وکیل طلاق در کرج

همان طور که می دانید برای هر کس ممکن است پیش آید که تصمیم به جدایی و طلاق بگیرد بنابراین کسی نمی تواند تداوم و ادامه زندگی مشترک تا ابد را تضمین کند. اما همان طور که می دانید گرفتن تصمیم جدایی بسیار سخت است و به طور کلی طلاق گرفتن در ایران کمی سخت به نظر می آید. زیرا قاضی پرونده به سختی حکم طلاق را صادر خواهد نمود. از این رو شما عزیزان باید به دنبال وکیل حرفه ای طلاق در کرج باشید. زیرا هیچ کس بهتر از یک وکیل نمی تواند جلسات دادگاه طلاق را پیش ببرد و حکم طلاق را از قاضی پرونده بگیرد. البته که موقع انتخاب وکیل متوجه انواع وکیل طلاق خواهید شد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که اطلاعات بیش تری در مورد وکیل با سابقه طلاق در کرج در اختیارتان قرار دهیم از این رو دعوت می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

طرح دعوی طلاق به دلیل ضرب و جرح عمدی توسط وکیل

در زندگی مشترک ممکن است چالش ها و اتفاقات بسیار زیادی پیش آید اما گاهی ممکن است زن یا شوهر در زندگی مشترک توسط همسرش مورد ضرب و جرح قرار بگیرد. همین موضوع می تواند دلیلی برای طلاق و جدایی باشد. اما شما عزیزان باید به قدری عاقل و زیرک باشید که در این مواقع به وکیل در کرج مراجعه کنید در این صورت وکیل کمک می کند که ضرب و جرح عمدی که علیه شما انجام شده را اثبات نموده و در نهایت باعث بهتر پیش رفتن روند قانونی دادگاه شود به طوری که قاضی حکم طلاق را هر چه سریع تر صادر نماید.  زیرا ضرب و جرح موضوع ساده نیست بنابراین نباید مرتکب چنین خطایی شد چرا که این موضوع می ‌تواند ضرر تمام شود و مجازات هم در پی داشته باشد.

درخواست مشاوره وکیل

چگونه وکیل طلاق را انتخاب کنیم؟

برای انتخاب وکیل طلاق راه های زیادی وجود دارد اما در گام اول شما عزیزان باید بدانید که پرونده طلاق موضوع متفاوت با دیگر پرونده ها دارد بنابراین وکیلی که برای آن انتخاب می کنید باید مهارت بسیار بالایی داشته باشد. حال ممکن است قدیمی هم برایتان سوال پیش آید که نقش وکیل طلاق چیست؟ در پاسخ به چنین سوالی دعوت می کنیم که موارد زیر را مطالعه کنید زیرا همگی وظایف وکیل طلاق به شمار می آیند:

  • وکیل طلاق مراحل طلاق را پیگیری می کند.
  • با وجود وکیل طلاق شما تمام مطالبات خود را در دادگاه عنوان می کنید.
  • وکیل طلاق سعی می کند مدارک و اسناد مورد نظر و لازم را برای صادر نمودن حکم طلاق را به قاضی تقدیم کند
  • وکیل طلاق شما را در جریان تمام مراحل دادگاه خواهد گذاشت و راهنمایی ‌های لازم را به شما خواهد داد.
  • قطعاً قبل از صادر شدن حکم طلاق جلسات ملاقات مختلفی با وکیل خواهید داشت.

مراحل انجام طلاق توسط وکیل

در میان سوال که برای همه افراد پیش می آید این است که چه موقع باید به سراغ وکیل طلاق در کرج برویم؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت شما عزیزان زمانی که تصمیم قطعی به طلاق و جدایی می گیرید باید از همان ابتدا بدون فوت وقت به سراغ وکیل  طلاق  بروید. در این صورت وکیل از همان ابتدای پرونده در جریان خواهد بود و می تواند خیلی سریع تر آن را به سرانجام برساند. در واقع مراحل انجام طلاق توسط وکیل در کرج به صورت است که ابتدا وکیل طرح طلاق را تنظیم نموده و به دادگاه ارائه می دهد سپس سعی می کند که تمام مطالبات موکلش را در دادگاه عنوان نماید و یک دفاعیه تمام و کمال جهت زودتر صادر شدن حکم طلاق تنظیم کند. در این صورت قاضی پرونده حکم طلاق را صادر نموده و به صورت کاملاً قانونی و علنی جدا خواهند شد.

طلاق استفاده از وکالتنامه و الزامی بودن حضور وکیل

افراد ممکن است به خاطر عوامل مختلف و به دلیل اینکه در شرایط خاص قرار دارند تمایلی به شرکت در جلسات دادگاه نداشته باشند از این رو چنین افرادی وکالت تام به وکیل خود می دهند در این صورت وکیل به صورت کاملاً قانونی موظف است که به جای موکل در دادگاه حاضر شود. در این صورت حضور وکیل در دادگاه بسیار مهم و الزامی است و باید حتما در تمام جلسات دادگاه شرکت کند. زیرا حساسیت پرونده طلاق بسیار بالاست و وجود زن و شوهر مهم است اما اگر زن و شوهر به وکیل خود وکالت دهد وکیل می تواند به جای او در دادگاه حاضر شده و دفاع نماید. وکیل رزومه دار طلاق در کرج در این صورت وکالت وکیل اش را می پذیرد و تضمین می کند که برنده جلسات دادگاه خواهد شد همه مطالبات موکلش را نیز طلب می‌ نماید.

نقش وکیل طلاق در پرونده مهریه

قطعا افرادی که به وکیل وکالت می دهند و برای پرونده طلاق اقدام می کنند و انتظار دارند که تمام مطالبات آنها گرفته شود. در این میان یکی از مهم ترین مطالباتی که زن به هنگام طلاق درخواست می کند حق مهریه است که در واقع حق مهریه به طور کامل برای زن محسوب می‌ شود از این رو زن می تواند در جلسات دادگاه اقدام به دریافت مهریه کند و همسر او نیز بر اساس قانون موظف است که مهریه را پردازد حال ممکن است این مهریه بیش تر از حد معمول باشد از این رو دادگاه حد نصاب آن را حساب کرده و تعیین می کند که شوهر پس از جدایی چه میزان مهریه را به زن بپردازد حتی زمان پرداخت آن را نیز تعیین می کند. بنابراین می توان فهمید که نقش وکیل طلاق در پرونده مهریه بسیار مهم و واضح است بنابراین در انتخاب وکیل باید دقت نمایید.

درخواست مشاوره وکیل

طلاق از طرف زن توسط وکیل طلاق با استفاده از نفقه

از دیگر مواردی که خانم ها به هنگام طلاق از اهمیت ویژه برخوردار است مطالبه نفقه می باشد. در این صورت زن درخواست میکند که شوهرش پس از جدایی به او خرجی و یا همان نفقه بپردازد. اما قطعاً عنوان کردن خانم کافی نیست و یک وکیل باید با تبصره ها و قوانین و مقررات جامعه و به زبان دادگاه این مسئله را عنوان کند تا به نتیجه برسد. از موضوعات مهم دیگر به هنگام طلاق حضانت فرزند مشترک بعد از طلاق است که در این صورت پای وکیل طلاق و حضانت فرزندان به میان می آید که وکیل سنگ می کند حضانت فرزند را برای موکلش بگیرد و ثابت کند که موکلش صلاحیت نگهداری از فرزندش را دارد. از این رو شما عزیزان به هنگام انتخاب وکیل دقت کنید و در تمامی این موضوعات با وکیل خود مشورت نمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.