وکیل کیفری

جهت ارتباط با بهترین وکیل کیفری در دعاوی کیفری با شماره زیر تماس حاصل نمایید
۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷

وکیل کیفری با بررسی کامل پرونده، دفاعیات یا شکوائیه موکل خود را تنظیم و به دادگاه تقدیم می‌کند. جرایم کیفری این روزها، جزء پیچیده‌ترین و حساس‌ترین جرم‌ها بوده است، به همین دلیل پرونده‌های کیفری نیازمند حساسیت بسیار بیشتری هستند. امروزه با گسترش تکنولوژی و افزایش جمعیت، جرائم کیفری در جامعه افزایش قابل‌ توجهی داشته ‌است. جرایم کیفری باعث از بین رفتن نظم و امنیت جامعه می‌شوند. به دلیل حساسیت پرونده‌های کیفری، لازم است که یک وکیل پایه یک دادگستری و باتجربه در این پرونده‌ها وارد شود. وکیل کیفری به دلیل مهارت و تجربه‌ای که در مورد جرائم و پرونده‌های کیفری دارد، تلاش می‌کند تا برائت شخص بی‌گناه را ثابت کند. همچنین با ارائه مدارک و دلایل محکمه‌پسند تلاش می‌کند، مجرم بودن طرف مقابل را در دادگاه اثبات کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشاوره وکیل کیفری با :

  • وکیل کیفری خوب
  • بهترین وکیل کیفری

با ما تماس حاصل نمایید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

تخصص ما حل پرونده های شماست.

جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی با وکلای دادورزان صلح و سازش درارتباط باشید. ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷
-مشاوره حقوقی
– پذیرش وکالت
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد

وکالت و مشاوره تخصصی در دعاوی ملکی و مواد مخدر و. . . توسط وکلای مجرب دادورزان صلح و سازش
قبول وکالت در امور حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و. . . توسط  وکیل دادگستری 

وکیل کیفری را بهتر بشناسیم!

وکیل کیفری با مهارت و اطلاعاتی که در زمینه امور کیفری کسب کرده ‌است، این گونه جرائم را پیگیری می‌کند. چنانچه در امور کیفری نیاز به وکیل متخصص دارید، بهتر است از اطلاعات وکیل بهره‌مند شوید. وکیل کیفری به ‌طور تخصصی به امور کیفری پرداخته‌ است و می‌تواند در مسیر احقاق حق، شما را همراهی کند.

وکیل کیفری

طرح شکایت در دعاوی کیفری

برای اینکه بتوانید از شخصی که مرتکب جرمی شده ‌است، شکایت کنید لازم است که مراحلی طی شود. پیشنهاد می‌شود که این امور را به یک وکیل کیفری خوب بسپارید. زیرا این وکیل به‌ جهت آشنایی با روند شکایت سرعت ‌عمل و دقت بیشتری دارد. برای طرح شکایت کیفری لازم است که به دادسرا مراجعه کنید و شکوائیه خود را بنویسید. شکوائیه خطاب به دادستان نوشته می‌شود. نوشتن شکواییه و مطرح کردن خواسته، نیاز به آشنایی با مقررات و قوانین کیفری دارد. یک وکیل کیفری می‌تواند این امر را به بهترین نحو برای شما انجام دهد. بعد از اینکه شکوائیه در دادسرا بررسی شد، پرونده شما به‌ همراه کیفرخواست به دادگاه کیفری ارسال می‌شود.

بعد از اینکه پرونده و کیفرخواست به دادگاه فرستاده شود، برای طرفین احضاریه فرستاده می‌شود. که هر دو طرف موظف هستند، در تاریخ مقرر در جلسه دادگاه حاضر شوند. در صورتی‌ که برای این شکایت وکیل کیفری بگیرید، دیگر نیازی به حضور شما در جلسات دادرسی نیست. زیرا وکیل شما در جلسات حاضر می‌شود. وکیل کیفری با تنظیم لایحه، خواسته شما را در دادگاه مطرح می‌کند. چنانچه قاضی این موارد را تایید کند، به نفع شما حکم می‌دهد. در غیر این صورت رأی صادره علیه شما صادر می‌شود. در این حالت وکیل کیفری درخواست تجدیدنظر را به دادگاه تجدیدنظر ارسال می‌کند. این دادگاه مجدد به خواسته شما رسیدگی و رای خود را اعلام می‌کند.

حوزه‌های فعالیت وکیل کیفری

وکیل کیفری در چند حوزه مشخص باید فعالیت داشته باشد و در این زمینه‌ها باید تسلط کافی به قوانین و مقررات حقوقی را به دادگاه نشان دهد. در ادامه حوزهه ای فعالیت این وکلا را به اختصار بیان خواهیم کرد:

  1. جرم کلاهبرداری

کلاهبرداری و ارکان آن با آنچه که در جامعه و عرف تصور می‌شود، تفاوت‌هایی دارد. کلاهبرداری به‌ معنای بردن مال دیگری به وسیله عملیات متقلبانه به همراه سوءنیت است. به این ‌صورت که شخصی با فریب و با استفاده از عملیات متقلبانه، مال متعلق به دیگری را به دست می‌آورد. تشخیص کلاهبرداری و دفاع از فردی که مال خود را در این جرم از دست داده‌ است، یک موضوع تخصصی و نیازمند مهارت و تجربه است. وکیل کیفری با ورود به این پرونده ارکان جرم را بررسی کرده و با استفاده از نکات آن، دفاعیات خود را در دادگاه بیان می‌کند.

در صورتی ‌که به ‌علت جرم کلاهبرداری مال خود را از دست داده‌اید، می‌توانید برای دفاع از حق خود و مجازات مجرم از راهنمایی وکیل کیفری استفاده کنید. یک وکیل کیفری خوب با آشنایی کامل نسبت ‌به قوانین جزایی و کیفری، برای احقاق حق شما و مجازات شخص کلاهبردار اقدام می‌کند.

  1. جرم خیانت در امانت

جرم خیانت در امانت از جرائمی است که از گذشته‌های دور در بین مردم وجود داشته ‌است. همیشه افرادی هستند که مالی را به دیگری بسپارند و همیشه هم افرادی هستند که به ‌عنوان امین مال متعلق به دیگری را بپذیرند. در این خصوص ممکن است مال تلف یا گم شود یا اینکه آن را پس ندهد و از آن برای خود استفاده کند. در این شرایط جرم خیانت در امانت محقق می‌شود. زیرا امین حق ندارد از مالی که به امانت نزد او سپرده شده ‌است، برای خود استفاده کند یا در آن تصرف مالکانه داشته باشد. زمانی ‌که این جرم واقع می‌شود، برای پس گرفتن مال یا جبران خسارت می‌توانید از کمک یک وکیل کیفری بهره‌مند شوید.

لازم به ذکر است که جرم خیانت در امانت به‌ موجب قانون جدید کاهش مجازات جرائم یک جرم قابل گذشت است. به‌ همین دلیل با گذشت شاکی خصوصی، پرونده رسیدگی به این جرم متوقف می‌شود. یعنی دادرسی در هر مرحله‌ای که باشد،  اگر شاکی از شکایت خود انصراف دهد، رسیدگی به آن متوقف می‌شود. همچنین به‌ موجب قانون کاهش مجازات حبس، مجازات حبس این جرم نیز کاهش ‌یافته است. برای بررسی هر چه بهتر این جرم توصیه می‌شود از وکیل کیفری مشاوره بگیرید. زیرا وکیل کیفری با توجه به نص قانون و تسلط به قوانین جدید تلاش می‌کند بهترین شکوائیه را برای شما تنظیم کند.

وکیل کیفری

  1. مواد مخدر

در سال‌های اخیر افزایش مصرف مواد مخدر صنعتی و سنتی در جامعه افزایش چشمگیری داشته ‌است. به‌ خصوص استفاده از مواد مخدر صنعتی، در بین نوجوانان و جوانان رشد بی‌سابقه‌ای داشته ‌است. مواد مخدر ماده‌ای است که حمل، خرید، فروش و حتی استفاده‌ آن جرم است. زیرا این مواد موجب از بین رفتن سلامت روح و جسم افراد و به ‌تدریج باعث نابودی جامعه می‌شود. قانون‌گذار به ‌جهت حمایت اشخاص این موارد را جرم‌انگاری کرده‌ است.
گاهی ممکن است شخصی به ‌علت حمل مواد مخدر، تحت تعقیب قرار بگیرد. این شخص بدون اطلاع از این موضوع، مواد مخدری را حمل کرده‌ است که ممکن است مجازات آن اعدام،حبس و مجازات دیگر باشد. یعنی شخصی به‌ علت اختلاف با او مواد مخدر را در بین لوازم و یا خودروی او قرار داده‌ است تا این شخص مجازات شود.

در این شرایط شخصی که به اتهام این جرم دستگیر شده ‌است، می‌تواند با کمک وکیل کیفری برائت خود را ثابت کند. وکیل کیفری با مهارت و دقت لازم این پرونده را بررسی می‌کند. سپس با دفاعیات خود تلاش می‌کند، برائت موکل را به اثبات برساند. اگر به هر دلیل از هر کدام از جرائم مربوط به مواد مخدر در دادگاه کیفری پرونده‍‌ای داشته باشید، می‌توانید با کمک وکیل کیفری نتیجه مورد نظر را به دست آورید.

  1. جعل سند

جعل سند ممکن است هم نسبت ‌به سند رسمی و هم سند عادی محقق شود. سند رسمی سندی است که در اداره ثبت اسناد یا یکی از دفاتر اسناد رسمی، توسط مامور رسمی اداره ثبت و در حدود صلاحیت او تنظیم‌ شده باشد. سند عادی به سندی گفته می‌شود که یکی از این شرایط را نداشته باشد. بنابراین سندی که در دفترخانه اسناد رسمی توسط سردفتر تنظیم‌ شده باشد، یک سند رسمی محسوب می‌شود. اما سندی که توسط دو طرف قرارداد امضا شود، ولی در دفترخانه ثبت ‌نشده باشد، یک سند عادی است. جعل سند با تراشیدن،قلم بردن، الحاق  یا محو وسیاه کردن مندرجات سند یا تغییر تاریخ آن و جعل امضای یکی از طرفین واقع می‌شود. همچنین جرم جعل و استفاده و به ‌کارگیری از مهر متعلق به دیگری هم محقق می‌شود.

چنانچه در مورد سند رسمی و سند عادی هر کدام از این موارد برای شما رخ داد، می‌توانید با استفاده از تخصص وکیل کیفری، مجرم را مجازات کنید و مالکیت خود را ثابت کنید. در مورد جعل سند رسمی رای وحدت رویه شماره 624 صادر شده ‌است. این رأی وحدت رویه برای جعل سند و استفاده از سند جعلی مجازات جداگانه تعیین کرده ‌است. یعنی شخصی که سند را جعل می‌کند،مجازات مجزایی از شخصی متحمل می‌شود که از این سند جعلی استفاده می‌کند. در صورتی که شخصی هم یک سند را جعل و هم از آن استفاده کند، به مجازات هر دو جرم محکوم می‌شود.

  1. جرم رابطه نامشروع

جرم رابطه نامشروع، جرمی است که بین زن و مرد نامحرم واقع می‌شود. این جرم مرحله پایین‌تری نسبت ‌به زنا است. یعنی رابطه جنسی در حد زنا واقع نشده ‌است. زن و مرد نامحرمی که دست یکدیگر را گرفته باشند یا یکدیگر را در آغوش بگیرند، مرتکب جرم رابطه نامشروع شده‌اند. در بسیاری از موارد دیده می‌شود که خانم یا آقایی که در پارک، کافی‌شاپ یا مکان‌های عمومی این موارد را انجام داده‌اند، به‌ علت ارتکاب رابطه نامشروع بازداشت می‌شوند. برای تعقیب این جرم نیازی به شاکی خصوصی نیست. نیروی انتظامی و سایر مراجع مربوطه این‌ موضوع را پیگیری می‌کنند. در صورت تحقق این جرم، وکیل کیفری می‌تواند به شما برای روند هرچه بهتر پرونده و دفاع از شما کمک کند.

  1. جرم تجاوز به عنف

تجاوز به عنف جرم زنایی است که مرد با اعمال زور و بدون رضایت خانم با او رابطه جنسی برقرار می‌کند. این جرم دارای مجازات شدیدی است که در صورت اثبات آن، ممکن است مرتکب آن اعدام شود. در جرم تجاوز به عنف، همراهی وکیل کیفری می‌تواند برای تحصیل نتیجه، کمک شایان ‌توجهی به متهم یا شاکی داشته باشد. در مواقعی ممکن است مردی از طریق آدم‌ربایی، تهدید، بیهوش کردن، خانمی را مورد تجاوز قرار دهد و با او رابطه جنسی داشته باشد. در این‌ صورت جرم تجاوز به عنف محقق شده ‌است. در صورتی ‌که این جرم واقع شود بار اثبات آن بر عهده شاکی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های وکیل کیفری خوب اینجا کلیک کنید.

وکیل کیفری

اخذ مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری

بنابراین چنانچه در جرم تجاوز به عنف قصد شکایت دارید، می‌توانید از بهترین وکیل کیفری مشاوره اخذ نمایید. زیرا وکیل کیفری با استفاده از دقت و مهارت خود تلاش می‌کند، نتیجه مطلوبی را برای این پرونده ایجاد کند و با استفاده از اطلاعات کیفری خود، برای اقناع قاضی و صدور رای به نفع شما اقدام می‌کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی های بهترین وکیل کیفری اینجا کلیک کنید.

با توجه به مطالبی که در این مقاله بیان شد ضرورت حضور و کمک وکیل کیفری در تمام پرونده‌های کیفری به‌ خوبی احساس می‌شود وکیل کیفری به‌ جهت تخصص و تجربه خود در این پرونده‌ها می‌تواند سبب شود که رای دادگاه به نفع شما صادر شود بنابراین توصیه می‌شود در امور مربوط به کیفری از کمک وکیل کیفری استفاده کنید تا با اطمینان کامل از حصول نتیجه این مورد را پیگیری این‌ مورد را به این‌ مورد رسیدگی کند. همچنین شما می‌توانید جهت ارتباطی آسان با وکیل کیفری در مشهد و آشنایی بیشتر  از طریق اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما