بهترین وکیل ملکی در مشهد❤️۹۸% موفقیت در پرونده ها حقوقی✔️

وکیل ملکی در مشهد
وکیل ملکی در مشهد
Real estate lawyer in Mashhad

تعداد زیادی از پرونده‌های دادگستری را دعاوی مربوط به ملک و املاک تشکیل می‌دهند. نحوه صحیح طرح دعوی ملکی از اهمیت بالایی برخوردار بوده که تخصص وکیل ملکی در مشهد است. دعاوی ملکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین پرونده‌ها هستند؛ زیرا بروز کوچک‌ترین اشتباه در مسیر پرونده سبب ایجاد تغییر در روند آن شده که این امر، ضرر یکی از طرفین را به دنبال دارد. این دعاوی جزء آن دسته از پرونده‌هایی است که برای دفاع، باید اطلاعات کاملی در مورد قانون، آیین‌نامه و مقررات مربوط به املاک داشته باشید. از آن جایی که همه افراد این دانش را ندارند پس هنگام انتخاب وکیل باید نهایت دقت را داشته باشید.

آدرس وکیل ملکی در مشهد : مشهد – قرنی ۳۲ – مجتمع خاتم واحد ۸

تلفن دفتر ۴۶۲۲۴۰۹۱  –   تلفن همراه ۰۹۱۵۵۴۴۶۴۲۹

اهمیت استفاده از وکیل ملکی در مشهد چیست؟

در دنیای امروز هر یک از ما ممکن است درگیر مسائل حقوقی و کیفری شویم. دعاوی ملکی پیشرفته و تخصصی هستند و به راحتی و بدون کمک نمی‌توان آن‌ها را حل کرد. معمولاً در این مواقع به وکیل متخصص املاک در مشهد نیاز داریم تا به پیروزی برسیم و متحمل زیان‌های بزرگی نشویم.

وکیل ملکی نسبت به زیر و بم‌های قانون آگاهی دارد و در هموار کردن مسیر موفقیت به شما یاری می‌رساند؛ همچنین با کمک وکیل ملکی می‌توانید در کمترین زمان و به ساده‌ترین روش، برای حل مشکل خود راهکار قانونی مناسب پیدا کنید. در حقیقت استفاده از وکیل ملکی از اهمیت بالایی برخوردار است و به شما کمک می‌کند تا در فرایند خرید، فروش، اجاره یا سایر معاملات ملکی به طور قانونی و مطمئن عمل کرده و حقوق و منافع خود را حفظ کنید.

بهترین وکیل ملکی در مشهد
The best real estate lawyer in Mashhad

بهترین وکیل ملکی در مشهد

پرونده‌های ملکی از پیچیدگی بالایی برخوردار هستند، در صورتی که برای حل آن‌ها به وکیل نیاز است. بهترین وکیل ملکی در مشهد به صورت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی فعالیت دارد و برای دفاع از حقوق موکل از توانایی و دانش حقوقی خود به خوبی استفاده می‌کند.

از آن جایی که بهترین وکیل در بررسی و رسیدگی به دعاوی مختلف ملکی تجربه زیادی کسب کرده، به راحتی می‌تواند در مسائل مالی مربوط به دعوای مورد نظر به موکل خود کمک کند و برای دستیابی به موفقیت در دادگاه، راهنمایی و مشاوره لازم را به او ارائه می‌دهد؛ همچنین وکیل ملکی خوب در مشهد با تسلط بر کلیه قوانین، آیین‌نامه‌ها و تبصره‌ها راهکار‌های مناسب را برای دفاع از حقوق موکل خود انتخاب می‌کند.

شماره تلفن وکیل ملکی در مشهد

امروزه در کشور ما قوانین ملکی دارای مواد حقوقی مختلفی هستند و بهره‌گیری از تجربه‌های یک وکیل مناسب، بسیار ضروری است. بهره‌گیری از مشاوره تلفنی بسیار ساده و کاربردی بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا از دانش و تجربه وکیل مدنظر خود به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و مانع از بروز مشکلات احتمالی در آینده شوید. برای دریافت مشاوره حقوقی ملکی، می‌توانید با شماره تلفن وکیل ملکی در مشهد که در زیر قید شده تماس بگیرید:

۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲

۰۵۱۴۶۲۲۴۰۹۱

همچنین برای آگاهی از هزینه وکیل می‌توانید با شماره‌های درج شده تماس حاصل نمایید.

وکیل متخصص املاک در مشهد
Real estate specialist lawyer in Mashhad

وکیل متخصص املاک در مشهد

پرونده‌های ملکی سختی زیادی دارند که یک شخص معمولی نمی‌تواند طرح دعوا و همچنین دفاع از حقوق خود را به تنهایی انجام دهد؛ بنابراین برای تسریع در روند رسیدگی، وجود وکیل ملکی در مشهد واجب است.

وکیل متخصص املاک در مشهد دارای تخصص و دانش عمیق در زمینه حقوق ملکی است و با قوانین و مقررات مربوط به خرید، فروش، رهن و اجاره آشناست. وکیل متخصص باید تجربه کاری قابل توجهی در حوزه ملکی داشته باشد و با استفاده از این تجارب چالش‌هایی که در دعاوی ملکی بروز می‌کند را با ارائه بهترین راهکار‌ها حل کند؛ همچنین باید قادر به ارائه مشاوره حرفه‌ای باشد و در تصمیم‌گیری‌های مربوط به امور ملکی به موکل خود کمک کند.

مهم‌ترین دعاوی حقوقی ملکی کدام است؟

مهم‌ترین دعاوی حقوقی ملکی عبارتند از:

 • دعوی اثبات مالکیت: تقاضا برای اثبات و تصدیق حقوق مالکیت به دلیل عدم اطمینان یا اختلاف در این زمینه
 • الزام به اخذ پایانکار و امور مربوط به شهرداری و کمسیون‌ها: اجبار به اخذ مجوز‌ها و پروانه‌های مرتبط با ساخت و ساز و مدیریت ملک
 • الزام به اخذ صورت جلسه تفکیکی: اجبار به برگزاری جلسات تفکیکی جهت رسیدگی به اختلافات مالکیت
 • دعوای ابطال یا فسخ مبایعه نامه: درخواست لغو یا ابطال قرارداد خرید و فروش به دلیل تخلف یا نقض قوانین که توسط وکیل ملکی در مشهد حل و فصل می‌شود.
 • دعوی خلع ید: دعوی حقوقی که به منظور لغو قرارداد یا تفکیک ارتباط مالکیتی از یک دارایی ملکی ارائه می‌شود.
 • الزام به تنظیم سند رسمی: اجبار به صدور اسناد رسمی به منظور ثبت و اثبات حقوق مالکیت یا تفکیک ملکی
 • تخلیه عین مستأجره: درخواست برای خروج مستأجر از ملک بر اساس شرایط تعیین شده در قرارداد اجاره
 • افراز و فروش ملک مشاع: دعوی مرتبط با تصمیم به افراز و فروش دارایی مشترک بین چندین شخص
 • اعتراض به تشخیص ملی شدت اراضی: اعتراض به تصمیمات مرتبط با تعیین کاربری و مصرف اراضی توسط مراجع ملی
 • اجرت المثل اموال غیر منقول: دعوی مرتبط با اجبار به اجرای حکم در مورد اموال غیر منقول
 • تجویز انتقال حق سرقفلی: دعوی مرتبط با انتقال حقوق مرتبط با سرقفلی به شخص دیگر
 • تقسیم ترکه غیر منقول: درخواست تقسیم دارایی‌های غیر منقول بین وراث یا شرکای ملکی که وکیل ملکی در مشهد تجربه زیادی در این زمینه دارد.
 • دعاوی سرقفلی وحق کسب وپیشه: ادعا‌های مرتبط با سرقت اموال یا نقض حقوق مالکیت معنوی و کسب و کار
 • فک رهن: دعوی مرتبط با آزاد‌سازی ملک از تعهدات مالی مرتبط با رهن
 • وقف: دعوی مرتبط با اختصاص دارایی به مقاصد خیریه یا عبادی
 • مستحق الغیر درآمدن مبیع: ادعای مرتبط با عدم دریافت حقوق مستحقان غیر از طریق فروش دارایی

هزینه وکیل ملکی در مشهد در هر یک از این دعاوی متفاوت است و با توجه به نوع پرونده تعیین می‌شود. علاوه بر دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری نیز وجود دارد که وکیل کیفری در مشهد به آن‌ها رسیدگی می‌کند.

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی مشهد

وکیل ملکی خوب در مشهد باید دارای ویژگی‌هایی باشد تا به خوبی بتواند این گونه دعاوی را حل و فصل کند. ویژگی‌های وکیل ملکی در مشهد عبارتند از:

 • دانش و تخصص بالا
 • توانایی نوشتن مناسب و قوی
 • برخوردار بودن از توانایی ارتباطی مطلوب
 • مسئولیت‌پذیری
 • داشتن صداقت در کار
 • پیگیری به موقع
 • حفظ اسرار موکل
 • پایبند بودن به قوانین
 • داشتن حوصله و صبر
 • داشتن سابقه و تجربه کافی
 • اشتیاق جهت انجام کار
 • امانت دار

دانستن ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی این امکان را به شما می‌دهد که در انتخاب وکلا دچار خطا نشوید. وکیل در مشهد با دارا بودن این خصوصیات می‌تواند اعتماد موکلان را به خود جلب کند.

هزینه وکیل ملکی در مشهد چقدر است؟

هزینه وکیل ملکی در مشهد نرخ مشخصی ندارد و با توجه به شرایط پرونده، نوع دعوی، تجربه و تخصص وکیل، نوع پیچیدگی پرونده، مدت زمان مورد نیاز برای حل و فصل پرونده و سایر فاکتور‌های مرتبط با پرونده مشخص می‌شود. از طرفی دیگر هزینه وکالت برخی از وکلا ثابت است و موارد ذکر شده در بالا تأثیری در حق الوکاله ندارد.

از آن جایی که امور ملکی دارای پیچیدگی و حساسیت بالایی است، به همین خاطر توصیه می‌شود در انتخاب وکیل، هزینه را در اولویت قرار ندهید؛ زیرا صرف یک هزینه مشخص مانع از پایمال شدن حقوق شما می‌شود و موفقیتتان را به دنبال دارد؛ همچنین برای کاهش هزینه وکالت می‌توانید با شماره تلفن وکیل ملکی در مشهد تماس بگیرید و از او مشاوره دریافت نمایید.

مشاوره حقوقی با وکیل ملکی در مشهد
Legal consultation with a real estate lawyer in Mashhad

مزایا مشاوره آنلاین با وکیل ملکی عالی در مشهد

مشاوره آنلاین با وکیل ملکی عالی در مشهد دارای مزایایی است که در ادامه به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

صرفه‌جویی در وقت و زمان

مراجعه به دفتر وکیل نیازمند وقت و زمان است. استفاده از خدمات آنلاین باعث می‌شود با حذف زمان رفت و آمد شما به دفتر وکیل، به میزان قابل توجهی در وقت شما صرفه‌جویی کند. اگر مشکل شما کوتاه است آن را می‌توان به صورت غیر حضوری حل کرد، مراجعه به دفتر وکیل متخصص املاک در مشهد عقلانی نیست.

صرفه‌جویی در هزینه

در صورتی که به دفتر وکیل ملکی در مشهد مراجعه کنید قطعاً باید حق الزحمه و حق المشاوره پرداخت کنید؛ اما در مشاوره آنلاین نیازی به پرداخت چنین هزینه‌هایی نیست. اگر مشاوره کمتر از پنج دقیقه طول بکشد و دریافت آن به صورت آنلاین امکان‌پذیر باشد لزومی به پرداخت حق المشاوره حضوری نیست.

عدم نیاز به شناسایی فرد

شاید شما بخواهید هویتتان افشا نشود و بخواهید سؤالات خود را از وکیل بپرسید. در این صورت از طریق مشاوره آنلاین می‌توانید به پاسخ سؤال‌های خود برسید.

دسترسی آسان

با مشاوره آنلاین، شما می‌توانید به راحتی با وکیل ملکی خوب در مشهد ارتباط برقرار کنید و بدون نیاز به مراجعه حضوری مشکلتان را حل کنید و با اطلاع از شماره تلفن وکیل ملکی در مشهد از طریق پیام‌رسان‌های داخلی با او ارتباط برقرار نمایید.

نتیجه‌گیری

بهترین وکیل باید در زمینه حقوق و معاملات ملکی دارای تخصص و تجربه کافی باشد. مشاوره در خرید و فروش ملک، بررسی و تهیه قرارداد‌های ملکی، نظارت بر معاملات ملکی، حل و فصل اختلافات و پیگیری قضایی از جمله وظایف وکیل ملکی است. داشتن صداقت در کار، پیگیری به موقع، حفظ اسرار موکل، پایبند بودن به قوانین و غیره از ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی مشهد بوده که سبب تمایز و برتری او می‌شود.

دعوی خلع ید، فک رهن، دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه و دیگر موارد این چنینی، مهم‌ترین دعاوی حقوقی ملکی بوده که مراجعه به وکیل حقوقی در مشهد تأثیر بسزایی در حل و فصل این نوع پرونده‌ها دارد. وکیل ملکی باید در تمامی مراحل مرتبط با امور ملکی همراه موکل خود باشد و نقش مشاور قانونی را به خوبی ایفا کند. در نتیجه انتخاب بهترین وکیل ملکی بسیار مهم است تا مشکلات حقوقی مربوط به امور ملکی به بهترین نحو حل شوند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهندس شهابی
1402-05-31 08:34

آقای میر چند سال پیش وکیل من بودند
من رو از یک تیم کلاهبردار نجات دادن
خیلی دقیق و با سواد هستند

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده