یک وکیل خانواده خوب و متخصص با شما در ارتباط باشد و در خصوص پرونده خانوادگی شما علاوه بر مشاوره حقوقی با علم و تخصصی که دارد پس از جمع‌آوری ادله لازم به دفاع از پرونده شما در کرسی وکالت بنشیند.

شماره تماس و آدرس وکیل سرکار خانم فاطمه میر در تهران

تهران – خیابان ولیعصر – قبل از میدان ونک‌ – جنب پل همت – کوچه سید الشهدا پلاک ۴ – واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

فاطمه میر وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره مستقیم با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده یک وکیل حقوقی متخصص و مجرب در حوزه رسیدگی به دعاوی خانوادگی است که به خوبی می‌تواند به عنوان وکیل مدافع موکلان خود در دادرسی دعاوی خانوادگی در کرسی وکالت بنشیند. چنین وکیلی به دعاوی مانند دعاوی طلاق، فسخ نکاح، دعاوی دوره نامزدی، عدم تمکین و نشوز، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، استرداد جهیزیه، انحصار وراثت و غیره رسیدگی می‌کند. به طور کلی دعاوی خانوادگی دعاوی ایحاد شده بین والدین، والدین و فرزندان یا فرزندان در یک خانواده است که در مرحله ابتدایی ایجاد دعوا و اختلاف پرونده برای رسیدگی به شورای حل اختلاف ارجاع داده می‌شود و در مرحله بعدی در صورت عدم توافق پرونده به دادگاه خانوادگی در صلاحیت بررسی ارجاع داده می‌شود. وکیل خانواده با تمامی حقوق افراد نسبت به یکدیگر آشنایی دارد و به خوبی می‌تواند از حق موکلان خود دفاع کرده و در خصوص وصول حق آن‌ها تلاش کند.

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

در طول زندگی و تمامی دوره های آن ممکن است هر فردی با مشکلات و چالش هایی مواجه شود که بهتر است از یک فرد منطقی و آگاه به امور مربوطه کمک گرفت، در زمینه ی خانواده مشاوره حقوقی نقش همان فرد اگاه و بی طرف و منطقی را ایفا میکند که میتوانیم با مراجعه به ان و درخواست کمک بسیاری از مسائل و چالش های موجود در زندگی را نیز حل کنیم. یکی از وظایف وکیل خانواده در تهران، مشاوره حقوقی به موکلان خود است. در جریان روند پرونده‌های حقوقی خود لازم است فردی در قالب یک مشاور خوب همواره همراه شما باشد و شما را در تمامی مراحل دادرسی پرونده راهنمایی کند به این صورت علاوه بر اینکه می‌توانید به خوبی از خودتان دفاع کنید در جریان پیشرفت پرونده خود نیز قرار می‌گیرید. دریافت مشاوره از وکیل یکی از بهترین خدمات حقوقی دفاتر وکالت است که شما می‌توانید از طریق راه‌های مختلف حتی تماس تلفنی با شماره وکیل خانواده خوب اقدام به دریافت مشاوره حقوقی کنید.

ویژگی‌های بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده فردی است که باید به دعاوی مربوط به حقوق خانواده به طور کامل آشنا باشد. این میزان تسلط باید به واسطه تجربه و حضور در دادگاه‌های خانواده باشد. وکیل خانواده به دلیل حساس بودن و باارزش بودن مقام خانواده، کار بسیار حساسی است به همین دلیل یک وکیل خانواده باید از نظر اخلاقی نیز دارای تعادل باشد و شایستگی لازم را برای این کار داشته باشد.

 • تجربه و دانش
 • قابل اعتماد بودن و حسن سابقه
 • موفقیت در سوابق کاری

برخی دیگر از ویژگی هایی است که یک وکیل خانواده باید آن را داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل پرونده های حقوقی را به سرانجام برساند.

چرا باید از وکیل خانواده استفاده کنیم؟

از جمله مزایای استفاده از وکیل خانواده این است که یک وکیل متخصص به راحتی با استفاده از علم و تخصص خود به جمع‌آوری اطلاعات لازم برای اثبات حق می‌پردازد، و با تنظیم لایحه‌ای قوی از دفاعیات شما و شامل تمامی ادله و مستندات لازم برای اثبات عدالت به دفاع از شما کمک می‌کند. چنین وکیلی با توجه به تجربه و تخصص خود فردی متعهد به تمامی موازین کاری است و با رازداری و صداقت به صورت مرتب به دفاع از موکل خود می‌پردازد. پس با این اوصاف پرونده شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با درصد احتمال خیلی بالایی به پیروزی می‌رسد و شما می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید؛ که از این هزینه‌های ناشی از پیگیری پرونده حقوقی یا کیفری شما نیز کمتر خواهد شد. از این رو می‌توان لزوم ارتباط با یک وکیل خانواده خوب را دریافت.

وکیل خانواده کیست؟

دعاوی خانوادگی شامل مجموعه‌ای از اختلافات حقوقی بین اعضای یک خانواده هستند که می‌توان از جمله انواع آن‌ها به مواردی مانند نامزدی و دعاوی این دوران، نکاح دائم و موقت، شروط ضمن عقد، مهریه و نفقه زن، طلاق، استرداد جهیزیه و تقسیم اموال بعد از طلاق، حضانت فرزندان و حق ملاقات والدین، تمکین و نشوز، رجوع بعد از طلاق، نسب، عزل ولی قهری و قیم، اهدای جنین و تخمک، انحصار وراثت، تغییر جنسیت و غیره اشاره کرد. در هر یک از این موارد حقوقی با وجود اختلافات و دعاوی بین اعضای یک خانواده، پایه‌های آن خانواده به عنوان بنیاد نهادی جامعه در حال سست شدن است؛ از این رو، رسیدگی حقوقی به این دعاوی به واسطه یک فرد متخصص و باسواد حقوقی از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. وکیل خانواده فردی است که با تخصص بر روی تمامی قوانین حقوقی مربوط به دعاوی خانوادگی، می‌تواند به خوبی بر چنین دعاوی وکالت کرده و به عنوان مذاکره‌گر به دنبال ایجاد توافق و صلح بین اعضای خانواده و طرفین دعوی باشد. چنین وکیلی با درک نگرانی‌ها و خواسته‌های موکلان خود به آن‌ها مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد و نقش مهمی را در حفظ آرامش آن‌ها و طی مسیر درست حق خواهی ایفا می‌کند.

نقش وکیل خانواده

وکیل خانواده نقش مهمی در دعاوی خانوادگی دارد و به عنوان مشاور حقوقی افراد، در این دعاوی عمل می‌کند. وکیل دعاوی خانواده در تهران با مشاوره و راهنمایی افراد در مورد حقوق و تعهداتشان در دعاوی خانوادگی، به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را در مورد مسائل خود اتخاذ کنند.

وکیل دعاوی خانواده در تهران همچنین می‌تواند در تهیه و تنظیم سند‌های حقوقی مانند قراردادهای ازدواج، تفاهم‌نامه‌های طلاق و توافق‌نامه‌های نفقه به موکلان خود کمک کند. او به عنوان نماینده حقوقی موکلان در دادگاه‌های خانواده حضور پیدا می‌کند و با استفاده از قدرت کلام خود و مهارت‌های لازم به دفاع از حقوق آن‌ها می‌پردازد. حضور وکیل خانواده در تهران در جلسات دادرسی پرونده باعث می‌شود که الزامی به حضور موکلین در دادگاه نباشد.

چنین وکیلی با وکالت بر روی پرونده‌های دعاوی خانوادگی، می‌تواند به سرعت و با دقت امور حقوقی موکلین را پیگیری کند.

درخواست مشاوره

وظایف وکیل خانواده

وکیل خانواده با قبول مسئولیت وکالت بر روی پرونده‌های دعاوی خانوادگی، وظایفی پیدا می‌کند که تعهد و مسئولیت‌پذیری در قبال آن وظایف، رمز موفقیت یک وکیل است. از این رو، وظایف وکیل دعاوی خانواده عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی: مشاوره حقوقی یکی از بهترین خدمات حقوقی وکیل خانواده در تهران است، او در این جلسات موکلان خود را در مورد حقوق و تعهدات خانوادگی آگاه می‌کند.
 • نمایندگی حقوقی: وکیل دعاوی خانواده در تهران در دادگاه‌ها و سایر مراجع قضایی به نیابت از موکلان خود و به عنوان نماینده حقوقی آن‌ها با وکالت تام در این حوزه، حضور پیدا می‌کند. این نمایندگی، امکان دفاع وکیل از موکلان را فراهم می‌آورد.
 • تهیه و تنظیم اسناد حقوقی: یکی دیگر از وظایف بهترین وکیل خانواده تهران در قبال وکالت‌نامه او به موکلانش، تهیه و تنظیم قراردادها، توافق‌نامه‌ها و سایر اسناد مورد نیاز در دعاوی خانوادگی است.
 • پیگیری پرونده‌ها: وکیل خانواده خوب در تهران مسئولیت پیگیری و رسیدگی صحیح و به موقع پرونده‌های موکلان خود را بر عهده دارد.
 • حل اختلافات: ارائه بهترین راه حل‌های حقوقی برای حل اختلافات خانوادگی به صورت صلح‌آمیز و توافقی از دیگر وظایف وکیل خانواده محسوب می‌شود. چنین وکیلی سعی بر این دارد که اختلافات بین طرفین به صوت منصفانه حل و فصل شوند.
 • نمایندگی در مذاکرات: ایفای نقش به عنوان یک نماینده حقوقی یا واسط در مذاکرات بین طرفین دعوی به منظور حفظ منافع موکلان در حیطه انجام وظایف یک وکیل خانواده است.

توجه به این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است، که وکیل دعاوی خانواده با تخصص و تجربه‌ای که در زمینه دعاوی خانوادگی دارد، از بهترین راهکارهای حقوقی و رویکردهای دفاعی در این حوزه آگاه است و می‌تواند با مشاوره حقوقی و نمایندگی موکلان در دادگاه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرونده آن‌ها را به نتیجه مثبت برساند.

نحوه انتخاب بهترین وکیل خانواده

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده، کافی است از چند روش زیر پیروی کنید:

 1. بررسی سابقه وکیل: برای انتخاب بهترین وکیل خانواده، باید سابقه وکیل و پرونده‌های موفقی که در این زمینه داشته است را بررسی کنید.
 2. تجربه و تخصص: از مهمترین عوامل اساسی در جهت انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران، دانش و تجربه بالای او می‌باشد، که با تلفیقی از تخصص و تجربه و پیگیری مستمر بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.
 3. مشاوره با دیگران: می‌توانید با دیگرانی که تجربه همکاری با وکیل خانواده را دارند، مشورت کنید و نظرات آن‌ها را در نظر بگیرید.
 4. ملاقات با وکیل: قبل از انتخاب وکیل، بهتر است با او ملاقات کرده و در مورد مسائل خانوادگی خود صحبت کنید و سپس تصمیم‌ بگیرید.
 5. هزینه: هزینه خدمات وکیل نیز یکی از مواردی است که باید در نظر گرفته شود. برای انتخاب وکیل دعاوی خانواده، باید وکیلی را انتخاب کنید که هزینه خدمات آن با بودجه شما سازگار باشد.

در نهایت بهتر است با ویژگی‌ها و وظایف بهترین وکیل خانواده در تهران آشنا باشید، تا این اطلاعات در تصمیم‌گیری درست به شما کمک کند. همچنین با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری، رزومه و اطلاعات وکلای خانواده در اختیار شما قرار می‌گیرد. کافی است نظرات کاربری افراد درباره وکلا را مطالعه کرده و از تماس تلفنی با وکیل برای سنجیدن اخلاق و رفتار و برخورد او استفاده کنید.

ویژگی های وکیل خانواده خوب

وکیل خانواده خوب در تهران باید به حریم شخصی موکلان خود احترام بگذارد و اطلاعات شخصی و خانوادگی آن‌ها را محرمانه نگه دارد. او باید از رعایت اصول اخلاقی در انجام کارهای خود پیروی کرده و همیشه موکلان خود را راهنمایی کند تا بهترین تصمیمات را بگیرند. صداقت و شفافیت در برخورد با موکلان از دیگر ویژگی‌های وکیل خانواده خوب است چرا که وکیل باید موکلان را از وضعیت پرونده‌اشان آگاه کرده باشد.

وکیل خانواده خوب در تهران باید به تعهدات خود نسبت به موکلانش پایبند باشد و همیشه به بهترین نحو ممکن برای حل مشکلات خانوادگی آن‌ها تلاش کند. همدلی و همراهی و حمایت از موکلان در طول روند دادرسی پرونده از دیگر ملزومات برای وکیل خانواده است. در نهایت بهترین وکیل خانواده تهران فردی است که به حفظ حقوق موکلان خود اهمیت داده و همیشه بهترین راه‌ حل‌ها را برای حل مشکلات خانوادگی آن‌ها پیشنهاد دهد.

از دیگر ویژگی‌های یک وکیل خانواده خوب در تهران می‌توان به توانایی تفکر و حل مسئله او اشاره داشت. وکیل خانواده در تهران با شناخت عمیق از تمامی مسائل حقوقی خانواده می‌تواند به خوبی مشکلات خانوادگی موکلان خود را تحلیل کرده و بهترین استراتژی‌های دفاعی و تدابیر حقوقی را برای آن‌ها برنامه‌ریزی کند. اما مهمترین نکته و خصلت برای وکیل خانواده، مهارت‌های ارتباطی او با موکلان می‌باشد، این ویژگی به موکلان امکان می‌دهد تا تمامی سوالات و مشکلات خود را با وکیل مطرح کرده و پاسخ مناسبی را دریافت کنند؛ علاوه بر این وکیل می‌تواند در ارتباطی سازنده با موکلان خود از اظهارات آن‌ها برای تهیه دفاعیه استفاده کند. بهترین وکیل خانواده در تهران با استفاده از ارتباط با دیگر وکلا و قضات و شخصیت‌های حقوقی در پی ارتقای علم و دانش خود در حوزه‌های حقوقی مرتبط است.

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده

وکیل خانواده به خوبی از نگرانی‌ها و شرایط حساس موکلان خود آگاه است و با احترام به شرایط روحی و عاطفی حساس آن‌ها، اقدام به ارائه مشاوره حقوقی و وکالت در جلسات دادگاه می‌کند. وکیل خانواده در تهران با استفاده از ارائه بهترین رویکردهای دفاعی و راهکارهای حقوقی به موکلین خود کمک می‌کند تا در شرایط حساس بهترین تصمیمات حقوقی را اتخاذ کرده و از حق خود دفاع کنند. از این رو دریافت مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی خانواده از اهمیت بالایی برخوردار است. برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل خانواده در تهران می‌توانید ضمن ملاقات حضوری، از راه‌های ارتباط تلفنی و آنلاین نیز استفاده کنید. تماس تلفنی با وکیل خانواده برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین روش‌های ممکن است. در این روش با اطمینان از حفظ محرمانگی اطلاعات خود، می‌توانید به شرح مشکلات حقوقی خانوادگی پرداخته و تفسیر و تحلیل دقیقی از قوانین مرتبط با مشکلات خود را دریافت کنید.

راه‌های ارتباطی با وکیل خانواده

اگر شما هم درگیر مسائل  و اختلافات حقوقی هستید، بهترین راه برای حل و فصل کردن مشکلات شما، ارتباط با وکیل پایه یک خانواده است. وکیل خانواده برای شما امکان دریافت بهترین خدمات حقوقی را فراهم می‌کند؛ ضمن اینکه در ارتباط با چنین وکیلی می‌توانید از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده در تهران برخوردار باشید. در نظر داشته باشید که برای این منظور تنها کافی است با استفاده از روش‌های مناسب، وکیل مدنظر خود را پیدا کرده و برای ایجاد ارتباط با او اقدام کنید. بهترین راه‌های ارتباطی با وکیل خانواده در تهران، تماس تلفنی می‌باشد. از این طریق می‌توانید در هر زمان بدون صرف وقت و هزینه به وکیل دعاوی خانواده دسترسی داشته باشید. شماره وکیل فاطمه میر به شرح 09123829850 و 02188793415 در دسترس شماست.

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

۷ دیدگاه دربارهٔ «وکیل خانواده خوب چه ویژگی هایی دارد؟»

 1. سال ۹۸ چند تا وکیل فقط از پدرم پول گرفتند ولی نتونستند‌ طلاق منو بگیرند
  ولی ایشون کمکم کرد‌ تونستم طلاق بگیرم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا