0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری در مشهد

الزامات وکالت امور کیفری، لزوم مراجعه به وکیل کیفری در مشهد، دستور موقت، واخواهی، حکم غیابی، حکم حضوری محکوم له و محکوم علیه مواردی می‌باشند که شما می‌توانید در این مقاله حقوقی مطالعه کنید. با ما همراه باشید. اگر می‌خواهید به یک وکیل کیفری خوب در مشهد استخدام کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید تا از وکلا و مشاور های حقوقی خبره این گروه استفاده کنید.

وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی کیفری توسط وکیل کیفری یکی از خدماتی است که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد ارائه می‌کند، یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد در دعاوی کیفری پنج سال سابقه فعالیت دارد.

شماره تماس وکیل کیفری در مشهد
Contact number of criminal lawyer in Mashhad

نشانی وکیل کیفری در مشهد : مشهد –  قرنی 32 –  مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

 

وکیل مواد مخدر در مشهد

شهر مشهد و استان خراسان رضوی به دلیل داشتن مرز با کشور افغانستان یکی از شهر هایی است که قاچاق انواع مواد مخدر در آن انجام می شود. وکیل مواد مخدر می تواند در دعاوی مواد مخدر به موکل خود کمک کند.

قوانین کیفری چیست؟

امور حقوق کیفری زیر مجموعه حقوق عمومی است که در آن به جرم‌ها و چگونگی مجازات آنها می‌پردازد. در اصل حقوق کیفری به عکس العمل و واکنش دولت در مقابل اعمال ضد قوانین اجتماعی در جهت ایجاد عدالت و پیشگیری و حفظ امنیت جامعه و کشور می‌باشد. با مراجعه به وکیل کیفری متخصص در مشهد می‌‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. حقوق کیفری به دو دسته بین المللی و داخلی تقسیم می‌شوند. یکی از نکاتی که باید بدانید الزامی بودن حقوق کیفری می‌باشد. یعنی این که اشخاص نمی‌‌توانند بر خلاف آن با یکدیگر توافق کنند. شاکی متنی را با نام شکواییه‌ به دادگاه و به دادستان تقدیم می‌کند. پر شکواییه توضیحات واقعه قید می‌شود. شکواییه باید توسط وکیل کیفری رزومه دار در  نوشته شود.

 

وکیل کیفری در مشهد چه وظایفی دارد
What are the duties of a criminal lawyer in Mashhad?

وکیل کیفری کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل کیفری در مشهد به کسی گفته می‌شود که دارای مدرک تحصیلی در رشته حقوق و در دانشگاه‌های معتبر کشور می‌باشد و دارای پروانه وکالت است و همچنین در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد. دعاوی کیفری به دلیل ماهیتی که دارند می توانند تاثیر زیاد و مستقیمی بر زندگی افراد داشته باشند. پس در نتیجه آشنایی با قوانین کیفری برای تمام افراد لازم است. بهترین مشاور کیفری در مشهد می‌تواند در امور کیفری به شما کمک زیادی کند و اگر شما دچار مشکلات کیفری شده‌اید حضور یک وکیل کیفری کارکشته در مشهد در کنار شما ضروری می‌باشد. بهترین وکیل کیفری در مشهد وظیفه دارد تا بر اساس قوانین کیفری از حق و حقوق شما در مراجع قضایی دفاع کند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش به شما کمک می‌کند که در دعاوی کیفری پیروز شود.

ویژگی های وکیل کیفری خوب در مشهد

وکلای دادورزان صلح و سازش اکثرا وکلای خبره‌ای هستند و می‌تواند در زمینه دعاوی کیفری به شما یاری برسانند. یکی از ویژگی های بهترین وکیل کیفری در مشهد پرونده های موفق آن است. شما باید دقت کنید که یک وکیل در مشهد که در حوزه کیفر فعالیت دارد انتخاب کنید. برای ارتباط با وکلای دادورزان صلح و سازش با شماره تماس های اعلام شده تماس بگیرید.

 

ویژگی های وکیل کیفری خوب در مشهد
Characteristics of a good criminal lawyer in Mashhad

بهترین وکیل کیفری مشهد

با افزایش پرونده های کیفری در دادگاه ها نیاز داشتن یک وکیل کیفری متخصص احساس می شود. بهترین وکیل کیفری مشهد را می‌توانید در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش پیدا کنید. یکی از مزایای استفاده از وکیل پایه یک دادگستری این است که وکیل کیفری در مشهد تحصیل کرده در مشهد می‌تواند ورق را به نفع شما برگرداند و شما را پیروز پرونده کند.

موارد مربوط به دعاوی کیفری در مشهد

از موارد مربوط به دعاوی کیفری می‌توان به جعل، قتل عمد و غیر عمد، سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری و جرایم پزشکی اشاره کرده.

جعل: جعل عبارت است از ساختن یا نوشته یا سند یا مهر یا امضای شخصی یا تعقیر در تاریخ سند یا بندهای سند بدون اجازه طرف مقابل و صاحب سند. برای دعاوی این حوزه شما باید از یک وکیل کیفری در مسهد موفق در مشهد استفاده کنید.

سرقت: سرقت به معنای ربودن مال شخصی به هر انگیزه‌ای اعم از انتقام، لذت جویی و نیاز مالی و غیره … آنچه که در جرم سرقت مهم است مال بودن از نظر شرعی و قانونی می‌باشد. ربودن مشروبات الکلی چون در شرع اسلام مال محسوب نمی‌شوند جرم نمی‌باشد. بهترین وکیل کیفری در مشهد می‌تواند کمک حال شما در پرونده‌های وکیل سرقت باشد.

جرایم پزشکی: اگر دکتر یا طبیب یا داروفروش و اشخاصی که تحت عنوان طبیب فعالیت می‌کنند اموری مانند سقط جنین و کارهای غیر قانونی دیگری را انجام دهند مستحق مجازات می‌باشند. وکیل کیفری در مشهد کاربلد در این پرونده می‌تواند به خوبی به شما کمک کند.

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که برایتان توضیح داده‌ایم مانند سایت و پیج اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید. از همراهی شما عزیزان بی‌نهایت سپاسگزارم.، واخواهی، حکم غیابی، حکم حضوری محکوم له و محکوم علیه مواردی می‌باشند که شما می‌توانید در این مقاله حقوقی مطالعه کنید. با ما همراه باشید. اگر می‌خواهید به یک وکیل کیفری خوب در مشهد استخدام کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید تا از وکلا و مشاور های حقوقی خبره این گروه استفاده کنید.

دستور موقت چیست؟

قرار دستور موقت یک امکانی است که بیشتر در مواقع ذی نفع یا بهترین وکیل کیفری در مشهد او تمایل دارند که از آن در حین دعوا و قبل از اقامه دعوا یا بعد از اقامه دعوا استفاده کنند. این قرار به دلیل وارد کردن خسارت به فرد خوانده می‌باشد. در صورتی صادر شود که امر از امور فوری باشد بر همین مبنا به این قرار، دادرسی فوری هم می‌گویند و تشخیص فوریت داشتن آن امر به عهده دادگاه صالح می باشد. بهترین وکیل کیفری در مشهد دستور موقت حرفه‌ای در مشهد می‌تواند در این مورد به خصوص به شما کمک زیادی کند.

تامین خواسته

واژه تامین به معنی قراردادن در امن و آسایش می‌باشد. تامین خواسته یک راه برای جلوگیری از تضییع شدن حق می‌باشد. این روش به صورت است که خواهان عین خواسته یا معادل آن را از اموال خوانده تا پایان دادرسی توقیف کند و از نقل و انتقال آن جلوگیری کند تا طلب خود را دریافت کند.

واخواهی چیست؟

اگر حکم دادگاه به صورت غیابی و غیر حضوری صادر شود. لازم است تا دادخواست واخواهی نوشته شود. این دادخواست باید به دادگاهی که حکم را صادر کرده است تحویل داده شود. اگر دادخواست برای صدور حکم واخواهی تکمیل نباشد مدیر دفتر دادگاه ملزم است که به منظور رفع نقص‌های موجود اخطارنامه‌ای را تنظیم کند و سپس بعد از تکمیل دادخواست واخواهی زمانی را که برای رسیدگی به آن تعیین شده است را ابلاغ کند.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
شهید قرنی ۳۲ پلاک ۴ واحد ۸

شماره تماس ۰۹۱۵۵۴۴۶۴۲۹ – ۴۶۲۲۴۰۹۱
مشاوره غیر حضوری در پیام رسان های ایرانی
مشاوره حضوری عصر ها با هماهنگی قبلی

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

کارشناسان گروه دادورزان آماده پاسخ گویی به شما هستند

0919-2329787
جهت مشاوره تخصصی تماس بگیرید...
0919-2329787

آخرین مقالات سایت

۱ دیدگاه دربارهٔ «وکیل کیفری در مشهد»

 1. وکیل گرونی هست
  سابقه کار در تهران داره
  من پرونده داشتم با این اقا
  چند سال درگیر بودم هر وکیلی میگرفتم یک بازی سرم در میاورد
  ولی ایشون مشکلم رو حل کرد و در دیوان تهران حق بودنم رو ثابت کرد
  قاضی باورش نمیشد حکمش شکسته
  حلالش
  لایحه های طلای مینویسند‌

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا