کرج

کرج

وکیل طلاق در کرج

همان طور که می دانید برای هر کس ممکن است پیش آید که تصمیم به جدایی و طلاق بگیرد بنابراین کسی نمی تواند تداوم و ادامه زندگی مشترک تا ابد را تضمین کند. اما همان طور که می دانید گرفتن تصمیم جدایی بسیار سخت است و به طور کلی طلاق گرفتن در ایران کمی سخت به نظر می آید. زیرا قاضی پرونده به سختی حکم طلاق را صادر خواهد نمود.

شماره وکیل در تهران

وکیل دعاوی مهریه در کرج

دعاوی مهریه از پر تعداد ترین دعاوی موجود در دادگاه خانواده می باشد. مهریه به هر اندازه ای قابل وصول است. ولیکن براساس قانون جدید اعمال ماده 3 قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و بازداشت مرد درخصوص مهریه صرفا تا میزان 110 عدد سکه بهار آزادی یا معادل آن میسر می باشد.

درخواست مشاوره وکیل

وظایف وکیل طلاق

  • وکیل طلاق مراحل طلاق را پیگیری می کند.
  • با وجود وکیل طلاق شما تمام مطالبات خود را در دادگاه عنوان می کنید.
  • وکیل طلاق سعی می کند مدارک و اسناد مورد نظر و لازم را برای صادر نمودن حکم طلاق را به قاضی تقدیم کند
  • وکیل طلاق شما را در جریان تمام مراحل دادگاه خواهد گذاشت و راهنمایی ‌های لازم را به شما خواهد داد.
  • قطعاً قبل از صادر شدن حکم طلاق توافقی در کرج جلسات ملاقات مختلفی با وکیل و مشاور خواهید داشت.

شرایط طلاق در قانون ایران

هر زمانی که زن یا مرد بخواهند از یکدیگر طلاق بگیرند، ابتدا باید از دادگاه تقاضای طلاق نموده و طی دادخواستی دلایل و منضمات خویش را بطور مکتوب به دادگاه ارائه دهند تا از این طریق و با حکم دادگاه، اجازه طلاق صادر شود. برای تنظیم دادخواست طلاق باید از افراد آگاه کمک بگیرید. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه پرونده های طلاق پنج سال سابقه فعالیت دارد. از تاریخ تصویب قانون حمایت خانواده زوج هایی که قصد جدایی از یکدیگر را دارند باید جهت رسیدگی و دریافت گواهی عدم امکان سازش به دادگاه مراجعه کنند.

طرح دعوی طلاق به دلیل ضرب و جرح عمدی توسط وکیل

در زندگی مشترک ممکن است چالش ها و اتفاقات بسیار زیادی پیش آید اما گاهی ممکن است زن یا شوهر در زندگی مشترک توسط همسرش مورد ضرب و جرح قرار بگیرد. همین موضوع می تواند دلیلی برای طلاق و جدایی باشد زیرا ضرب و جرح موضوع ساده نیست بنابراین نباید مرتکب چنین خطایی شد چرا که این موضوع می ‌تواند ضرر تمام شود و مجازات هم در پی داشته باشد. یکی از دلایل ضرب و جرح توسط شوهر استعمال مواد مخدر میباشد که میتوانید با وکیل مواد مخدر در کرج تماس بگیرید.

درخواست مشاوره وکیل

طلاق از طرف زن توسط وکیل طلاق با استفاده از نفقه

نفقه یکی از شرایط مختلفی می باشد که یا باید به صورت توافقی بین زوجین مشخص شود و یا این که دادگاه خود اقدام به تعیین نفقه می نماید. نفقه چه برای زن و چه برای فرزندان بر عهده مرد می باشد. تا وقتی که رابطه و قرارداد ازدواج پابرجا باشد زن از حق نفقه برخوردار می باشد. نفقه حداقل وجهی است که مرد باید برای زن هزینه نماید تا زندگی زن با مشکل مواجه نشود. طلاق طرف زوجه شرایط سخت تری دارد و باید بر اساس یک سری قوانین و شرایط خاص انجام شود. از دیگر مواردی که برای خانم ها به هنگام طلاق از اهمیت ویژه برخوردار است مطالبه نفقه می باشد. در این صورت زن درخواست میکند که شوهرش پس از جدایی به او خرجی و یا همان نفقه بپردازد. وکیل خوب در کرج کسی است که در رشته حقوق درس خوانده است و دوره های کارورزی خود را نزد وکیل دادگستری در کرج با تجربه سپری کرده است و پروانه ی وکالت خود را از کانون وکلا اخذ نموده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها