وکیل کلاهبرداری

کلاهبرداری چیست و چگونه صورت می‌گیرد؟ به طور کلی تمام جرایمی که با عنوان کلاهبرداری انجام می‌شوند بر پایه فریب هستند. در این حالت یک شخص بدون رضایت و یا بدون آگاهی دیگران از اموال آنان سواستفاده می‌کند. گاهی اوقات نیز کلاهبرداری با استفاده از زور و تهدید انجام می‌شود. متاسفانه کلاهبرداری مسئله‌ای است که همه ساله گریبان‌گیر بسیاری از مردم می‌شود. و گاهی اوقات برخی از افراد به دلیل ناآگاهی و یا دلایل دیگر سرمایه زیادی را به واسطه کلاهبرداران از دست می‌دهند. برای مشاوره با وکیل دادگستری تماس بگیرید.

جرم کلاهبرداری و مجازات قانونی آن در جنبه‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. نکته‌ای که در مورد میزان مجازات جرم کلاهبرداری می‌توان گفت این است که مجازات کاملا به میزان کلاهبرداری بستگی دارد. با توجه به مبلغ کلاهبرداری برای مجرم دو یا ده سال حبس، جریمه نقدی معادل مبلغ کلاهبرداری، محروم شدن از هرگونه پست دولتی در نظر گرفته می‌شود. یک مجازات دیگر رد مال در کلاهبرداری است.

وکیل کلاهبرداری کیست؟

وکیل پایه یک کلاهبرداری شخصی است که تسلط کافی بر روی مسائل کلاهبرداری دارد و با توجه با اطلاعات بالا در این زمینه می‌تواند در دادگاه از موکل خود دفاع کند. کسی که بر اثر کلاهبرداری اموال خود را از دست می‌دهد و یا شخصی که به واسطه کلاهبرداری دستگیر می‌شود معمولا به دنبال یک وکیل حقوقی متخصص در کلاهبرداری خواهد بود، چرا که تخصص در این زمینه حرف اول را می‌زند. وکیل حرفه‌ای کلاهبرداری با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد و با توجه به حل پرونده‌های مختلف کمک شایانی در این زمینه با موکل خود خواهد کرد.

یک وکیل خوب کلاهبرداری می‌تواند با جمع آوری مدارک لازم و فن بیان قوی بهترین دفاع را در دادگاه از موکل خود کند.

چرا برای پرونده‌های کلاهبرداری باید از وکیل کمک بگیریم؟

پرونده‌های قضایی بسیار پیچیده و دشوار هستند و در این زمینه یک وکیل برای اثبات کلاهبرداری کمک زیادی به شما خواهد کرد. یکی از مزایای وکیل کلاهبرداری این است که به شما کمک می‌کند تا روند پرونده سریع‌تر پیش برود.

درخواست مشاوره وکیلمراحل رسیدگی وکیل کلاهبرداری به پرونده‌ها به گونه‌ای است که موکل خود را در جریان تمام مسائل حقوقی و احضاریه‌ها آگاه می‌سازد.

وظایف وکیل کلاهبرداری

بهترین وکیل کلاهبرداری به خوبی از وظایف حقوقی خود آگاه است، یک وکیل باتجربه کلاهبرداری در این زمینه مشاوره حقوقی کلاهبرداری لازم را به موکل خود ارائه می‌کند. در ادامه معیارهای انتخاب بهترین وکیل کلاهبرداری را به شما ارائه خواهیم کرد تا در حل اینگونه پرونده‌ها شانس خود را افزایش دهید.

در سال‌های اخیر در برخی از حوزه‌ها کلاهبرداری‌های زیادی اتفاق افتاده است از جمله کلاهبرداری از طریق فروش مال غیر، کلاهبرداری بنگاه‌ها و مشاورین املاک، کلاهبرداری در انحصار وراثت و غیره. بهترین وکیل کلاهبرداری در رابطه با تمام این حوزه‌ها اطلاعات لازم حقوقی و قانونی را دارد و تجربه در حل پرونده‌های این چنینی حرف اول را می‌زند.

مهم‌ترین وظیفه وکیل جرایم کلاهبرداری این است که در رابطه با موضوعات مختلف اطلاعات بالایی داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن موکل خود را راهنمایی کند. انواع مختلفی از وکلای کلاهبرداری وجود دارد مثل وکیل کلاهبرداری رایانه‌ای، وکیل کلاهبرداری ارزهای دیجیتال، وکیل کلاهبرداری ماشین، وکیل کلاهبرداری در قرارداد ملکی، وکیل کیفری کلاهبرداری، وکیل کلاهبرداری اینترنتی و غیره. یک وکیل کلاهبرداری خوب در هر کدام از این حوزه‌ها اطلاعات و تجربه لازم را باید کسب کند.

هزینه وکیل کلاهبرداری

به طور کلی هزینه استخدام وکیل در بیشتر مواقع بستگی به نوع پرونده و سختی آن دارد، البته تعرفه‌های قانونی برای استخدام وکیل وجود دارد که در شرایط مختلف می‌تواند متفاوت باشد. اما یک نکته مهم در این رابطه این است که استخدام یک وکیل خوب می‌تواند از آسیب‌های مالی احتمالی جلوگیری کند.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاوره وکیل

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نسرین مرادی
نسرین مرادی
1 روز قبل

سلام من اینشون رو انتخاب کردم
سال ۹۹ وکیل من بودند برای یک پرونده فروش مال غیر
خوب و مهربان بودند