وکیل دادگستری در چابهار

وکیل در چابهار

در پی برخی روابط کاری، دوستانه و یا حتی عاشقانه ممکن است یک سری مشکلات پیش آید که تنها راه حل آن مراجعه به دادگاه و حل و فصل آن به شکل قانونی است. دادگاه این توانایی را دارد تا به واسطه نوع درخواست شما و یا همان شکایت به بررسی پرونده شما بپردازد. در دادگاه های کشور به پشتوانه قانون جمهوری اسلامی ایران در دعاوی مختلف حقوقی و یا کیفری می توان به حل و فصل پرونده های مختلف پرداخت. در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما هستیم تا به صورت تخصصی در مورد عنوان وکیل در چابهار صحبت کنیم. شهر چابهار به عنوان یکی از مهم ترین شهر های کشور به صورت کلی درگیر انواع پرونده های حقوقی و کیفری است و با توجه به پیچیدگی هایی که این نوع از پرونده ها دارند، نیاز است تا شما با کمک یک وکیل در چابهار به پیگیری پرونده خود بپردازید.

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه در شهر چابهار با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، مشروبات الکلی ،قاچاق کالا و ارز ،جرایم امنیتی ،جرایم اقتصادی و مالی و …
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب

در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا به طور کامل و کاربردی بیشتر در مورد وکیل در چابهار صحبت کنیم و اطلاعات مناسبی را در این رابطه بیابیم. شما می توانید در صورتی که به شکل فوری به وکیل پایه یک دادگستری نیاز دارید با شماره 09192329787 در ارتباط باشید تا همکاران ما به صورت تخصصی شما را راهنمایی کنند.

وکیل میر

آدرس : چابهار – مقابل دادگستری – دفتر وکالت میری

شماره تماس : 9850 382 0912

 

وکیل مواد مخدر در چابهار

پرونده های مواد مخدر من جمله جرائم کیفری می باشند که به دلیل حساسیت این جرم از لحاظ اجتماعی، اقتصادی، امنیتی، قانونگذار مجازات‌های سنگینی را برای آن در نظر گرفته است. باید بدانید که مطابق با بند پ ماده 303 قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه انقلاب صلاحیت رسیدگی به جرائم مواد مخدر، روانگردان و پیش‌ساز‌های آن را خواهد داشت. البته که با تصویب شدن قانون الحاق یک ماده به قانون مبارزه به مواد مخدر در سال 1396 و در جهت کاهش تعداد زندانیان، مجازات‌های جرائم مواد مخدر در بعضی موارد به طور محسوسی کاهش یافته است.

اگر شما در شهر چابهار زندگی می کنید و درگیر یک پرونده در حیطه جرایم مواد مخدر شده اید، همانطور که در بالا گفتیم با توجه به حساسیت و پیچیدگی های که این حیطه دارد، پیشنهاد ما این است که پرونده خود را با کمک وکیل مواد مخدر در چابهار پیش ببرید. وکیل مواد مخدر در چابهار بهتر از هر کس دیگری به قوانین و شرایط حاضر در زمینه پرونده های مواد مخدر واقف است و از این رو می تواند به خوبی به شما برای کسب بهترین نتیجه ها کمک کند.

شما به عنوان یک شخص عادی طبعا اطلاعات زیادی در مورد پرونده خود و ابعاد قانونی آن ندارید و نمی توانید به درستی آن را در بستر دادگاه ها پیش ببرید و از حق خود دفاع کنید، اما این در حالی است که وکیل مواد مخدر در چابهار با توجه به تسهیلات آکادمیک و تجربه های عملی که در این زمینه دارد می تواند بهترین برنامه را به منظور مدیریت پرونده شما مد نظر قرار دهد و آن را به سمتی هدایت کند که بهترین نتیجه ها برای آن کسب شود.

وکالت در چابهار

وکیل ملکی در چابهار چه مزیت هایی دارد

متاسفانه خیلی از مراجعه کننده های ما در رابطه با مسائل ملکی است و از آن جایی که مسائل حقوقی ملکی پیچیدگی های خاص خود را دارند فرد حتما باید از یک فرد آگاه کمک بگیرد. برای مثال چندین شریک یک ملک را مشارکتی ساخته اند و حال یکی از شرکا در تقسیم سهم دبه کرده است و یا این که فردی یک ملک را به چندین نفر فروخته است. البته گاهی مواقع نیز شاهد این هستیم که فردی برای انجام یک کاری از صاحب ملک می خواهد که تنها برای چند روز ملک خود را به نام اون بزند و بعد او ملک را باز گرداند اما بعد زیر بار نمی رود و ملک فرد را تصاحب میکند در چنین مواقعی بهترین کار همکاری با یک وکیل ملکی است.

به صورت کلی دعاوی ملکی در زمینه های مالکیت ملک، اجاره، رهن، خرید و فروش ملک و … جاری هستند. هر شخصی شاید نداند که باید در چه شرایطی با کمک کدام موضوع قاونی می تواند از حق خود دفاع کند، اما وکیل ملکی در چابهار بهتر از هر کس دیگری به این موضوعات اشراف دارد و می تواند با ارائه بهترین مستندات به دادگاه بهترین رای را برای موکل خود به دست آورد.

هر کاری دارای جزییات و در واقع کار های تخصصی خودش است و بحث های ملکی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. پبشبرد کار های تخصصی نیز کار متخصص آن زمینه است. بنابراین شما باید برای کسب بهترین نتیجه ها در زمینه دعاوی ملکی از وکیل متخصص در این زمینه بهره ببرید.

اگر شما ساکن شهر چابهار و یا بخش های مجاور آن هستید و درگیر یک پرونده در زمینه دعاوی ملکی شده اید، لازم است تا برای کسب بهترین نتیجه ها از وکیل ملکی در چابهار بهره ببرید. شما می توانید با استفاده از شماره تماس وکیل ملکی در چابهار با او در ارتباط باشید و نیاز ها و مشکلات خود را مطرح کنید تا وکیل بعد از بررسی های لازم بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند. شماره وکیل ملکی در چابهار: 09192329787

وکیل ملکی در چابهار

وکیل کیفری در چابهار را چگونه پیدا کنیم

این روز ها خیلی شاهد جرائمی هم چون قتل، غارت، تجاوز به حریم خصوصی، سرقت و یا دیگر کار های این چنینی هستیم که اگر فردی آن ها را مرتکب شود محکوم به زندان، شلاق و یا پرداخت جریمه می شود. شایان ذکر است که به این دسته از جرائم، جرائم کیفری می گویند و فرد برای اثبات بی گناهی خود و یا حتی کم کردن مجازات خود مجبور به اخذ یک وکیل کیفری است.

وکیل کیفری در چابهار می تواند شما را در هر جایگاهی مانند مجرم و یا فرد شاکی هستید راهنمایی کند تا با کمک او به حق قانونی خود دست یابید. شما می توانید با برقراری ارتباط از طریق شماره وکیل کیفری در چابهار با او ارتباط داشته باشید و او را پیدا کنید. شماره وکیل کیفری در چابهار 09192329787  است که می توانید با استفاده از آن از وکیل مورد نظر خود به صورت تلفنی در رابطه با پرونده خود مشاوره دریافت کنید.

حال که پاسخ سوال وکیل کیفری در چابهار را چگونه پیدا کنیم؟ را پیدا کردیم و در مورد آن صحبت کردیم، می خواهیم تا در مورد کار هایی که بعد از پیدا کردن وکیل کیفری در چابهار می توانید با او بکنید نیز صحبت کنیم و به اطلاعات مناسبی در این رابطه برسیم. شما می توانید به واسطه راه های ارتباطی با وکیل کیفری در چابهار مانند شماره او و یا ارتباط از طریق بستر های مجازی با او در رابطه با شرایط پرونده خود هر گونه سوالی دارید، آن را پاسخ بدهید و همچنین از وکیلتان مشاوره دریافت کنید.

وکیل کیفری در چابهار

وکیل طلاق توافقی در چابهار چه کار هایی انجام می دهد

باید با این مسئله کنار بیایم که طلاق نیز جزئی از زندگی است که برای برخی از افراد اتفاق می افتد و همان گونه که یک زندگی را با آرامش شروع کرده ایم کاملا منطقی نیز آن را تمام کنیم. برخی از افراد با توجه به اختلافاتی که با یک دیگر دارند ترجیح می دهند بدون هیچ مشکلی از زندگی یک دیگر خارج شوند به این نوع طلاق، طلاق توافقی می گویند و توسط فرد آگاهی مثل وکیل طلاق توافقی پیگیری میشود.  چنان چه قصد دارید به صورت توافقی از همسر خود جدا شوید باید قبل از آن در مورد مسائلی هم چون مهریه، نفقه و هم چنین حضانت فرزندان به توافق برسید تا کارهایتان با سرعت بیش تری انجام شود. البته مراحل طلاق توافقی نیز بسیار مهم است و باید حتما طی شوند . پرداخت هزینه نیز یکی از کار هایی است که باید انجام بدهید  هزینه های این طلاق شامل هزینه طلاق توافقی، هزینه ی دفترخانه و مشاور دادگاه است.

وکیل طلاق در چابهار

ویژگی های یک وکیل خوب در چابهار

اگر به دنبال یک وکیل خوب طلاق در غرب چابهار هستید باید به چندین نکته ی مهم توجه کنید. در این بخش قصد داریم تا برای شما لیستی از ویژگی های وکیل خوب در چابهار را برایتان به اشتراک بگذاریم. در ادامه این لیست را مشاهده خواهید کرد.

 • مسلط بودن وکیل بر قوانین مربوط به طلاق
 • فن بیان عالی
 • در دسترس بودن وکیل
 • اخلاق خوب و با صبر و حوصله بودن در روند طلاق
 • با تجربه بودن در این زمینه
 • دارای سابقه درخشان در زمینه پرونده های طلاق توافقی
 • خوش نام بودن
 • همراه و دلسوز بودن
 • راز دار بودن
 • امانت دار بودن
 • و …

وکیل خوب در چابهار

وکیل خانم برای طلاق در چابهار

خب این طبیعی است که یک خانم در بازگوی اتفاقاتی که افتاده است پیش یک خانم راحت تر باشد و به دنبال یک وکیل خانم برای طلاق در چابهار برود. ما وکیل های خانم بسیار حرفه ای و حاذقی داریم که برای گرفتن حق و حقوق هم جنس های خود تمام تلاش خود را می کنند تا موکل خود به نتیجه ی دلخواه برسد. امیدواریم که مطالب فوق برایتان مفید بوده باشد و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین وکیل طلاق در چابهار را پیدا کنید و با تجربه و دانش او به بهترین نتیجه برسید و حق و حقوق ها را دریافت کنید و یک زندگی جدید شروع کنید.

وکیل برای گرفتن مهریه در چابهار

وکیل حقوقی فردی است که می‌تواند بر روی دعاوی حقوقی مانند انواع دعاوی خانوادگی فعالیت داشته باشد. از جمله دعاوی حقوقی که در صلاحیت یک وکیل حقوقی و دادگاه خانواده است عبارتند از طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و غیره. مطالبه مهریه یکی از دعاوی حقوقی خاناودگی است که در پی طلاق یا گاها حتی بدون نیاز به طلاق صورت می‌پذیرد. در چنین دعاوی زن برای مطالبه مهریه خود می‌تواند با یک وکیل برای گرفتن مهریه در چابهار در ارتباط باشد تا وکیل به صورت قانونی اقدام به تنظیم دادخواست مطالبه مهریه و ارائه آن به دادگاه خانواده داشته باشد. در مواردی که مرد از پرداخت مهریه زن امتناع می‌کند، وکیل خانواده یا وکیل طلاق می‌تواند به صورت قانونی به بررسی پرونده موکل خود برای دریافت حق او به عنوان مهریه بپردازد. چنین وکیلی باید به تمامی قوانین و مقررات مربوط به وصول مهریه تسلط داشته باشند.

وکیل خانم در چابهاربهترین وکیل در چابهار

شما می توانید با استفاده از توانایی های بهترین وکیل در چابهار پرونده های سنگین و پیچیده خود را نیز به خوبی مدیریت کنید و با برنامه ریزی درست آن را به بهترین نتیجه برسانید. ما در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما هستیم تا یکی از بهترین همکاران خود را یعنی جناب آقای موسی الرضا میر در زمینه پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری در چابهار را به شما معرفی کنیم. شما می توانید تا با استفاده از شماره 09192329787 به صورت مستقیم با بهترین وکیل در چابهار در ارتباط باشید و با کمک ایشان بهترین نتیجه های ممکن را برای پرونده های حقوقی و کیفری خود به دست بیاورید. در ادامه این نوشته رزومه ای اقای موسی الرضا میر به عنوان یکی از بهترین وکلای حاضر در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در چابهار را برای شما لیست می کنیم.

 • مشاوره تخصصی حقوقی، کیفری و خانواده
 • تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
 • تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی
 • رتبه برتر در آزمون وکالت
 • استعداد درخشان در رشته حقوق در دانشگاه …
 • فعالیت به صورت تخصصی در زمینه پرونده های کیفری با سابقه درخشان
 • فعالیت به صورت تخصصی در زمینه پرونده های حقوقی با سابقه درخشان

وکیل قاچاق کالا و ارز در چابهار

قاچاق کالا و ارز در چابهار از پیچیده ‌ترین دعاوی کیفری محسوب می‌شود که در صلاحیت بررسی دادگاه‌های انقلاب و وکیل قاچاق کالا و ارز در چابهار است. قاچاق کالا و ارز به معنی جابجایی غیرقانونی انواع کالاهای قانونی و غیرقانونی به داخل و خارج از کشور است. در این روش حتی ار ارز یا پول رایج کشور نیز برای قاچاق استفاده می‌کنند. وکیل قاچاق کالا و ارز در چابهار، وکیل متخصص و مجرب است که با استفاده از بهترین مدارک و ادله اثبات دعوا به دفاع از موکلین خود در تمامی جلسات دادگاه می‌پردازد. گاها پشت هر پرونده قاچاق کالا و ارزی می‌تواند مافیاهای بزرگی قرار گرفته باشد از این رو لازم است یک وکیل متخصص و مجرب با استفاده از علم و تخصص خود و با استناد بر تجربه و مهارت‌هایی که دارد به دنبال آشکارسازی زوایای پنهان پشت پرونده باشد.

وکیل گمرکی در چابهار

وکیل گمرکی در چابهار یک فرد حقوقی متخصص و مجرب است که با تمامی قوانین و مقررات مربوط به امور و مشکلات گمرکی کشور آشنایی دارد چنین وکیلی با استفاده از تخصص خود نقش بسزایی در حل و فصل کردن پرونده‌های گمرکی دارد. از جمله امور و مشکلات گمرکی کشور می‌تواند امور مربوط به قانونی کردن صادرات و واردات و ترانزیت‌های داخلی و خارجی باشد در چنین شرایطی مشکلات گمرکی ممکن است ضررهای مالی زیادی برای موکلان داشته باشد و از این رو یک وکیل گمرکی می‌تواند با استفاده از تجربه و تخصص خود به دفاع از چنین پرونده‌هایی در دادگاه‌های کیفری یا حقوقی کشور بپردازد. همچنین تجار می‌توانند با یک وکیل گمرکی در چابهار برای قانونی کردن معاملات و امور گمرکی خود در ارتباط باشند.

وکیل آنلاین در چابهار

وکیل آنلاین، یک وکیل همیشه در دسترس است که با استفاده از تخصص و تسلط خود بر روی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری کشور به ارائه مشاوره حقوقی به موکلان خود یا وکالت بر روی پرونده آن‌ها بپردازد. وکیل آنلاین در چابهار بستری است امن و همیشه در دسترس با هزینه وکالت کمتر که افرادی که دسترسی به شهرهای بزرگ ندارند یا امکان ملاقات‌های حضوری به هر دلیلی برای آن‌ها نیست می‌توانند به آن مراجعه کنند و بدون نیاز به حضور در جلسات مشاوره یا حتی در جلسات دادرسی دادگاه دفاع از پرونده خود را به دست چنین وکیلی بسپارند. وکیل آنلاین می‌تواند به صورت بیست و چهار ساعته در دسترس موکلین خود باشد و با کمترین هزینه ممکن به موکلین خود مشاوره حقوقی بدهد.

شماره وکیل خوب در چابهار

یک وکیل خوب در چابهار، وکیلی رازدار و صادق، متعهد و مسئولیت‌پذیر است که می‌تواند به خوبی موکلین خود را در راه رسیدن به حق و حقوقشان راهنمایی کرده و در افزایش سرعت روند دادرسی پرونده آن‌ها نیز موثر باشد. چنین وکیلی با اعتبار و اعتماد بنفس خود در دادگاه برای دفاع از موکلینش حاضر می‌شود و از بهترین رویکردهای دفاعی استفاده می‌کند. وکیل خوب در چابهار فردی است که برای دفاع از پرونده‌های موکلین خود گاها از نظرات پیشنهادی دیگر وکلا و آرای وحدت رویه هم استفاده می‌کند. برای ارتباط با چنین وکیلی می‌توانید از شماره وکیل خوب در چابهار به شرح 09192329787 استفاده کنید و ضمن ارتباط تلفنی با او از خدمات مشاوره حقوقی وکیل هم استفاده کنید.

خلاصه مطلب

در این مطلب از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما بودیم تا به طور مفصل در مورد عنوان وکیل در چابهار صحبت کنیم. در این رابطه به بررسی عنوان هایی مانند: وکیل مواد مخدر در چابهار، وکیل ملکی در چابهار چه مزیت هایی دارد، وکیل کیفری در چابهار را چگونه پیدا کنیم؟ وکیل طلاق توافقی در چابهار چه کار هایی انجام می دهد، ویژگی های یک وکیل خوب در چابهار، وکیل خانم برای طلاق در چابهار، بهترین وکیل در چابهار و … نیز پرداختیم. در پایان امیدواریم که تمامی مطالب بیان شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و با استفاده از آن بتوانید بهترین اقدامات لازم را برای پرونده خود انجام دهید. شما می توانید در صورتی که در مورد عنوان های مورد بررسی قرار گرفته در این نوشته سوالی دارید، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت و پس از بررسی های لازم در رابطه با سوال شما، پاسختان را بدهیم. از اینکه تا پایان این مقاله همراه ما بودید سپاس گذاریم و برای شما آرزوی بهترین ها را داریم.

 

وکیل در کرد کوی

4.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ملک رئیسی
6 ماه قبل

خیلی با انصاف هست اقای میر هر چی بگم کم گفتم …
حق منو گرفت
خدا خیرت بده آقای میر

ملک رئیسی چابهار

نادر شهنوازی
6 ماه قبل

خیلی نکته سنج هستن
یک مرتبه پارسال رفتم دادگستری اتاق مشاوره ایشان یک دادخواست برام نوشتند رایگان
هر وقت هم تماس گرفتم جواب دادند
بعد یک سال با کمک ایشان تمام شد و تونستم خونم رو تحویل بگیرم

مهسا
6 ماه قبل

وکیل خوبی هستن
دو‌سال پیش وکیل من بودند

محسن
5 ماه قبل

وکیل شرکت ما هستند در منطقه ازاد
بهترین وکیلی که دیدم 👌👌👌🌸

بلوچ
5 ماه قبل

مشاوره خوبی بهم دادند
هر وقت زنگ زدم جواب دادن
بی منت

حوتی پور
5 ماه قبل

س . تنها کسی که منو در شرایط سخت مالی درک کرد
جای هر وکیلی تو چابهار رفتم اول حرف پول می‌زدند
خدا خیرش بده
گیر چند تا کلاهبردار افتاده بودم با کمک ایشون در پرونده تبرئه شدم و الا باید میرفتم زندان