بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج

وکیل در کرج
معرفی وکیل خانم در کرج
Introducing a female lawyer in Karaj

وکیل پایه یک دادگستری در کرج

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با در نظر داشتن دستاورد های نوین دانش حقوقی و جهت وکالت عامه مردم در شهر کرج و خدمت به آنان تاسیس شده است.  امتیاز ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن و سابقه پنج ساله آن می باشد.

کرج به عنوان یکی از شهرهای اطراف پایتخت جمعیت زیادی را به خود اختصاص داده است، به همین جهت مشاغل مختلفی در کرج ایجاد شده است که در این بین وکلای زیادی به چشم می خورند.

در هر زمینه ی حقوقی که با مشکل مواجه شده اید می توانید به وکیل پایه یک دادگستری فعال در ان زمینه که خوشبختانه تعداد زیادی هم هستند ، مراجعه کنید.

در امور حقوقی یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت است ، سابقه ی کاری وکیل پایه یک دادگستری در کرج و میزان تسلط وی بر روی مسائل حقوقی و قوانین جاریه می باشد. هر چه این سابقه بیشتر باشد مسلما وکیل در کرج توانایی بیشتری در حل پرونده ها خواهد داشت. انجام پرونده های گوناگون باعث اشراف بیشتر وکیل پایه یک دادگستری در کرج نسبت به قوانین و روند اداری شود که در این صورت شما با یک وکیل کارکشته موجه خواهید بود و از اطلاعات ودانش و همچنین سابقه ی کاری موفق او نیز بهره مند خواهید شد.

در بین وکلای کرج ، افرادی هستند که از خوشنامی برخوردار هستند و در بین افراد قابل اعتماد و معتبر و معروف هستند. وکیلی که به واسطه ی امین بودن و درست کار بودن و همچنین سابقه ی کاری موفق در بین مردم و همکاران خود معروف می باشد ، بهترین وکیل خواهد بود زیرا شما با خیالی اسوده می توانید پرونده ی خود را به وی بسپارید.

هر فردی در طول زندگی اش حداقل یک بار هم که شده با مشکلات حقوقی، کیفری یا مالیاتی مواجه می شود و برای حل این مشکلات نیاز است تا با وکیل گفتگو کرد. وکیل به کسی گفته می شود که از طرف شخص حقیقی یا حقوقی یا موکلش به موجب عقد وکالت برای انجام یک کاری مامور می شود و وکیل پایه یک دادگستری در کرج باید تعهد دهد که تمام تلاش خود را انجام دهد. وکیل ها به موکل های خود مشاوره حقوقی می دهند و یا به عنوان نماینده آن ها در دادگاه و مراجع قضایی حاضر می شوند تا با استفاده از علم، تجارب و ظرفیت های قانونی از حق موکل خود دفاع کنند. وکیل خبره در کرج می تواند به شما کمک زیادی کند. البته توجه کنید که بعضی امور به حکم قانون و بعضی امور، ذاتاً و به حکم طبیعت قابلیت واگذار کردن به وکیل در کرج را ندارند. همچنین ممکن است شخص به موجب قرارداد حق انتخاب نماینده در امری را از خود سلب کرده باشد. پس در نتیجه هر فردی می تواند به جز در موارد ذکر شده، انجام کار های حقوقی مورد نظر خود را به وکیل با تجربه واگذار کند و او می تواند در محدوده اختیاراتی که موکل به وی داده، اقدامات لازم را انجام دهد.

وکیل مواد مخدر در کرج

مواد اعتیاد آور موادی هستند که از ترکیبات مواد شیمیایی و یا مواد طبیعی به دست می‌آیند و در صورت مصرف باعث وابستگی فرد به آن ماده می شوند. این مواد پس از مصرف موجب تغییر خلق یا رفتا در فرد مصرف کننده شده و به شکل های مختلفی از جمله خوردن، تزریق و یا دود مصرف می شوند. دعاوی مواد مخدر در دادگاه انقلاب بررسی می شوند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه دعاوی مواد مخدر در شهر کرج پنج سال سابقه فعالیت دارد.

مخدر ها موادی می باشند که تنوع بالایی دارند و شامل چندین ترکیب شیمیایی می باشند که باعث ایجاد تغییراتی در سیستم عصبی و مغز انسان می شوند. ایران به دلیل داشتن مرز مشترک با دو کشور افغانستان و پاکستان در مسیر قاچاق مواد مخدر قرار دارد. آمار مصرف مواد مخدر در طی سال های اخیر به طرز عجیبی افزایش داشته است. رواج یافتن مواد مخدر در جامعه ایرانی باعث ایجاد مشکلات و آسیب های اجتماعی زیادی شده است که از نظر قانونی مورد توجه می باشند و جرم انگاری می شوند. به صورت کلی باید گفت که هرگونه فعالیت در حوزه مواد مخدر جرم می باشد، مانند فروش، تولید، حمل مصرف و غیره … همچنین لازم است بدانید که قانون قوانین سختگیرانه ای را برای جرائم مواد مخدر قرار داده است.برای مشورت با وکیل مواد مخدر  تماس بگیرید.

باید شما سعی کنید و کلی را برای پرونده خود انتخاب کنید که در مضمون پرونده شما تخصص داشته باشد مواردی که در زیر می بینید انواع وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشد:

 • وکیل خانواده در کرج
 • وکیل ملکی در کرج
 • وکیل طلاق در کرج
 • وکیل مواد مخدر و کیفری
 • وکیل پرونده های دعاوی و غیره…

البته که ما سعی کردیم تخصص برخی وکلارا به طور کامل خدمت شما عزیزان توضیح و ارائه دهیم تا بیش تر متوجه شوید.

وکالت در محاکم شهر کرج
Advocacy in the courts of Karaj city

 وکیل خانواده در کرج

اگر در خصوص مسائل و پرونده های خانوادگی دچار سردرگمی شده و زمان آن رسیده که به یک وکیل خانواده در کرج مراجعه کنید و به راحتی پرونده های مختلف را به دوش بگذارید حال ممکن است با خود فکر کنید که وکیل خانواده در چه خصوصی فعالیت می کند در پاسخ به این سوال باید گفت و کیل خانواده در اصل در خصوص تمام مسائل و مواردی که برای خانواده و اعضای آن پیش می آید دخالت و رسیدگی خواهد داشت به این صورت که وکیل در کرج در رابطه با تمام پرونده های حقوقی و کیفری و ملکی و حتی طلاق اعضای خانواده کنترل کامل داشته و همه آن ها را حل می کند یکی از ویژگی‌ های این موضوع این است که در ابتدا و بلافاصله پس از اتفاق پیش آمده در جریان پرونده مورد نظر قرار می گیرد و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن هم آن را نتیجه مثبت تمام کند.

در طی سال ‌های گذشته به جهت حل اختلافات خانوادگی در دادگاه ‌ها و حفظ بنیان خانواده قوانینی تحت عنوان قانون حمایت از خانواده تدوین شده است که دعاوی خانوادگی زیر نظر این قانون ها حل و فصل می‌شود. در قانون جمهوری اسلامی ایران تقویت و حفظ بنیان خانواده بسیار مهم و ضروری می باشد. لازم است بدانید که مرجع صالح رسیدگی به دعاوی خانوادگی دادگاه خانواده می باشد اما شورای حل اختلاف نیز در کنار این دادگاه می تواند و برخی از دعاوی مربوط به خانواده رسیدگی کند

در این نوع دعاوی فشار روحی بر روی موکل بسیار زیاد است. زیرا در مسائلی چون طلاق یا حق حضانت فرزند زوجین در شرایط روحی بدی به سر می‌برند. وکیل خانواده‌ای که بتواند موجب آرامش موکل در این بحران روحی شود یک نعمت است. یکی از ویژگی‌های گروه وکلای  دادورزان صلح و سازش این است که به این موضوع توجه‌ داشته است.

تماس با وکیل در کرج

اگر برای اقداماتی نظیر مشاوره و راهنمایی در زمینه مسائل حقوقی، تنظیم دادخواست و شکواییه، تنظیم انواع قرارداد، حل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی، وارث و… نیازمند اعطای وکالت در بررسی پرونده خود هستید، با ما از طریق زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷

آدرس: کرج. سه راه گوهردشت. نبش بلال ۷. برج نور هشتم طبقه ۳. واحد ۴

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش هر نوع خدماتی را اعم از مشاوره و راهنمایی حقوقی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، تنظیم قرارداد، حل دعاوی و پرونده‌های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری را ارائه می‌دهد. تعرفه‌های مشاوره و راهنمایی با توجه به زمان و پیچیدگی پرونده متغییر می‌باشد. لازم است عنوان کنیم مشاوره و راهنمایی حقوقی تیم ما بر عهده برترین مشاورین حقوقی قرار دارد. وکلای گروه دادورزان صلح و سازش با تحصیل در این حوزه توانایی مشاوره‌ و راهنمایی تخصصی و حرفه‌ای را دارند. لازمه مشاوره حقوقی علاوه بر علم و دانش مربوطه، توانایی انتقال مطلب به زبان ساده است. به این صورت که مشاورین گروه ما با استفاده از قدرت کلمات بالا و ارتباط عمومی عالی، مراحل حقوقی را برای مراجعه کنندگان روشن می‌کند. لازم است بدانید تعرفه مشاوره تلفنی و حضوری نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

خدمات تحت پوشش وکیل کرج

رسیدگی به پرونده‌های حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی امکان پذیر نیست. به همین منظور است که مردم شهر کرج در صورت مواجهه با هر مسئله حقوقی به دنبال وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. به طور معمول یک گروه وکلای حرفه‌ای با بهره گیری از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج انواع خدمات حقوقی را عرضه می‌کنند. شما می‌توانید قبل از آغاز روند پرونده از مشاوره تخصصی وکلای گروه دادورزان صلح و سازش بهره مند گردید. خدمات حقوقی خود شامل دعاوی کیفری خانواده، دعای خانواده و دعاوی ملکی می‌شود.

مواردی که در زیر می ‌بینید همگی ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری است لطفاً به موارد زیر دقت کنید و آن ها را به خاطر بسپارید:

 • از مهم ترین ویژگی های وکیل این است که بسیار صبور می باشد.
 • وکیل حقوقی تمرکز و توجه زیادی به پرونده ها و جزئیات آن ها دارد.
 • یک وکیل حقوقی می تواند در جلسات دادگاه را کاهش دهد.
 • هر چه سریع تر موکلش را به هدفش خواهد رساند.
 • قطعا حکم دادگاه سریعتر از موعد صادر می شود و دادگاه به سرانجام خواهد رسید.

وکیل خوب در کرجGood lawyer in Karaj

وکیل طلاق در کرج

البته که تمام زندگی‌ های مشترک تا ابد پایدار نیستند و هر کسی ممکن است در زندگی زناشویی خود دچار مشکل شود به همین خاطر تصمیم به جدایی و طلاق میگیرد و در این خصوص باید حتماً با وجود یک وکیل کرج در جلسات دادگاه پیش رود زیرا جزئیات پرونده های طلاق بسیار است و حقوقی که افراد دارند باید حتماً مطالعه شود به همین خاطر اگر در کرج زندگی می کنید و قصد طلاق و جدایی دارید می ‌توانید به وکیل خانم برای طلاق در کرج مراجعه نموده و پرونده طلاق تان را به دست او بسپارید و مطمئن باشید در کوتاه ‌ترین زمان ممکن حکم طلاق را از دادگاه و قاضی پرونده می گیرد و در نهایت همه چیز را به نفع شما به پایان می رساند به طوری که اذیت نمی شوید و تمام حق و حقوق خود از جمله حضانت فرزند و مهریه و نفقه و اجرت المثل و غیره را مطالبه خواهید نمود.

وکیل ملکی در کرج

قطعاً در طول زندگی خود معاملات ملکی مختلفی انجام می دهید که باید وکیل ملکی در زمینه کنترل و بررسی آن ها وجود داشته باشد تا کاری خلاف قوانین جامعه و کشور انجام نگیرد گذشته از آن ممکن است در مواردی که معاملات ملکی انجام می دهید کلاهبرداری و یا تصرف صورت بگیرد که باید با وجود وکیل در کرج کلاهبرداری و یا تصرف از این چالش رهایی یابید و همه چیز را به نفع خود تمام کنید معاملات ملک شامل خرید و فروش و رهن و اجاره می شود که گاهی برخی افراد برای اجور معوقه و یا تصرف ملک هم پرونده های قضایی تشکیل می دهند به همین خاطر فقط و فقط وکیل ملکی می تواند در این خصوص فعالیت نموده و بهترین نتیجه را از آن شما کند زیرا به تمام موضوعات و مسائل در رابطه با مسائل ملکی تسلط کامل دارد.

هر انسانی برای یک بار هم که شده در طول زندگانی خود امور ملکی را انجام می دهند. امور ملکی اگر بر اساس قوانین ملکی انجام نشوند، باعث ایجاد دعاوی ملکی می شوند. لازم است بدانید که دعاوی ملکی تنوع زیادی دارند بعضی از دعاوی ملکی با تنظیم دادخواست حقوقی و تقدیم آن به دادگاه پیگیری می شوند. همچنین امکان دارد در موادی دیگر نیز دعاوی مورد نظر در قالب یک شکوائیه و از طریق دادسرا قابل پیگیری باشد.  امور ملکی و معاملات ملکی حجم انبوهی از معاملات دنیای واقعی را تشکیل می دهد و باید از مشاوره بهترین وکیل ملکی کرج استفاده کنید. پس می توان نتیجه گرفت که دعاوی و چالش های زیادی در این زمینه شکل می گیرد. هر انسانی برای یک بار هم که شده امور ملکی را انجام می دهد. امور ملکی مانند دیگر موضوعات حقوقی از پیچیدگی خاصی برخوردار می باشند. دعاوی ملکی همان طور که از نامشان پیداست در زمینه املاک می باشند.

دعاوی ملکی از پیچیدگی خاصی برخوردار هستند و قوانین ریز و درشت بسیاری دارند. اثبات ادعا و یا کلاهبرداری معمولا امری مشکل و طاقت فرسا است. وکیل ملکی‌ای در حل پرونده‌های ملکی به موفقیت دست پیدا می‌کند که پیگیر و دانا باشد. یک وکیل ملکی با تجربه‌ و ممارستی که دارد می‌تواند سخت‌ترین پرونده‌ها را حل کند.

۵ نکته برای انتخاب بهترین وکیل کرج

بهترین وکیل در کرج وکیلی می باشد که علاوه بر داشتن اطلاعات حقوقی، از مهارت استفاده از اطلاعات و سرعت عمل مناسب نیز برخوردار باشد.

همان طور که می دانید استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری در کرج برای پرونده کار دشواری نیست زیرا وکیل های زیادی در کرج مشغول هستند اما انتخاب یک وکیل به عنوان بهترین وکیل کرج ، کار سختی می باشد . برای انتخاب یک وکیل به عنوان بهترین وکیل باید چند ملاک را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل را برای پرونده ی حقوقی خود استخدام کنید. در اینجا ما به پنج نکته برای انتخاب بهترین وکیل ، می پردازیم.

 • وکیل پایه یک دادگستری در کرج باید از اطلاعات حقوقی خوبی برخوردار باشد و اطلاعات خود را همیشه به روز کند.
 • بهترین وکیل در کرج باید سابقه ی کاری موفقی داشته باشد ، یعنی در پرونده های قبلی که مشابه پرونده ی شما بوده اند یعنی در یک حوزه ی حقوقی قرار داشته اند ، موفق به اخذ رای دادگاه شده باشد.
 • وکیل در کرج باید فردی قابل اعتماد و درستکار باشد تا با خیالی آسوده بتوانید پرونده ی خود را به او بسپارید.
 • از مهارت کلامی خوبی برخوردار باشد که هم در مشاوره دادن بتواند منظور خود را از اصلاحات حقوقی به خوبی بیان کند و هم در محاکم قضایی بتواند به خوبی از موکل خود دفاع کند.
 • علاوه بر داشتن اطلاعات باید توانایی استفاده از انها را داشته باشد و از سرعت عمل خوبی برخوردار باشد.

در هنگام استخدام وکیل در کرج بهتر است موارد فوق را در نظر داشته باشید و قبل از انتخاب نهایی وکیل ، حتما با چند وکیل ملاقات کنید و موضوع پرونده ی خود را با آن ها در میان بگذارید و درخواست مشاوره حقوقی کنید در این صورت با توجه به مشاوره ای که دریافت کرده اید می تواند از بین وکلایی که ملاقات کردید بهترین را برای پرونده ی حقوقی خود استخدام کنید.

بهترین وکیل در کرج چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از ان جایی که مسائل حقوقی بسیار مهم و پیچیده هستند انتخاب یک وکیل برای پرونده مخصوصا پرونده های مهم و حساس بسیار حائز اهمیت است و باید دقت زیادی در انتخاب وکیل به خرج دهید تا دچار ضرر و زیان و باخت در پرونده نشوید.

ابتدا باید ببینید وکیلی که میخواهید انتخاب کنید از کانون وکلای دادگستری است یا از کانون وکلا که به صورت مستقل از قوه ی قضاییه عمل می کنند. نکته ی دیگری که باید در نظر بگیرید این است که پرونده ی شما حقوقی است یا کیفری؟ میزان پیچیدگی پرونده ی شما چقدر است؟ زیرا با توجه به این مسائل می توانید تا سه وکیل را برای پرونده ی خود استخدام کنید. از طرفی اگر نمی خواهید هزینه ی زیادی برای پرونده ی خود خرج کنید ، می توانید پرونده ی خود را به کاراموزان وکالت بسپارید.

وکیل خوب از اطلاعات حقوقی خوبی برخوردار است و سرعت عمل کافی را دارد به طوری که بتواند در کمترین زمان ممکن مدارک و مستنداتی را فراهم کند که بتواند رای دادگاه را به نفع موکل خود اخذ کند، علاوه بر ان از خوش نامی و درست کاری بهره مند باشد. بهترین وکیل وکیلی ست که بتواند در کمترین زمان و به درستی مشکل حقوقی موکل خود را حل کند همچنین بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج باید توانایی دادن مشاوره در زمینه های حقوقی را نیز داشته باشد.

سابقه ی کاری و اخذ رای دادگاه در پرونده های پیشین تاثیر مستقیم و به سزایی در مهارت و تسلط وکیل در حوزه ی فعالیت و تخصص وی دارد، هر چه موفقیت های پیشین وی بیشتر باشد و موفق به اخذ رای دادگاه در بیشتر پرونده ها شده باشد ، اختمال موفقیت در پرونده ی شما نیز افزایش می یابد.

وکیل دعاوی حقوقی در کرجLegal claims lawyer in Karaj

وکیل حقوقی در کرج

امروز قصد داریم درباره مشکلی صحبت کنیم که شاید برای شما هم در طول زندگی اتفاق بیفتد. شاید بخواهید در یک دعوای حقوقی از خود دفاع کنید یا بخواهید یک دعوای حقوقی را اقامه کنید. برای این کارها شما باید اطلاعات دقیقی داشته باشید تا درصد پیروزی خود را افزایش دهید. اولین نکته ای برای مطرح کردن دعوای حقوقی باید در نظر داشته باشید، این است که دعوایی که قصد اقامه آن را دارید چه عنوانی دارد و جزو کدام دعاوی حقوقی می باشد. تا اطلاع داشته باشید که در کدام دادگاه باید دعوای خود را پیگیری کنید. یکی از دعاوی مهم دعوای حقوقی می باشد. پس حضور یک وکیل دادگستری در کرج الزامی است. دعاوی حقوقی معمولا درباره امور حقوقی و مدنی هستند که در قانون مدنی و قانون آیین دادرسی مدنی به آن ها اشاره و تاکید شده است.

دعاوی حقوقی بسیار پیچیده و تخصصی می باشند و اگر به افراد متخصص واگذار نشوند می توانند تبعات سنگینی برای شما داشته باشند. پس بهتر است که دعاوی حقوقی خود را به یک وکیل بانفوذ در کرج واگذار کنید. وکیل سابقه دار در کرج می تواند با تکیه بر علم و تجربه خود از حق شما دفاع کند و یا اگر شما محکوم باشید از مجازات شما بکاهد.

وکیل متخصص وکیلی است که در یک حوزه ی حقوقی و یا کیفری به صورت تخصصی فعالیت می کند یعنی سال های سال با انجام پرونده های مختلف در یک حوزه ی مشخص به تخصص و تسلط بالایی دست یافته است. متاسفانه با وجود پیچیدگی ها و گستردگی های موجود در قانون و مسائل حقوقی و کیفری هنوز به صورت قانونی فعالیت وکلا تخصصی نشده است اما این موضوع مطرح شده است که باید مانند پزشکان وکالت وکلا نیز تخصصی شود البته با وجود اینکه فعالیت تخصصی و مدرک تخصصی وجود ندارد ، وکلا فعالیت های خود را انحصاری در یک زمینه انجام می دهند تا در ان حوزه به تخصص و مهارت لازم برسند زیرا مسائل حقوقی و کیفری انقدر وسیع و گسترده هستند که یک وکیل نمی تواند در تمامی موضوعات و حوزه ها اشراف و تسلط کامل داشته باشد.

وکیل در کرج متخصص با توجه به تجربیاتی که دارد تقریبا نتیجه پرونده را پیش بینی می کند و آن را برای موکل خود تشریح خواهد کرد همین کار باعث می شود که موکل از پیگیری پرونده خود صرف نظر کند یا اینکه به نحوی دیگر پرونده خود را دنبال کند.  تجربه نیز به مانند دانش و مهارت در وکالت بسیار با اهمیت و وکلای که این موارد را دارند به وکیل موفق و متخصصی تبدیل می شوند.

از جمله تخصص های وکلا می توان به : وکیل ملکی، وکیل خانواده ، وکیل امور ثبتی ، وکیل طلاق ، وکیل قراردادها و…. اشاره کرد.

موسسه ی حقوقی ایران وکلا در تمامی حوزه های مختلف ، وکیل حقوقی متخصص ان را در کرج به استخدام در اورده است تا شما به راحتی با یک تماس و یا مراجعه حضوری بتوانید از ان ها در حل مسائل حقوقی و کیفری خود کمک بگیرید.

در لفظ عامیانه وکیل کاربلد به وکیلی گفته می شود که از اطلاعات حقوقی و کیفری و همچنین تسلط به پروسه و مراحل انجام پرونده و همچنین مهارت های زیادی در حل مسائل حقوقی و کیفری برخوردار باشد به گونه ای که مشکلات حقوقی و کیفری را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به سرانجام برساند، باید گفت که وکیل کاربلد و متخصص در کرج بسیار زیاد هستند که می توانید از ان ها بهره مند شوید اما برای انتخاب بهترین وکیل حقوقی کاربلد شاید دچار مشکل شدید به همین منظور ما برای راحتی شما توصیه می کنیم بهترین راه حل را انتخاب کنید ، به طوری که با کمترین هزینه بتوانید در مدت زمان کوتاهی وکیلی را انتخاب کنید که از دانش و تسلط و مهارت وی در حل مسائل حقوقی اطمینان خاطر حاصل کنید به همین دلیل توصیه می شود که حتما از موسسه ی حقوقی ایران وکلا غافل نشوید.

یک وکیل کاربلد و خوب هیچ وقت بلوف نمی زند و قول های کذب و واهی به موکل خود نخواهد داد. از جمله ویژگی های دیگر وکیل کاربلد و خوب سرعت عمل در پیدا کردن راه حل مناسب و کم هزینه بودن او است. وکیل جدا از اینکه از موکل خود دفاع خواهد کرد باید به قاضی نیز در رفع ابهامات کمک کند. یک وکیل خوب از طریق توانایی های که دارد پرونده را پیگیری خواهد کرد و با طرف مقابل و قاضی محترمانه برخورد خواهد کرد. تسلط بر قوانین حقوقی از جمله نکات مهمی است که باید یک وکیل داشته باشد و روابط عمومی و فن بیان قوی که دارد آن را در دفاع از موکل خود به کار گیرد.

وکیل کاربلد تمام جوانب پرونده را می سنجد آن را تجزیه و تحلیل می کند و واقعیت ها را در اختیار موکل خود قرار می دهد. موکل بر اساس واقعیت ها و مشاوره ای که با وکیل خود انجام داده است پرونده را پیگیری می کند و همین موضوع سبب می شد بهترین نتیجه در یک پرونده حقوقی بدست بیاید. تمامی افراد قبل از اینکه با یک وکیل قرارداد ببندند می توانند از طریق مشاوره تلفنی با بهترین وکلا درباره نحوه قرارداد با وکیل پایه یک دادگستری در کرج و انتخاب یک وکیل خوب با کمترین هزینه مشاوره انجام دهند و اطلاعات لازم در این باره را کسب کنند.

ایران وکلا بهترین وکیل های متخصص در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را گرد هم اورده است تا بتواند به راحتی و با کمترین هزینه مشاوره های حقوقی لازم را در اختیار کاربران خود قرار دهد ، برای این کافی است تا شما با شماره های درج شده داخل سایت تماس بگیرید و از دانش وکیل های متخصص و کاربلد استفاده کنید.

مهریه چیست؟

بر اساس ماده ۱۰۸۲، زن بعد از جاری شدن صیغه عقد مستحق دریافت مبلغی به نام مهریه می باشد که در شرع اسلام از آن به عنوان نشانه صداقت و مهر مرد یاد شده است مهریه در سند ازدواج می تواند به صورت عندالمطالبه یا عندالاستطاعه مشخص شود. زن در هر دو صورت می تواند مهریه را از شوهر خود طلب کند. در مهریه عندالاستطاعه، بایستی توانایی مالی مرد برای پرداخت مهریه توسط زن اثبات شود. در صورتی که پرداخت مهریه به صورت عندالمطالبه باشد و مرد توانایی پرداخت کل مهریه به صورت یک جا نداشته باشد نیز وی می تواند مهریه را تقسیط کند.

براساس مواد ۱۰۸۰ تا ۱۰۸۷قانون مدنی زوجین باید هردو از میزان مهریه رضایت داشته باشند. این مسأله به اندازه ای جدی و مهم است که در صورت عدم رضایت مرد از مبلغ مهریه در مواردی که مهریه توسط خانواده ها تعیین می شود. وی می تواند از پرداخت مهریه سرباز بزند. در حقیقت بر اساس قانون زن مالک شرعی و قانونی مهریه می باشد. زن محدودیتی برای نوع مصرف مهریه خود ندارد. در صورتی که مهر معلوم، عین معینی باشد که قبل از تسلیم معیوب بوده است، مرد ضامن عیوب و نواقص آن است. طبق قانون، زن حق این را دارد که در صورتی که مهر حال دارد، قبل از اخذ صداق از انجام وظایف خود در مقابل همسر امتناع نماید.

پرداخت صداق زوجه بعد از فوت زوج بر عهده ورثه ای از زوج است که مسئولیت اموال باقی مانده از مرد را پذیرفته اند و محدودیت زمانی برای مطالبه مهریه از طرف زن بعد از فوت همسر وجود ندارد. به این معنی که حتی با گذشت سالیان پس از فوت مرد، زن می تواند مبلغ مهر صداق خود را مطالبه نماید. وکیل امور مهریه می تواند به شما کمک زیادی کند.

وکیل وصول مهریه در کرج

طبق نظر مراجع قانونی و قانون مدنی و تحقیقات وکیل خوب در کرج روشن است که مرد تنها با کمک وکیل امور خانواده باید به دنبال اثبات دلایل و مستندات باشد. طبق ماده ۱۰۹۲ قانون مدنی زن دوشیزه یا زن باکره حق گرفتن نصف مهریه را دارد و اگر قبل از طلاق بیشتر از نصف مهریه را دریافت کرده باشد مرد می تواند مابه التفاوت مهریه را به صورت نقدی یا غیر نقدی پس بگیرد. در حالت دیگر اگر مهریه از سوی زن بخشیده شود مرد می تواند مهریه را پرداخت نکند. طلاق از طرف زن سخت‌ تر است و گرفتن مهریه اصول خاصی دارد که شما باید برای انجام این کار از بهترین وکیل در کرج استفاده کنید. اگر زن بخشی از مهریه را در قبال حق طلاق خود به مرد ببخشد در این صورت طلاق به صورت توافقی انجام می شود.

وکیل مهریه در کمترین زمان مهریه را وصول می کند و باعث صرفه جویی در زمان می شود. داشتن یک وکیل مجرب باعث می شود به حضور زن نیازی نباشد و در صورتی که مرد از لحاظ مالی وضعیت مناسبی داشته باشد و اموالی داشته باشد وکیل سریع اموال مرد را به صورت قانونی توقیف کند. اگر مرد مهریه را پرداخت نکرده باشد وکیل پایه یک دادگستری در کرج می تواند حکم جلب کرد را از دادگاه بگیرد، وکیل مجرب و خوب می تواند باعث رد دادخواست اعسار مرد بشود. با توجه به این که وکیل مهریه متخصص در کرج قوانین و راه کار ها را به‌ خوبی می‌ داند و نسبت به آن ها اشراف و تسلط کامل دارد، می تواند در سرعت بخشیدن  روند دادگاه بسیار موثر باشد

وکیل چک و سفته در کرج

مطالبه وجوه اسناد تجاری مانند چک و سفته و …، به صورت سنتی و قدیمی امری ساده و حتی بدون نیاز به دانش تخصصی تصور می شود. چنانکه در گذشته، افرادی با کمترین آگاهی نسبت به علوم حقوقی اقدام به مطالبه چک می نمودند و در این بین، ریسک زیادی برای مال باخته به وجود می آمد بدون آنکه امیدی به بازگشت پول وجود داشته باشد. اما امروزه شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از وکیل وصول مطالبات در کرج ، اموال از دست داده و وجوه چک های خود را از روش های مطمئن و قانونی احیا می سازند. وکیل چک و سفته در کرج می تواند مراحل دریافت وجوه در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

وکیل کیفری در کرج

پرونده‌های کیفری که مجازات‌های سنگینی چون اعدام، قصاص و تبعید دارند، بسیار حساس و حیاتی می‌باشند. زیرا در این نوع دعاوی با مرگ و زندگی افراد درارتباط هستیم. برای رعایت حقوق و جلوگیری از حکم اشتباه بهتر است به دنبال بهترین وکیل کیفری در کرج باشید.

همانطور که مشخص است کیفر به معنی مجازات می باشد. در پرونده های کیفری مانند سرقت یا خیانت در امانت و کلاهبرداری، این موارد جزو پرونده های کیفری هستند که با جان و مال انسان در ارتباط اند و تبعات بسیاری زیادی برای یک فرد در اجتماع دارند، مثلا در پرونده وکیل خیانت در امانت صرفا بحث مالی نمی باشد، بلکه یکی تبعات این پرونده کیفری حبس می باشد. این جرم می تواند فرد متهم را از خیلی از حقوق اجتماعی محروم نماید.

به جهت آغاز و شروع رسیدگی به پرونده کیفری لازم است که شاکی با مراجعه به دادسرای محل وقوع جرم ضمن تکمیل شکوائیه خود و پیوست کردن دلایل و مستندات خود به جهت اثبات ادعای خود و با پرداخت هزینه های دادرسی شکایت خود را به ثبت برساند. همچنین پس از ثبت شکایت موضوع شکایت به یکی از شعبه های بازپرسی ارجاع داده می‌شود و بازپرس با تعیین وقت قبلی و احضار طرفین دعوا اقدام به بررسی شکایت می‌ کند. شایان ذکر است که اگر نظر بازپرس، بعد از بررسی و تحقیق به مجرمانه بودن عمل باشد، با صادر کردن قرار جلب به دادرسی موضوع را به دادستانی به جهت اظهار نظر ارسال می نماید.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کرجLegal advice with the best Karaj lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل در کرج

هر زمان که برای دریافت مشاوره حقوقی در کرج اقدام کنید می توانید بهترین و دقیق‌ ترین مشاوره حقوقی را رزرو نموده و با قوی ترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج ملاقات داشته باشید. وکیل پایه یک دادگستری در کرج با رسیدگی و تجربه فراوان در انواع پرونده های قضایی اکنون دیگر یکی از معتبرترین حقوق کلا به نظر می رسد بنابراین شما هرگونه پرونده قضایی که داشته باشید با سپردن به این نوع وکلا خیالتان راحت خواهد بود هم چنین این موضوع را هم باید بدانید که وکیل در کرج بسیار با حوصله و با دقت به مسائل و جزئیات پرونده رسیدگی می کند و و بسیار هم قابل اعتماد است و قطعاً تمام موضوعات مربوط به پرونده شما کاملا مخفیانه باقی خواهد ماند. چنانچه نیازمند حل هرگونه مسائل حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، وراثتی و… هستید. کافیست با گروه حقوقی ما تماس حاصل کنید و پرونده خود را به بهترین وکیل کرج بسپارید. یکی از ویژگی‌های وکلای دادورزان صلح و سازش انتخاب وکیل متخصص و با سابقه در همان حوزه است. به عنوان مثال برای رسیدگی به پرونده خانواده، از بهترین وکیل خانواده در کرج استفاده می‌کند. همین ویژگی است که سبب موفقیت در پرونده‌های واگذاری شده به تیم ما می‌شود.

گروه وکلایی دادورزان صلح و سازش به منظور دسترسی آسان و آسایش‌ مراجعه کنندگان، شرایط مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی نیز فراهم کرده است. این بدین معناست که شما می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود در سایت بدون نیاز به مراجعه حضوری، وقت مشاوره تعیین کنید. تعیین وقت مشاوره حضوری و تلفنی به عهده خود شما خواهد بود. تنها کافیست با شماره‌های ما تماس حاصل کنید و از بهترین وکیل کرج مشاوره بگیرید. به این صورت می‌توانید قبل از هر اقدامی از راهنمایی‌های اصولی استفاده کنید و سپس تصمیم بگیرید.

بهترین مشاور حقوقی در کرج با قیمت مناسب کجاست؟

زندگی انسان مخصوصا زندگی اجتماعی وی ابعاد گوناگون و متعددی دارد که کارهای حقوقی از مهم ترین و حساس ترین مسائل هر فرد است. هر مسئله ای که مربوط به اموال و یا اشخاص است جزو دسته دعاوی حقوقی است.  با به وجود امدن مشکلات حقوقی مختلف در زندگی همان طور که در هر حوزه به متخصص ان حوزه مراجعه می کنید باید در مسائل حقوقی نیز به سراغ فرد متخصص مسائل حقوقی مراجعه کنید و مشاوره و راهنمایی لازم را اخذ کنید.

در هر کاری آگاهی شرط اول در اقدام به حل مسئله می‌باشد. شما با مراجعه و یا تماس با مشاور حقوقی می توانید ابهامات خود را رفع کنید و راهنمایی لازم را برای رسیدن به پاسخ سوالات خود را دریابید و با توجه به اطلاعات مفید و دقیق دریافتی از مشاور حقوقی نسبت به حل مسئله ی خود اقدام کنید. شما می توانید سوالات حقوقی خود را از کارشناس حقوقی و یا از وکلای پایه یک بپرسید. شما با توجه به درخواست و تمایل خود می توانید به ان ها مراجعه کنید و مشاوره لازم را کسب کنید. موسسات حقوقی بسیاری در کرج فعالیت می کنند که بهترین وکیل ها و بهترین مشاوران حقوقی را استخدام کرده اند و به منظور جلوگیری از هرگونه مشکل حقوقی ، مشاوره ی حقوقی لازم را به مراجعان و کاربران خود ارائه می دهند . هزینه  مشاور حقوقی موسسات در مقابل خسارت و هزینه های وارده به علت عدم آگاهی در زمینه های حقوقی بسیار ناچیز می باشد که شما با هزینه ی بسیار کم  می توانید درصدد حل مشکل خود اقدام کنید. نکته ی دیگر در دریافت مشاوره این است که شما باید از فردی مشاوره بگیرید که هم اطلاعات حقوقی بالایی داشته باشد و هم مورد اعتماد باشد و بدانید که سابقه بی کاری موفقی را در این زمینه دارد . موسسه حقوقی ایران وکلا با استخدام بهترین مشاوران حقوقی در کرج و چندین سال سابقه ی کاری این امکان را برای شما فراهم اورده است تا از بهترین مشاور حقوقی در کرج بهره مند شوید ، هدف اصلی این مشاوران ارائه بهترین مشاوره مشاوره می باشد به همین دلیل با قیمت بسیار مناسبی بهترین مشاوره ها را در اختیار شما قرار می دهند.

وکیل در کرج عظیمیه

همان طور که می دانید کرج بخش های مختلفی دارد مثل عظیمیه بنابر این اگر در عظیمی زندگی می کنید و می خواهید با یک وکیل در نزدیکی محل زندگیتان در ارتباط باشید نگرانی وجود ندارد زیر وکیل در کرج عظیمیه و وکیل در کرج آزادگان و وکیل در کرج فردیس به راحتی قابل دسترس می باشد گذشته از این موضوع و همه این وکلا در سطح علمی و تجربه کاری عالی و بسیار بالای قرار دارند بنابراین هیچ گونه نگرانی در دادن وکالت پرونده ‌های مختلف آن ها به خود راه ندهید. گذشته از این موضوع مطمئن باشید که شما به تنهایی قادر به حل پرونده های غذایی نخواهی بود زیرا هیچ اطلاعی از قوانین و مقررات جامعه ندارید اما وکیل پایه یک دادگستری در کرج تسلط کاملی بر ماده و تبصره های قانونی دارد و می‌ تواند از این طریق شما را پرونده های قضایی نجات دهد.

کدام گروه مشاوره حقوقی در کرج برای دعاوی حقوقی و کیفری توصیه می شود؟

برای کارهای حقوقی و کیفری باید از افراد متخصص ان حوزه کمک بگیریم ، هر یک از دعاوی حقوقی و کیفری اهمیت خاص خود را دارند به همین دلیل انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری در کرج یا مشاور توانمند برای دریافت مشاوره و سپردن پرونده های خود به ان ها بسیار اهمیت دارد و باید در انتخاب خود دقت کنید زیرا هر گونه اشتباه خسارت های زیادی را به بار می اورد که می توان به سرگردانی در دادگاه ها و دادسرا ها، هزینه تراشی های ناشی از عدم اگاهی به اطلاعات حقوقی و پروسه ی حل پرونده ها ، طولانی شدن مدت زمان پروسه ی پرونده، اشاره کرد به سبب همین امر انتخاب درست برای مشاور حقوقی و یا وکیل مناسب بسیار مهم است.

مشاور حقوقی خوب باید دارای چند ویژگی کلی باشد تا بتوانید از صحت و دقت و کارامد بودن میزان مشاوره ی وی اطمینان حاصل کنید، مشاوره ی خوب می تواند به شما در زمینه ی انجام کارهای حقوقی، طرح دعوی، دفاعیه و غیره برای شما کمک موثری محسوب می شود.برهی از ویژگی های مشاور خوب شامل:

 • مشاور حقوقی باید از دانش و اطلاعات کافی حقوقی برخوردار باشد: تسلط بر قوانین و داشتن اطلاعات حقوقی بالا باعث می شود که در حوزه ی مورد نظر بتواند شما را دقیق تر راهنمایی کند.
 • بتواند به خوبی منظور و مفهوم خود را انتقال دهد و در انتقال دانش خود به صورت الفاظ عامیانه مهارت داشته باشد: برای راهنمایی لازم است که مشاور حقوقی بتواند اصطلاحات قانونی و حقوقی را به زبان ساده برای افراد توضیح دهد که ملزم به داشتن قدرت کلامی مناسب می باشد.
 • به روز باشد: داشتن اطلاع از جدید ترین قوانین باعث بهتر و مفیدتر شدن مشاوره می شود.
 • مشاوره ی حقوقی خوب باید قابل اعتماد باشد .
 • مشاور حقوقی باید قبل از حق المشاوره ی خود به فکر حل ابهامات و سوالات کاربر خود باشد و بهترین راهکار را به وی ارائه دهد.

 با در نظر گرفتن تمامی نکات فوق می توان گفت که گروه مشاوره حقوقی ایران وکلا بهترین انتخاب برای دعاوی حقوقی و کیفری می باشد که ید طولایی در انجام این امور دارد و از سابقه ی درخشانی برخوردار است که می تواند برای شما راهنمایی و مشاوری عالی باشد.

سخن پایانی

ما تمام تلاش خود را کردیم تا درباره وکیل تحصیل کرده در  کرج طلاعات مفیدی به شما ارائه کنیم، امیدوارم از عملکرد ما رضایت داشته باشید.

هر دادگاهی برای رسیدگی و بررسی دعوا باید صلاحیت ذاتی داشته باشد. صلاحیت ذاتی به این معنی است که دادگاه از لحاظ صنف، نوع و درجه و صلاحیت رسیدگی به دعاوی مورد نظر را داشته باشد. پس در نتیجه دعاوی کیفری و دیگر موارد در در صلاحیت دادگاه های حقوقی نیست. دعاوی مانند مطالبه وجه التزام. ایفای تعهد و موارد مربوط به بیع و غیره … در صلاحیت دادگاه های حقوقی می باشند.

لازم است بدانید برای ارتباط با مدیر موسسه گروه می‌توانید از طریق سایت هر گونه انتقاد و پیشنهادی را برای ما ارسال کنید. تک تک این پیشنهادات خوانده می‌شود و در جهت ارتقاء سطح کیفی در نظر گرفته خواهد شد.

با انتخاب وکلای گروه دادورزان صلح و سازش مطمئن باشید یک وکیل خوب در کرج پرونده شما را به دست خواهد گرفت. برای برقراری ارتباط آسان می توانید پیج اینستاگرام مدیر گروه دادورزان صلح و سازش را دنبال نمایید.

ارتباطی آسان با وکیل خوب در کرج از طریق اینستاگرام

شماره ی وکیل خوب در کرج

تنها با یک جستجو در موتورهای جستجوگر می توانید به اطلاعاتی از جمله ادرس دفتر وکالت و شماره ی وکیل های خبره در کرج دست یابید ، البته همانطور که در مطلب فوق نیز به ان اشاره کردیم می توانید از موسسات حقوقی نیز کمک بگیرید و به وکیل مربوطه در حوزه ی پرونده ی خود دست یابید.

تماس با بهترین وکیل دادگستری در کرج از طریق ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهیا
1402-05-02 10:25

بهترین وکیلی که دیدم ایشون بودن

مهندس رسولی
1402-06-22 16:08

سلام خانم میر وکیل من بودند چند سال پیش میشه گفت بی نظیر ترین وکیلی هستند که میشه روی ایشون حساب کرد
خدا هر جا هست پشت پناهشون‌‌باشه

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده