مشاوره تخصصی حقوقی با وکیل دادگستری

وکیل حقوقی

مشاور حقوقی

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش به عنوان  توسعه‌دهنده خدمات حقوقی در کشور (وکالت و مشاوره حقوقی) درکشور تلاش کرده است تا رسالت خود مبنی بر ارائه خدمات حقوقی به جامعه در بالاترین سطح کمی و کیفی حفظ کند.
راه اندازی گروه ، تأثیر شگرفی در توسعه خدمات حقوقی داشته است و به دلیل ایجاد فضای رقابتی در عرضه خدمات حقوقی، منجر به افزایش سطح دسترسی عموم مردم به خدمات حقوقی شده و موجبات تحقق اصل 35 قانون اساسی را فراهم کرده است.
ما به تحول و توسعه تمام وقت اعتقاد داریم.

شهید قرنی ۳۲ پلاک ۴ واحد ۸
شماره تماس ۰۹۱۵۵۴۴۶۴۲۹ – ۴۶۲۲۴۰۹۱
مشاوره غیر حضوری در پیام رسان های ایرانی
مشاوره حضوری عصر ها با هماهنگی قبلی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی تخصصی ، ارائه مشاوره حقوقی در موضوعات گوناگون خانواده ، کیفری ، ملکی، شرکت‌ها ، طلاق و دیگر موضوعات توسط وکیل دادگستری

تعداد مشاوره

مشاوره ارائه شده

0
5/5

امتیاز ۴.۸ براساس دیدگاه مشتریان

۳۰,۰۱۹ دیدگاه ثبت شده

کیفیت ارائه خدمات

بازگشت وجه درصورت نارضایتی

تضمین ۱۰۰٪

وکیل در کرد کوی

برای هر شخصی امکان دارد مسائل حقوقی پیش بیاید، همان طور که می‌دانید انجام دادن کاری بدون اطلاعات کافی می تواند مشکلاتی به وجود آورد، برای این که در مسائل حقوقی به مشکل بر نخورید باید با یک مشاور حقوقی متخصص ارتباط برقرار کنید. بعضی از پرونده های حقوقی بسیار پیچیده هستند و نیاز است تا با یک مشاور حقوقی خبره مشورت کنید. مشاور حقوقی فردی است که با داشتن مهارت کافی و اطلاعات لازم، می‌ تواند به افراد مختلف در شرکت‌ ها، ادارات و سایر مکان ‌ها در زمینه‌ های حقوقی کمک کند. بسیاری از مشکلات در خانواده‌ ها و یا در جامعه با وجود یک فرد باتجربه و آگاه به قوانین، رفع می‌ شوند. در برخی از مواقع افراد تمایل ندارند که مشکلات خود را با اطرافیانشان در میان بگذارند و همین امر موجب اخذ تصمیمات عجولانه و یا احساسی خواهد شد. اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که هرگز مشکلات خود را با دیگران مطرح نمی‌کنید، نیاز به یک مشاور دارید. فردی که بتواند شما را در مهم ‌ترین تصمیمات زندگی‌تان یاری کند. این فرد می‌تواند یک مشاور غریبه باشد که از خانواده شما نیز بی اطلاع است. وجود یک مشاور همیشه می‌ تواند شما را از افتادن در چاله ‌های عدم آگاهی نجات دهد و اطلاعات کافی را به شما بدهد. در زمینه‌های حقوقی، با توجه به گسترش قانون مدنی و وجود ماده‌های مختلف قانون هیچ فرد عادی نمی‌تواند به شما کمک کند، مگر این که یک مشاور حقوقی متخصص، با بهره‌ مندی از مشاوره حقوقی می‌توانید از قوانین جمهوری اسلامی ایران مطلع شده و نسبت به قوانین اقدامات لازم را انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارتباط با مشاوره حقوقی با ما در ارتباط باشید.

وظایف بهترین مشاور حقوقی

در این بخش از مقاله سعی داریم شما را با مشاوره حقوقی خوب حوزه وظایف و فعالیت های  چنین فردی آشنا کنیم. شاید شما هم مطلع نباشید که یک مشاور حقوقی خوب چه کسی است و چه فردی را باید برای مشاوره انتخاب کرد. در هر کجای ایران که ساکن هستید، با ورود به وب سایت گروه وکلا دادورزان صلح و سازش می‌توانید با بهترین و مجرب ‌ترین مشاورین حقوقی تماس حاصل بگیرید و از آن ‌ها راهنمایی بخواهید. در ادامه شما را با وظایف یک مشاور حقوقی خوب و همچنین ویژگی ‌های فردی وی آشنا خواهیم کرد.

مشاوره تخصصی حقوقی ، کیفری و خانواده

 پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده

بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه

 تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم

 تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی

وکالت تخصصی در دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر توسط وکلای با سابقه
 

مشاور حقوقی کیست؟

برای این که بتوانید یک مشاوره حقوقی خوب داشته باشید، در اولین قدم باید بتوانید یک مشاور حقوقی خوب پیدا کنید. مسلما در زندگی هر فردی پیش می‌آید که نیاز به دفاع از حقوق خویش داشته باشد، گاهی اوقات افراد به دلیل نداشتن اطلاعات و تجربه کافی نمی‌ توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند به همین دلیل نیاز به یک مشاور حقوقی احساس خواهد شد. در واقع یک مشاور حقوقی فردی است که با داشتن مهارت کافی و اطلاعات لازم، می‌تواند به افراد مختلف در شرکت ‌ها، ادارات و سایر مکان‌ ها در زمین ه‌های حقوقی کمک کند. او باید بتواند مسائل را به خوبی تحلیل کند و تصمیماتی که اتخاذ می‌کند همگی بر پایه قانون و آگاهی باشد. ادارات و شرکت های پیشرفته و بزرگ به مشاور های حقوقی متخصص نیاز دارند.

امروزه با پیچیده شدن روابط سازمانی و فردی، مشکلات و چالش‌های مختلفی در اغلب سازمان ‌ها وجود دارد، به نحوی که افراد بیش از هر زمانی دیگری به چند کارشناسان حقوقی و یا مشاور حقوقی نیاز خواهند داشت. حوزه فعالیت حقو‌ق دانان دارای ریزه ‌کاری‌ها و پیچش ‌های زیادی است و با نداشتن آگاهی لازم ممکن است حق فرد و یا سازمانی ضایع شود.مشاور و یا کارشناس حقوقی باید اطلاعات به‌ روز و جامعی از مسائل حقوقی و کیفری داشته باشد و بتواند مسائل حقوقی را به خوبی تحلیل کند. این مسائل شامل دعاوی خانوادگی و کیفری است که اغلب نیازمند راهنمایی‌های بیشتری از جانب مشاور حقوقی است.

بهترین مشاور حقوقی

بهترین مشاوره حقوقی

حالا که شما با مفهوم مشاور حقوقی آشنا شده اید خوب است بدانید که یک مشاور حقوقی چه کارهایی باید انجام دهد تا به بهترین مشاوره حقوقی تبدیل شود و یا در واقع چه اقداماتی باید صورت بگیرد تا یک مشاوره، شکل بهتری به خود بگیرد و مسائل و چالش‌ ها به راحتی حل شوند. لازم است بدانید که یک مشاوره از جانب خانواده و دوستان به هیچ وجه یک مشاوره حقوقی خوب نیست، مشاوره حقوقی باید دارای توافق نامه میان وکیل و موکل باشد و وکیل بتواند بر اساس قانون موکل خود را مشاوره دهد. یک وکیل حقوقی باید اطلاعات حقوقی را در اختیار افراد قرار دهد و بر روند پرونده حقوقی موکل نظارت کامل داشته باشد. هر مسئله‌ای که پیش آید مشاوره حقوقی باید اطلاعات کامل را جمع آوری نموده و در زمره قانون از آن‌ها استفاده کند. مشاوره حقوقی در امور حقوقی و امور کیفری دخالت دارد و می‌تواند در امور مهاجرت، ادارییف بین المللی و تجاری دخیل شود. یک وکیل حقوقی خوب باید در حوزه‌ های فعالیت زیر کار کند:

1_ امور معاملات و قراردادها

یک مشاوره حقوقی باید متن قراردادها را به صورت پیش نویس تنظیم نموده و بر موارد آن اشراف کامل داشته باشد. در صورت نیاز باید اشخاص را از اثرات و شرایط موجود در هر بند آگاه کند. مشاوره حقوقی همچنین در معاملات ملکی شامل خرید و فروش و یا رهن و اجاره می‌تواند فعالیت داشته باشد. همچنین در امور مختلف خانواده نظیر حضانت، طلاق، مهریه و نفقه نیز قادر به یاری افراد خواهد بود.

2_ امور کیفری و دعاوی

مشاوره حقوقی می‌تواند لایحه‌های مورد نیاز در پیگیری دعاوی را تنظیم نموده و به افراد مشاوره بدهد. در صورتی که فرد دارای پروانه وکالت باشد، می‌تواند خودش به شخصه پرونده مربوطه را به دست گرفته و اقدامات مربوط به آن را انجام دهد. مشاور حقوقی می‌تواند در امور مختلف کیفری مانند اختلاس، قتل، خیانت در امانت، کلاهبرداری، چک بی محل و جعل سند نیز نقش مهمی داشته باشد. پس از اینکه به وسیله مشاور حقوقی راهنمایی شدید می‌توانید نزد وکیل رفته و اقدامات قضایی مورد نیاز را انجام دهید.

تفاوت مشاوره حقوقی با وکالت

با تعریفی که از مشاوره حقوقی ارائه شد و بیان حوزه‌های فعالیت مشاوره حقوقی، شاید از خودتان بپرسید که حال تفاوت یک مشاوره حقوقی با یک وکیل چیست. در واقع باید گفت وکیل فردی است که به روند پرونده شما رسیدگی دارد و در محاکم قضایی و یا اداری پرونده شما را پیگیری می‌کند. وی مدافع حقوق افراد در مراجع قضایی بوده است. اما مشاور حقوقی بیشتر سازمانی و یا شخصی است که وضعیت پرونده و شرایط و موقعیت آن را برای شما بازگو می‌کند. او با در نظر گرفتن آیین دادرسی و قوانین مربوط به آن توصیه‌های حقوقی را به شما می‌دهد و برای حل مشکلاتتان راه‌کارهای حقوقی خوبی را ارائه می‌دهد.

مشاور حقوقی خوب

مشاور حقوقی خوب

حال که با مفهوم و حوزه‌های فعالیت یک مشاور حقوقی با تجربه آشنا شدید، خالی از لطف نیست که در مورد وظایف این فرد نیز اطلاعاتی داشته باشید تا بدانید یک بهترین مشاور حقوقی خوب چه کسی است و چه وظایفی را به عهده دارد. در این بخش به بررسی وظایف یک مشاور حقوقی می‌پردازیم  وظایف یک مشاور حقوقی تحصیل کرده را برای شما شرح می دهیم:

1_ ارائه مشاوره لازم به کارمندان و مدیران

2_ راهنمایی کردن مدیران در انتخاب یک وکیل خوب

3_ رسیدگی کردن به شکایت‌ها و دعاوی اداری و حقوقی

4_ انجام دادن امور حقوقی مربوط به مزایده‌ها و مناقصه‌ها

5_ جمع آوری نمودن اطلاعات برای دفاع از حقوق سازمان در مراجع قضایی

6_ انجام دادن کارهای مرتبط با ثبت، سند، تغییرات و ی انحلال در شرکت‌ها

7_ تهیه کردن متون قراردهای سازمان‌ها و شرکت‌ها و نظارت داشتن بر روند آن‌ها

8_ بررسی و جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای تهیه اساسنامه، دستورالعمل و قوانین شرکت‌ها

9_ جهت کسب اطلاعات بیشتر با ویژگی‌های مشاور حقوقی خوب اینجا کلیک کنید.

مشاوره آنلاین

این روزها با توجه به پیشزفت علم و تکنولوژی و اینترنتی شدن دنیا و پیش رفتن به سمت دنیای مجازی، بسیاری از کارها به صورت آنلاین انجام می‌شود. در مورد مشاوره حقوقی نیز، امکان برقراری ارتباط به صورت آنلاین وجود دارد. مشاوره آنلاین این امکان را به اشخاص می ‌دهد تا در هر مکان و زمانی که هستند، از راهنمایی ‌های یک فرد متخصص و کارشناس بهره ببرند. بسیاری از افراد زمانی که دچار مشکل می‌شوند، دوست دارند پیش از طرح دادخواست و یا شکایت، با یک حقوق‌ دان و یک مشاور متخصص مشورت نمایند تا مانع از هر گونه ضرری شوند. آن ‌ها ترجیح می‌ دهند تا با استفاده از اطلاعات تجربه مشاورین حقوقی خودشان اقدامات لازم را برای پرونده انجام دهند و به سراغ وکیل نروند. در این صورت می‌توانند از مشاوره آنلاین استفاده کنند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری و تیمی مجرب از مشاورین حقوقی می‌تواند به صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشد. گروه حقوقی دادورزان صلح و سازش از بهترین و متخصص ترین مشاور های حقوقی تشکیل شده است و این گروه حقوقی آماده ارائه انواع خدمات حقوقی می باشد.

قبول وکالت پرونده های حقوقی با بهترین مشاوره حقوقی

چالش ‌ها و مشکلات مختلفی  که در خانواده‌ ها و یا در سازمان ‌ها و شرکت‌ ها به وجود می آید باعث شده است که افراد به یک فرد متخصص در زمینه ‌های حقوقی مراجعه نماید. مشاوره حقوقی یکی از سنجیده ‌ترین کارهایی است که افراد پیش از هر اقدامی باید انجام دهند. ممکن است با طرح شکایت به صورت خودسرانه به دردسر بزرگی بیافتید، به همین دلیل بهتر است از مشاوره با یک فرد متخصص بهره‌مند شوید. این روزها طرح مشکلات و راهنمایی مشاورین به صورت آنلاین امکان پذیر بوده است و افراد می‌توانند به صورت اینترنتی و یا تلفنی با مشاورین حقوقی در تماس باشند و از آن ‌ها راهنمایی بخواهند.

مشاور حقوقی چه کمکی به ما می کند؟

مشاور حقوقی چگونه به ما کمک می کند

یک مشاوره حقوقی خوب باید به قوانین و آیین دادرسی تسلط کافی داشته باشد و افراد را در زمینه‌ های حقوقی به خوبی آگاه نماید. این فرد باید در کمال آگاهی و عدالت عمل نموده و بتواند توصیه‌های حقوقی و راه ‌کارهای عالی را به افراد ارائه دهد. مشاوره حقوقی می‌تواند در امور شرکت‌ها مانند تنظیم اسناد، انحلال شرکت، تنظیم آیین نامه و اساسنامه کمک کند. همچنین وجود یک مشاوره حقوقی خوب می‌تواند مسیر را برای شما هموار سازد تا در کنار او یک وکیل خوب نیز داشته باشید. با مطالعه این مطلب دانستید که یک مشاوره حقوقی کیست و چه وظایفی را به عهده دارد. همچنین حوزه‌های فعالیت این افراد را نیز دانستید. حال چنانچه در روند یک پرونده نیاز به مشورت با افراد متخصص و کارشناسان ماهر هستید، کافیست با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تماس حاصل نمایید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

کارشناسان گروه وکلا دادورزان صلح و سازش همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند. آنچه که در گروه دادورزان صلح و سازش اهمیت دارد، رضایت شما عزیزان است. این تیم دارای مجرب‌ترین وکلای پایه یک دادگستری و بهترین مشاوره حقوقی است. کافیست اینجا را کلیک کنید. همچنین جهت ارتباطی آسان با مشاوره حقوقی و آشنایی بیشتر از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

اشتراک این مطالب

شاید این موارد نیز مورد علاقه شما باشد

وکیل طلاق در طرقبه شاندیز 6

آشنایی با قوانین طلاق و مهریه در ایران

یک وکیل متخصص

برخی کمیسیون های شهرداری و نحوه اجرا

وکیل در درگز

وکیل پایه 1 دادگستری چه کاری میتواند انجام دهد

وکیل روابط نامشروع 2

منشور حقوق شهروندی

اساسنامه سازمان زمین شهری

قوانین ملکی سند مالکیت

وکیل طلاق در طرقبه شاندیز 6

آشنایی با قوانین طلاق و مهریه در ایران

وکیل متخصص در بجستان 1

اساسنامه سازمان زمین شهری

قوانین ملکی سند مالکیت

برخی کمیسیون های شهرداری و نحوه اجرا

وکیل روابط نامشروع 2

منشور حقوق شهروندی

وکیل پایه یک دادگستری در سیستان و بلوچستان

وکیل پایه 1 دادگستری چه کاری میتواند انجام دهد

logo (1)
گروه وکلای دادورزان
صلح و سازش

سوال حقوقی خودرا مطرح کنید