0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل ملکی در مشهد

وکیل ملکی در مشهد

وکیل ملکی فردی است که به صورت تخصصی بر روی مسائل و دعاوی مربوط به املاک و مستغلات آن تمرکز دارد و پرونده‌های حقوقی آن را مورد بررسی قرار خواهند داد. یک وکیل ملکی در مشهد از طریق ارتباط گرفتن با نهادهای مختلف و اشخاص حقوقی در دادگاه‌ها به راحتی می‌تواند در تسریع روند پیشرفت دعاوی ملکی در دادگاه‌های حقوقی و عمومی به شما کمک کنند. وکیل ملکی خوب می‌تواند با تکیه بر تخصص خود و تسلطی که نسبت به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مربوط به معاملات ملکی دارد با سرعت عمل تمامی ادله اثبات دعوا را دریافت کرده و در لوایح دفاعیه به دادگاه ارائه می‌کند.

شماره تلفن وکیل ملکی
The phone number of the real estate lawyer

آدرس وکیل ملکی در مشهد : مشهد – قرنی 32 – مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

 

دعاوی ملکی در مشهد

آیا تا به حال برای شما هم سوال پیش آمده است که دعاوی ملکی شامل کدام دعاوی هستند؟ وکیل ملکی کیست و چه وظایفی دارد؟ در این مقاله به بررسی کامل سوالات شما خواهیم پرداخت. دعاوی ملکی شامل تمامی دعاوی مربوط به املاک و مستغلات آن‌ها هستند از جمله این مسائل می‌توان اشاره کرد به دعاوی مربوط به فروش املاک و واگذاری آن‌ها، الزام به تنظیم سند رسمی، اجاره املاک و استفاده از منافع ملی و غیره. دعاوی ملکی را به سه دسته دعاوی ثبتی، دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری ملکی. از جمله دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی مربوط به تنظیم اسناد رسمی و ابطال و واگذاری قرارداد و اسناد می‌شود. دعاوی ملکی ثبتی نیز مربوط به مواردی همچون ثبت مالکیت و اسناد در دفاتر رسمی و توقیف عملیات اجرایی مربوط به املاک و غیره می‌شوند. دعاوی ملکی کیفری را نیز می‌توان اختصاص داد به مواردی همچون کلاهبرداری‌های ملکی و خرید و فروش غیرمجاز املاک و اراضی و تغییر کاربری‌های اراضی به هدف کلاهبرداری و سواستفاده.

نحوه مطالبه اجور معوقه ملک مسکونی

قطعا می‌دانید که با عقد قرارداد مبلغ اجاره ماهانه مشخص و مستاجر نیز موظف به پرداخت آن است اما اگر اجور عقب بیفتد و مستاجر از این کار امتناع کند مالک می‌تواند به مراجع قضایی رود و دستور تخلیه وکیل ملکی را بگیرد. دقت کنید که اگر جمع اجاره های پرداخت نشده ۲۰ میلیون باشد مسئله در شورای حل اختلاف حل می‌شود اما اگر بیشتر از آن باشد کار به دادگاه عمومی سپرده میشود.

اثبات مالکیت

مالکیت حقی است که اشخاص نسبت ‌به اموال و دارایی‌های خود دارند. حق مالکیت موجب می‌شود که مالک، هر تصرفی که بخواهد در اموال خود داشته باشد. هیچ‌کس نمی‌تواند مانع برخورداری مالک از اموال او شود. دعاوی مربوط به اثبات مالکیت از دعاوی بسیار مهم و تخصصی است. برای اثبات مالکیت یک شخص، لازم است که سابقه تصرف او بررسی شود. در دعاوی اثبات مالکیت، شخصی که بر ملک تصرف دارد، مالک محسوب می‌شود مگر اینکه بتواند با استفاده از دلایل و مدارک معتبر مالکیت خود را اثبات کند. بنابراین شخصی که بر خلاف این‌ موضوع ادعای مالکیت دارد باید بتواند مالکیت خود را ثابت کند.

ملک چیست؟

ملک یک کلمه عربی می باشد که وارد لغت نامه فارسی شده است. بر اساس نوع تلفظ ملک معانی مختلفی دارد. به تمام دارایی‌های غیر منقول در ردیف ملک قرار قرار گرفته باشد و انواع مختلفی دارد ملک گفته می‌شود. مهم‌ترین انواع ملک، ملک مشاعی و کلک مفروز می‌باشد. با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می‌توانید از بهترین مشاوره حقوقی در مشهد استفاده کنید. همچنین شما می‌توانید به صورت حضوری تلفنی و آنلاین با مشاورهای ما در ارتباط باشید و پاسخ سوال‌های خود را دریافت کنید.

بهترین وکیل ملکی در مشهد مانند هر وکیل دیگری تخصص خاصی دارد و  در حوزه دعاوی کیفری ملکی فعالیت می‌کند. بهتر است بدانید که هر وکیلی در یک حوزه خاصی فعالیت می‌کند. شما می توانید با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از حضور یک وکیل ملکی با تجربه در مشهد استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل ملکی کارکشته در مشهد این است که پرونده‌های موفقی در سابقه خود داشته باشد. وکیل ملکی درجه یک در مشهد می‌تواند بر اساس قوانین و با استفاده از دانش و کلام پر نفوذ خود در انواع دعاوی ملکی به موکل خود کمک کند.

 

اهمیت استفاده از وکیل ملکی در مشهد
The importance of using a real estate lawyer in Mashhad

اهمیت استفاده از وکیل ملکی در مشهد

اهمیت استفاده از وکیل ملکی در مشهد به این مورد برمی‌گردد که آن‌ها با استفاده از تخصص و تجربه خویش می‌توانند به سرعت به پیگیری‌های قضایی و حقوقی دعاوی ملکی برسند. لزوم استخدام وکیل ملکی در مشهد از این باب مشخص می‌شود که او با تنظیم لایحه‌ای قوی و دادخواست‌های قانونی می‌تواند به خوبی به دفاع از شما در دادگاه بپردازد. شما با کمک یک وکیل ملکی می‌توانید در صورتی اعتراض به رای بدوی صادر شده از سوی دادگاه دادخواست تجدید نظر خواهی را تنظیم کرده به دادگاه ارائه کنید. اهمیت استفاده از وکیل ملکی در مشهد از این باب است که شما می‌توانید بدون نیاز به شرکت در جلسات دادگاه، امور حقوقی خود را بدست وکیل بسپارید و اجازه دهید تا او با استفاده از قدرت کلام خود و فن بیان و اعتبار بالایی که دارد به دفاع از پرونده‌های شما در کرسی وکالت بنشیند.

یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین پرونده‌های دادگاه‌های شهر مشهد پرونده های ملکی می‌باشند که از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردارند. پرونده‌های مربوط به دعاوی ملکی بسیار پیچیده و حساس می باشند و برای پیروز شدن در دعاوی ملکی باید حتما از وکیل ملکی حرفه ای در مشهد کمک بگیرید. در دعاوی ملکی و در دفاع از خود باید یک سری نکات و قواعد را رعایت کنید تا بتوانید از حق خود دفاع کنید. بهترین مشاور ملکی در مشهد می‌تواند در زمینه دعاوی ملکی به شما کمک زیادی کند و اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد. بخاطر اهمیت بالای پرونده‌های حقوقی ملکی جای کوچکترین اشتباهی وجود ندارد و باید دقت زیادی کنید و از یک وکیل در مشهد استفاده کنید. یک اشتباه کوچک در پرونده ملکی می تواند باعث ضرر های شدیدی شود و سرمایه شما نابود شود.

بهترین وکیل ملکی در مشهد

بهترین وکیل ملکی در مشهد فردی است که از تمامی مقررات و ملزومات معاملات ملکی اطلاع داشته باشد. بهترین وکیل ملکی دارای دانش حقوقی است و در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به املاک علم و دانش ویژه‌ای دارند. چنین شخصی علاوه بر تجربه کاری بالا باید اشراف نسبتا بالایی به معملات ملکی و مقررات تنظیم اسناد رسمی داشته باشند. لازم است بهترین وکیل ملکی در مشهد توانایی بالایی در تنظیم اسناد رسمی و دادخواست‌های قانونی و شکواییه‌ها داشته باشد ضمن اینکه باید نگارش خوبی در تنظیم لوایح دفاعی داشته باشد. بهترین وکیل ملکی در مشهد فردی متعهد به موکلان خود و مسئولیت پذیر است.

شما باید از یک وکیل ملکی با سابقه و کار کشته استفاده کنید تا از حق خود در پرونده های ملکی دفاع کنید، وکیل ملکی خبره در مشهد مهارت و تجربه لازم را در این زمینه دارد و می تواند با آشنایی کامل به قوانین ملکی و سایر قوانین از حق شما در مراجع قضایی دفاع کند. مشاور حقوقی ملکی خوب در مشهد نقش بسیار مهم و اساسی در پرونده های ملکی دارد چون مشاور می تواند با راهنمایی و مشورت دادن به شما کمک کند و شانس شما را برای پیروزی در پرونده ملکی افزایش دهد.

شماره تلفن وکیل ملکی در مشهد

برای ارتباط با بهترین وکیل ملکی در مشهد ممکن است در لحظه نیاز به دلیل مشکلات متفاوتی از جمله ضیق وقت و ترافیک و مسافت‌های طولانی و نبودن شرایط قرارهای حضوری دسترسی مناسبی به وکیل مدنظر خود نداشته باشید. در چنین مواقعی لازم است که از راه‌های ارتباطی با وکیل مانند تماس تلفنی یا ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام کنید. در تماس تلفنی با شماره وکیل ملکی در مشهد ضمن ارتباط و تنظیم قرار حضوری و گاها اطلاع از مفاد قراردادهای وکالت می‌توانید از مشاوره تلفنی یک وکیل حاذق و متخصص نیز بهره بگیرید در این صورت شما به خوبی در جریان روند پیشرفت پرونده خود در دادگاه‌های حقوقی قرار می‌گیرید. از این رو شما از طریق تماس با شماره وکیل ملکی در مشهد به این شرح 09192329787 می‌توانید به ارتباط تلفنی و شرح پرونده و همچنین دریافت مشاوره حقوقی بپردازید.

وکیل متخصص املاک در خراسان رضوی

برای انجام معاملات ملکی قانونی لازم است با یک وکیل متخصص املاک در ارتباط باشید، چنین وکیلی بعد از کسب پروانه وکالت از طریق شرکت در آزمون وکالت با تمرکز در حوزه تخصصی املاک و دعاوی ملکی به بررسی و پیگیری قضایی آن‌ها می‌پردازد. وکیل متخصص املاک در مشهد به طور تخصصی در حوزه‌های دعاوی ملکی از جمله معاملات ملکی غیر مجاز، افراز املاک، رفع توقیف و فک رهن، تعدیل اجاره بها، اثبات مالکیت، خلع ید، دستور و حکم تخلیه مستاجر، دستور فروش اموال مشاع، کلاهبرداری با اسناد جعلی و استفاده از اسناد جعلی در فروش املاک، تصرف عدوانی کیفری و تصلحب غیر مجاز، اجاره دادن ملک به دیگران بدون اجاره صاحبان املاک و غیره، رسیدگی می‌کنند. البته لازم است یک وکیل ملکی از تمامی مقررات ملکی و معاملات املاک و قوانین مروبط به الزام تنظیم اسناد رسمی و غیره اطلاعات کاملی داشته باشند.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهندس شهابی
۱۴۰۲-۰۵-۳۱ ۰۸:۳۴

آقای میر چند سال پیش وکیل من بودند
من رو از یک تیم کلاهبردار نجات دادن
خیلی دقیق و با سواد هستند

پیمایش به بالا