وکیل ثبت احوال

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در زمینه دعاوی ثبت احوال  فعالیت مستمر داشته است. یکی از ویژگی های بارز گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

وکیل ثبت احوال، وکیل شناسنامه

در این مقاله ما قصد داریم تا به موضوع وکیل ثبت احوال و شناسنامه و انواع دعاوی ثبت احوال و مراحل و نحوه پیگیری؟ بپردازیم و اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهیم، شما هم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع این مقاله را مطالعه کنید. در ابتدا برای درک بهتر موضوع تعریفی ساده از شناسنامه را به شما ارائه می کنم. شناسنامه در لغت به معنای ورقه یا کتابی است که در آن نام و نام خانوادگی، نام پدر و دیگر خصوصیات شخص ثبت می شود، شناسنامه توسط اداره ثبت احوال صادر می شود طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران شناسنامه یک سند رسمی است. بعد از تولد باید برای کودک اوراق هویتی صادر شود که شناسنامه اولین اوراق هویتی هر فرد می باشد. اگر یک فرد شناسنامه مشخص نداشته باید از لحاظ قانونی هویت مشخصی ندارد. بعضی از اشخاص در گذشته نام هایی داشته اند که در زمان و مکان خود بسیار مناسب بوده اند، اما با گذشت زمان این اسم ها دیگر مطلوب نمی باشند. و این اشخاص می خواهند که نام های خود را تعقیر دهند. همچنین لازم است بدانید که درخواست تعقیر نام در سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

وکیل ثبت احوال تغییر در شناسنامه

تغیر در شناسنامه کاری آسان نیست و تحت شرایط و ظوابط سخت گیرانه ای انجام می شود. پس افراد بیشتر ترجیح می دهند که انجام این امور را به وکیل ثبت احوال و شناسنامه واگذار کنند. البته کار وکیل ثبت احوال و شناسنامه معتبر منحصر به این مورد نمی شود و دایره گسترده تری دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوع وکیل ثبت احوال و شناسنامه می توانید با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مشورت کنید

ثبت ولادت و مرگ در اداره ثبت احوالثبت ولادت و مرگ در اداره ثبت احوال

وکیل ثبت احوال در خصوص ثبت ولادت، وکیل شناسنامه در خصوص ذکر سیادت در شناسنامه، ولادت و تولد هر انسانی در ایران بدون در نظر داشتن این که پدر و مادر بچه ایرانی اند یا خارجی باید به ثبت احوال اطلاع داده شود. افزون بر این ایرانی های مقیم خارج از کشور هم باید تولد فرزند های جدید خود را به کنسولگری ایران در کشور مورد نظر اعلام کنند. این اطلاعاتی شامل، زمان و محل ولادت، تاریخ ثبت ولادت ، نام و نام خانوادگی طفل، جنسیت طفل و….. می باشد. که باید در سند ولادت مربوط به ثبت احوال ثبت شود. پس از ثبت تولد، برگه ولادت صادر می شود. برای ثبت مرگ هم باید گفت که مرگ تمام اتباع داخل کشور چه ایرانی و چه خارجی باید مانند ولادت به اداره ثبت احوال اطلاع داده شود. مرگ ایرانی های خارج از کشور نیز به ماموران کنسولگری محل یا به سازمان ثبت احوال کشور گزارش می‌شود. مرگ خارجیان بعد از ثبت به نیروی انتظامی اعلام می‌ شود. یک نسخه گواهی آن نیز به سازمان ثبت احوال کشور فرستاده خواهد شد. از آن طریق این موضوع به وزارت امور ‌خارجه اعلام می شود. اطلاعاتی مانند، زمان و محل مرگ ، نام و نام خانوادگی و غیره باید در گواهی مرگ قید شود. مشاوره ثبت احوال برای ثبت واقعه وفات می‌تواند برای شما مفید باشد.

موارد تغییر نام خانوادگی توسط وکیل تغییر نام

چه افرادی می توانند تغییر نام خانوادگی را درخواست نمایند؟ فرایند انجام تغییر نام خانوادگی توسط وکیل ثبت احوال؟ مطابق با ماده 20 قانون ثبت احوال، انتخاب بعضی از اسم ها برای افراد ممنوع است دارندگان این اسامی می توانند برای تعقیر نام اقدام کنند. در پاسخ به این سوال که چه افرادی می توانند تعقیر نام خانوادگی را درخواست کنند؟ باید گفت افراد 18 سال به بالا، اشخاص کمتر از ۱۸ سال که دارای حکم رشد می باشند. پدر یا جد پدری با ارائه شناسنامه خود جهت فرزندان کمتر از ۱۸ سال در صورتیکه نام خانوادگی پدر تغییر کرده باشد.قیم یا وصی برای اطفال تحت سرپرستی خود با ارائه مدارک مستند که سمت او احراز شده باشد.

مدارک مورد نیاز برای تغییر نام خانوادگی؟مدارک مورد نیاز برای تغییر نام خانوادگی؟

وکیل متخصص شناسنامه برای تغییر نام خانوادگی؟ تنظیم و تسلیم درخواست تغییر نام خانوادگی.ارائه اصل شناسنامه و دو برگ تصویر از تمامی صفحات. اجازه نامه تنظیم شده در دفاتر اسناد رسمی از پدر یا جد پدری برای فرزندان کبیر که بخواهند از نام خانوادگی هر یک از آنها استفاده نمایند. مجوز تنظیمی در دفاتر اسناد رسمی از دارنده حق تقدم نام خانوادگی مورد درخواست. وکیل متخصص امور ثبت احوال یکی از افرادی است که می‌تواند به کمک شما بیاید.

فرایند انجام تغییر نام خانوادگی توسط وکیل ثبت احوال

  • تسلیم درخواست تغییر نام خانوادگی به ادارات ثبت احوال
  • موافقت سازمان ثبت احوال برای انجام تغییر، ابلاغ موافقت با تغییر نام خانوادگی به متقاضی  توسط اداره ثبت احوال محل مراجعه
  • پرداخت هزینه طبق تعرفه جاری.

برای داشتن وکیل متخصص در امور شناسنامه می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

وکیل ثبت احوال و شناسنامه متخصص

وکیل انجام امور ثبت احوال و شناسنامه، مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری در خصوص تغییر نام منطبق با آخرین تغییرات در قوانین ثبت احوال؟ درباره وکیل ثبت احوال چه می دانید؟ وکیل کسی است که در رشته حقوق دارای تحصیلات عالیه می باشد و فعالیت خود را در موضوع ثبت احوال و شناسنامه و دعاوی این چنینی متمرکز کرده است. این وکیل ثبت احوال و شناسنامه درجه یک می تواند با استفاده از تجربه خود که از پرونده های قبلی به دست آورده است به شما کمک کند تا به اهداف خود برسید. وکیل متخصص ثبت احوال در مواردی مانند: اخذ شناسنامه برای اتباع ایرانی مقیم خارج ار کشور، ابطال شناسنامه در موارد جعل، اخذ شناسنامه برای اتباع بیگانه اخذ گواهی ولادت، اخذ گواهی فوت و تغییر نام خانوادگی به شما کمک کند. برای استخدام یک وکیل ثبت احوال و شناسنامه حرفه ای و کسب  اطلاعات درباره شماره و هزینه وکیل ثبت احوال باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

وکیل در کرد کوی

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها