وکیل جرایم رایانه در تهران

جالب است بدانید که متاسفانه امروزه بیشتر جرایم از طریق رایانه صورت میگیرد چیزی که در گذشته حتی در تصور افراد هم نمی گنجید. اما در یک دهه ی گذشته اکثر مردم به نحوی با جرائم رایانه ای آشنا شده اند. به جرایم رایانه ای جرائم سایبری نیز می گویند چرا که این جرائم با اینترنت انجام می شوند؛ بخش اختصاصی مربوط به جرائم سایبری پلیس فتا می باشد که به این تخلفات رسیدگی می کند. با توجه به پیچیدگی و همچنین نسبتا جدید بودن جرائم سایبری و رایانه ای بسیاری از افراد هنگامی که با چنین تخلفاتی مواجهه می شوند سردرگم می شوند که باید چه کار کنند حتی ممکن است افراد متوجه این نباشند که مشکلی که با آن مواجهه شده اند از نظر قانون تخلف شمرده می شود و می تواند تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.اما اگر به وکیل جرائم سایبری مراجعه کنند می تواند در این زمینه ایشان را راهنمایی نماید. ما در این مقاله در مورد اقدامات لازم برای طرح دعوای جرم رایانه ای و چگونگی انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در جرائم رایانه ای سایبری مجازی اینترنتی و همچنین درمورد بایسته های وکیل خوب جرائم رایانه ای و بسیاری از موضوعات مربوط به جرائم رایانه مطالب مفید و کاربردی را مطرح را خواهیم کرد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

انواع جرائم رایانه

انواع متعدد و مختلف از جرائم رایانه ای وجود دارد که بیان آن ها از حوصله ی این مقاله خارج است اما در یک تقسیم بندی کلی جرائم رایانه ای به دو نوع جرائم مالی و غیر مالی تقسیم می شوند:

  • جرائم رایانه ای مالی: حجم زیادی از جرائم رایانه ای، جرائم مالی است که به شیوه های مختلف اخذ می شود. انواع سایت های شرط بندی و شرکت های هرمی یا شرکت های موهوم از این نوع می باشند و سایر تخلف های مالی که از طریق رایانه انجام می شود و سالانه بخش زیادی از دعاوی را به خود اختصاص داده اند.
  • جرائم رایانه ای غیر مالی: شامل انتشار انواع فیلم و عکس شخصی افراد می باشد که همواره می تواند تبعات سوئی برای شاکی به همراه داشته باشد. نشر دروغ و توهین و فحاشی و تجاوز به حریم خصوصی اشخاص نیز بخشی از این جرائم هستند.
  • تخریب و اخلال در داده های رایانه ای و مخابراتی نیز یکی از جرائم رایانه ای و سایبری است که در زیر مجموعه ی جرائم غیر مالی واقع می شود.

اگر بپرسید چرا نیاز به وکیل متخصص جرایم رایانه ای داریم؟ دو گزینه ی بالا می توانند پاسخ قانع کننده ای برای این سوال باشند. چرا که پیچیدگی و گستردگی جرائم رایانه ر بیان می کنند و نتایج حاکی از این است که مدعی بدون مراجعه به وکیل جرائم رایانه ای خبره نمی تواند به درستی از حق خود دفاع کند و با توجه به حساسیت جرائم رایانه به ویژه در بخش غیر مالی اقدام فوری ضروری است و وکیل خوب جرائم رایانه ای در تهران باید از اقدامات لازم برای طرح دعوای جرم رایانه ای آگاه باشد تا بتواند در موقع مناسب اقدام کند و اثرات سوئی که ناشی از تعلل در اقدام به موقع است جلوگیری به عمل آورد.

وکیل جرایم رایانه در تهران

رسیدگی به جرائم رایانه ای

ممکن است این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که چه دادگاهی برای رسیدگی به جرائم رایانه ای صالح به حساب می آید؟ در سال های اخیر مرجعی به نام دادسرای ویژه ی جرائم رایانه ای تشکیل شده است که وظیفه ی رسیدگی به جرائم رایانه ای را برعهده دارد. در واقع دادسرای جرائم رایانه دادگاه اختصاصی جرائم رایانه ای و سایبری است. یک وکیل کار کشته ی جرائم رایانه ای در تهران دعاوی شما را در این مرجع پیگیری می کند. در ابتدای کار پرونده های مربوط به جرائم سایبری در دادسرای ویژه مورد بررسی اولیه قرار می گیرند و پس از رسیدگی مقدماتی و صدور کیفر خواست، پرونده برای ادامه ی رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال می شود. در دادگاه کیفری تمامی قرار های مربوط به اعتراض به تعقیب متهم و یا توقف تعقیب متهم نیز صورت می پذیرد.

درخواست مشاورهه

وکیل جرائم رایانه ای کیست؟

اگر وکیل جرائم کیفری از تجربه ی کافی و سابقه ی طولانی و درخشان در جرائم رایانه ای برخوردار باشدوکیل جرائم رایانه ای نامیده می شود. زیرا چین شخصی بر اساس دانش و تسلط کافی بر جرائم رایانه ای به طور ویژه در خصوص جرائم رایانه ای به وکالت و مشاوره حقوقی می پردازد و در زمینه ی جرائم سایبری تجارب ارزشمندی کسب می نماید. بنابراین وکیل جرائم رایانه ای کسی است که می تواند به شما در پیگیری دعاوی مربوط به جرائم رایانه ای و سایبری کمک کند تا از مال و جان و آبروی خود به بهترین نحو دفاع کنید و حق خود را باز پس بگیرید.

وکیل جرایم رایانه در تهران

بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران

هر کس تعریف متفاوتی از یک وکیل خوب دارد اما خوب است بدانید که بهترین وکیل جرائم رایانه ای در تهران وکیلی است که در حل و فصل انواع پرونده های مربوط به جرائم سایبری و رایانه ای دارای سابقه ی وکالت  می باشد. چنین وکیلی به شما کمک می کند پرونده ی خود را سریع تر پیش ببرید و در مواقع مناسب اقدامات لازم را اجرا کنید. توصیه ی اکید این است که هرگز پرونده های خود را بدون وکیل متخصص رها نکنید. برای انتخاب یک وکیل خوب در ابتدا به متخصص بودن او در حوزه ی فضای سایبری و سابقه ی وی در پرونده های سایبری توجه نمایید. یکی از مهم ترین راه ها برای بررسی سابقه ی وکیل سایبری مطالعه ی رزومه ی وی از سایت های معتبر و پرس و جو از موکلینحال و سابق  ایشان است.

درخواست مشاورهه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.