وکیل جرم های رایانه ای

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با 5 سال سابقه درخشان در امور حقوقی و وکالت، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
  • قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و ارجاع به بهترین وکیل متخصص در موضوع پرونده
  • نگارش تخصصی اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه

وکیل جرائم رایانه ای با سابقه

همانطور که از اسم کلاهبرداری رایانه‌ای پیداست، این جرم در محدوده‌ای فضای مجازی و اینترنت قابل ارتکاب است. از همین نکته یکی از تفاوت‌های مهم این جرم با کلاهبرداری معمول و سنتی مشخص می‌شود. کلاهبرداری سنتی باید در فضای واقعی رخ دهد و فرد، فریب کلاهبردار را بخورد و مالش را در اختیار کلاهبردار قرار دهد. تفاوت کلاهبرداری اینترنتی با کلاهبرداری سنتی، در ارتکاب محیط این جرائم و همچنین در تفاوت وسایل ارتکاب جرم است. اما در کلاهبرداری رایانه‌ای ، کلاهبردار از طریق فضای مجازی و با تغییر دادن داده‌ها و اطلاعات فرد، حتی بدون آگاهی بزه‌دیده، اموال وی را تصاحب می ‌کند.

بهترین وکیل جرائم رایانه ای

یکی از انواع جرائم رایانه ای، جاسوسی رایانه ای می باشد. در این جرم هدف برنامه های رایانه ای است. با پیشرفت تکنولوژی جاسوسی ها نیز جدیدتر می شوند. از روش های عمومی برای دست یابی به داده ها می توان فایل ها را کپی کرد زیرا در روش های قدیمی مثل رشوه دادن و این که فرد را برای انجام دادن کارهایی در مدت کوتاه فرستاده شود. قانون جرائم رایانه ای ایران، ماده های ۳،۴ و ۵ را به مباحث جاسوسی اختصاص داده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل متخصص تماس بگیرید.

وکیل جرائم رایانه ای

همان گونه که می دانید این روز ها تقریبا همه ی افراد از اینترنت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و هر چه افراد بیش تری از این شبکه‌ استفاده می کنند طبیعتا مشکلات و تخلفات نیز در آن بیش تر دیده می شود. ما امروز با شما همراه هستیم تا با یک دیگر بخوانیم که جرائم رایانه ای چیست؟ و جرائم شایع یارانه ای شامل چه چیز هایی می باشند. لازم به ذکر است که با روی کار آمدن اینترنت خیلی از مشکلات و تخلفات از بین رفتند و از آن جایی که برخی افراد از هر راهی که شده است تخلف می کنند جرائم تازه و شکیل تری روی کار آمدند. باید خدمتتان عرض کنیم که تعریف دقیق و واضحی برای جرائم رایانه ای وجود ندارد و متون قانونی تعریف دقیقی از آن ندارند. اما به طور کلی می توان جرائم رایانه ای را به دو دسته تقسیم کرد.

  • جرائم سنتی
  • جرائم مدرن

جرائم سنتی همان جرایمی هستند که در گذشته نیز وجود داشتند اما جرائم مدرن قبل از به وجود آمدن رایانه و دنیای جدید اصلا در ذهن کسی نبودند. خب حال به سراغ جرائم شایع رایانه ای می رویم. معمولا این جرائم شامل دسترسی غیر مجاز به داده ها، انتشار اطلاعات محرمانه،انتشار تصاویر خصوصی، هک، سرقت داده ها و کلاهبرداری های اینترنتی و غیره هستند.

وکیل جرایم رایانه ایوکیل جرایم رایانه ای

همان طور که می دانید امروزه جرایم بسیار زیادی اتفاق می‌ افتد که قطعاً همه آنها به صورت ضرب و جرح و قتل نیست این جرایم ممکن است مجازی و در قالب جرایم رایانه ای اتفاق بیفتد. به همین خاطر افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند قطعاً هر یک برای خود حریم خصوصی دارند که این حریم خصوصی به تلفن همراه و رایانه آن ها مربوط می شود. از این رو امنیت در چنین مواردی بسیار مهم است. حال ممکن است همین موارد تحت تجاوز یا خطر قرار بگیرد. در چنین مواقعی افراد باید به فکر وکیل متخصص جرایم رایانه ای باشند. زیرا هیچ کس بهتر از یک وکیل کیفری متخصص نمی تواند در این زمینه کمک کند حال اگر این کار را به یک متخصص بسپارید که چه بهتر. اکنون اگر تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و اطلاعات بیش تری در این زمینه دست خواهید یافت.

وکیل جرایم رایانه ایجرایم رایانه‌ای چیست؟

در جهان امروز اینترنت و فضای مجازی از جمله موارد پرکاربرد در زندگی انسان‌ها هستند، امروزه بسیاری از افراد زمان زیادی را صرف فضای مجازی و وب سایت‌های مختلف می‌کنند. البته این فضا تنها برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت نیست، بلکه گسترش اینترنت زندگی افراد را نیز بهبود بخشیده است. امروزه بسیاری از کارها تنها با چند کلیک و در فضای اینترنت به راحتی انجام می‌شود و دیگر مانند گذشته نیاز به مراجعه مکرر به ادارات و مراکز مختلف وجود ندارد.

اما آنچه که امروزه بسیار شاهد آن هستیم جرایم سایبری و الکترونیک است، با گسترش فضاهای مجازی افراد زیادی با هدف سوءاستفاده از اطلاعات اشخاص به کلاهبرداری در این فضا مشغول هستند. به طور کلی تمام اقدامات غیرقانونی که در بستر اینترنت و فضای مجازی انجام شود در گروه جرایم رایانه‌ای دسته بندی می‌شوند و در صورتی که کلاهبرداری از این طریق اط شما صورت گرفت می توانید به وکیل کلاهبرداری ماهر نیز مراجعه کنید.

وکیل جرایم رایانه ایجرایم شایع رایانه‌ای

اگر به کلانتری‌ها و مراجع قضایی مراجعه کرده باشید، افراد زیادی را مشاهده خواهید کرد که برای انجام اقدامات لازم برای طرح دعوای جرایم رایانه‌ای به آن‌جا مراجعه کرده‌اند و یا افرادی را مشاهده خواهید کرد که به جرم دعاوی سایبری دستگیر شده‌اند.

بیشترین جرایمی که در بستر اینترنت انجام می‌شود خالی کردن حساب بانکی افراد و یا جرایم رایانه‌ای علیه عفت عمومی است.

وکیل جرایم رایانه ایوکیل جرایم رایانه‌ای چه کسی است؟

در مسائل قضایی همواره توصیه می‌شود که از یک وکیل متخصص در حوزه نیاز خود کمک بگیرد. در رابطه با جرایم رایانه‌ای نیز این امر صدق می‌کند، یک وکیل جرایم سایبری در حوزه جرایم رایانه‌ای و تنظیم شکایت کمک زیادی به شما خواهد کرد. نکته مهم در رابطه با این مسئله این است که با توجه به اینکه جرایم رایانه‌ای در سال‌های اخیر بسیار گسترش یافته است، قوانین حاکم بر این موضوع نیز تا حدودی با سایر مسائل حقوقی متفاوت است. بنابراین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ای تسلط کامل به قوانین مربوط به فضای مجازی و اینترنتی را داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری در جرایم رایانه‌ای باید توانایی این را داشته باشد تا به طور کامل مشاوره حقوقی نیز به شما ارائه دهد و در این حوزه اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد. بهترین وکیل جرایم رایانه‌ای و وکیل متخصص در جرایم رایانه‌ای وکیلی است که کامل‌ترین مشاوره حقوقی در جرایم رایانه‌ای را به موکل خود ارائه دهد و در جلسات دادگاه بهترین  دفاع در جرایم رایانه‌ای را از موکل خود داشته باشد.

وکیل جرایم رایانه ایوکیل متخصص جرائم رایانه ای

قطعا اسم پلیس فتا را بار ها و بار ها شنیده اید و تا حدودی با کار این عزیزان آشنا هستید و می دانید که آن ها در مواقعی که تخلفی صورت گیرد وارد عمل می شوند. در چنین مواقعی یک وکیل جرائم رایانه ای و اینترنتی و یا مشاور حقوقی جرائم رایانه ای می تواند نقش بسیار پر رنگی را ایفا کند. دقت کنید از آن جایی که این تخلفات به گونه ای هستند که همه ی افراد  با آن سر و کار ندارد و یا به اصطلاح عامیانه تر جدید هستند ممکن است برخی افراد به درستی راه و چاه آن را بلد نباشند. در چنین مواقعی شما به یک وکیل ماهر نیاز دارید .  در زمان گذشته عموما مجرم ها را می شد از ظاهری که دارند شناخت اما این روز ها مجرم های سایبری با یک ظاهر شیک و کاملا به روز در یک فضای امن کار خود را انجام می دهند وکیل باید آن قدر با تجربه باشد که بتواند از پس چنین افرادی بر آید.  البته باید به این نکته نیز توجه کنید که فرد مجرم نیز می تواند از وکیل پایه یک دادگستری در جرائم رایانه ای استفاده کند و احساس ندامت و پشیمانی کند و وکیل نیز با توجه به مدارکی که در اختیار دارد می تواند از موکل خود دفاع کند.

وکیل جرایم رایانه ای

دادگاه صالح برای رسیدگی به جرایم رایانه ای

مطابق مواد ۳۰ و ۳۱ قانون جرایم رایانه‌ ای مصوب سال ۱۳۸۸، قوه قضاییه موظف است به تناسب ضرورت، شعبه یا شعبی از دادسراها، دادگاه‌های عمومی و انقلاب، نظامی و تجدیدنظر را برای رسیدگی به جرایم رایانه‌ای اختصاص دهد. در این زمینه قضات دادسراها و دادگاه‌های مذکور باید از میان قضاتی که آشنایی لازم به ‌امور مربوط به رایانه را دارند، انتخاب شوند.

جرائم مالی رایانه ای

جرایم مالی رایانه ای به معنای بزه هایی است که موضوع آن جرایم، مال و اموالی است که دارای ارزش و بها بوده و دلیل ارتکاب جرم، دسترسی به آنها میباشد. مانند ربایش داده متعلق به دیگری که عنوان سرقت رایانه ای می یابد. همچنین مانند مانور متقلبانه در فضای سایبر و اینترنت و اخذ مال از دیگران به جهت اعمال مذکور و سایر مصادیق دیگر آن، که عنوان کلاهبرداری رایانه ای را به خود اختصاص می دهد. جرایم رایانه ای در حقوق ایران دارای دامنه وسیعی میباشد. جرم انگاری های صورت گرفته در قانون جرایم رایانه ای بیانگر انواع و مصادیق آن می باشد.

وکیل جرایم رایانه ای

جرم های رایانه ای

همان طور که مستحضرید امروزه جرایم بسیار زیادی اتفاق می‌ افتد که قطعاً همه آن ها به صورت ضرب و جرح و قتل نیست این جرایم ممکن است مجازی و در قالب جرایم رایانه ای اتفاق بیفتد. به همین خاطر افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند قطعاً هر یک برای خود حریم خصوصی دارند که این حریم خصوصی به تلفن همراه و رایانه آن ها مربوط می شود. از این رو امنیت در چنین مواردی بسیار مهم است. حال ممکن است همین موارد تحت تجاوز یا خطر قرار بگیرد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های جرائم رایانه ای پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل جرایم رایانه ایویژگی وکیل جرایم رایانه ای

همه وکیلان و مشاورانی که در زمینه جرایم رایانه ای فعالیت می کنند دارای ویژگی های خاصی هستند از این رو افراد می توانند به راحتی با توجه به چنین ویژگی هایی به آن ها مراجعه نمایند و مسائل رایانه‌ ای که برای آن ها پیش آمده را به کمک آن ها حل کنند. مواردی که در زیر می ‌بینید همگی ویژگی‌ های وکیل جرایم رایانه ای و فناوری اطلاعات می باشد:

  • وکیل جرایم رایانه ای اطلاعات بسیار زیادی در این باره دارد.
  • کسی که در این زمینه فعالیت می‌ کند تمام تحصیلات و تجربه خود را از این راه به دست آورده است.
  • پرونده های مختلفی در مورد جرایم رایانه ای تا به حال داشته.
  • با قوانین و تبصره های مخصوص می توانند جزای جرایم این چنینی را تعیین نمایند.

قطعاً وکلای جرایم رایانه ای قابل اعتماد و مطمئن هستند بنابراین می توانید به راحتی تمام مسائلی که وجود دارد را بدون کم و کاست به آن ها بگویید و وکالت پرونده خود را به آن ها بسپارید.

وکیل جرایم رایانه ایچرا نیاز به وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای داریم؟

بسیاری از افرادی که مورد سواستفاده در فضای مجازی قرار می‌گیرند اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص نمی‌توانند پرونده خود را پیش ببرند. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل جرایم رایانه‌ای و فناوری اطلاعات بیشترین کمک را به فرد متضرر خواهد کرد. وکیل در حوزه جرایم رایانه‌ای به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهید، مشاوره حقوقی لازم را به شما خواهد داد و شما را به طور کامل در جریان روند پرونده خواهد گذاشت. وکیل جرایم رایانه‌ای و اینترنتی به موکل خود کمک می‌کند تا در کمترین زمان ممکن حقوق ضایع شده خود را جبران کند و به سرعت مسائل مربوط به مسدودی حساب جرایم رایانه‌ای را برطرف نماید. به هنگام انتخاب وکیل کلاهبرداری اینترنتی هیچ تفاوتی در زمینه جنسیت وکیل وجود ندارد و تنها باید به مسئله دانش و تجربه وکیل مورد نظر توجه کنید، یک وکیل سایبری خانم نیز می‌تواند شکایات شما را به خوبی پیش ببرد.

وکیل جرایم رایانه ایجرائم رایانه ای علیه عفت عمومی

در بخش قبل صحبت از سو استفاده هایی بر علیه ابرو افراد شد پس در این بخش به جرائم رایانه ای علیه عفت عمومی می پردازیم.  داشتن حریم خصوصی اولین و ابتدایی ترین حق هر کسی در فضای مجازی است و هر کسی بدون رضایت فرد وارد این حریم شود و یا این که از اطلاعات در اختیار خود سو استفاده کند مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد. اگر قصد دارید بیش تر در این باره بدانید می توانید با مشاور حقوقی جرائم رایانه ای مشورت کنید و با اطلاعات کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را از میان بردارید. اگر هم چنان مایل هستید در  این باره بدانید و مایل هستید حق خود را بگیرید در بخش های بعد نیز با ما همراه باشید.

قطعاً تنوع جرایم رایانه‌ ای بسیار زیاد است یکی از آن ها نیز مربوط به جرایم رایانه ای علیه عفت عمومی می باشد. این جرایم شامل همه اقدامات و پخش و نگهداری و انتشار داده های مستهجن می ‌شود. برای مثال ممکن است فردی فیلم یا عکس مستهجن را طوری انتشار دهد که به دست همه مردم برسد برابر این قطعاً باعث اشتباه و خطای آن ها نیز خواهد شد از این رو برای چنین فردی مجازاتی در نظر گرفته می شود که ممکن است شامل جزای نقدی و یا حبس باشد. از این رو تعیین مجازات جرایم رایانه ‌ای و تنظیم شکایت را می ‌توانید به یک وکیل جرایم یارانه ای بسیار حرفه ‌ای بسپارید. خواهید دید که همه چیز طبق قانون و مقررات پیش خواهد رفت و فرد مجرم به جزای کار خود خواهد رسید.

وکیل جرایم رایانه ایجرایم سایبری و الکترونیک

جرایمی که افراد مختلف به آن مرتکب می شوند گاهی مربوط به جرایم سایبری و الکترونیک است که به هک و نشر اکاذیب هم مربوط می شود. در چنین مواردی افراد مرتکب جرایم می‌ شوند که نمی ‌توان بدون مجازات آن ها را رها کرد بنابراین مهم است که افرادی که تحت جرم های سایبری و الکترونیک قرار می گیرند حتماً شکایت خود را به صورت قانونی پیگیری کنند. از این رو باید به دنبال وکیل جرایم سایبری باشند تا این جرم به روش قانونی مشخص و در نهایت مجازات برای آن صادر شود. البته این را هم باید در نظر داشت که هزینه شکایت جرایم سایبری مشخص است و طبق قانون افراد باید به ازای هر نوع شکایت مبلغی را بپردازند. تا همه روند پرونده به صورت کاملا قانونی طی شود.

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای، دفاع در جرایم رایانه‌ ای

اگر شما فردی هستید که جرایم رایانه ای علیه تان انجام شده است بسیار مهم است که در جلسات دادگاه بتوانید دفاع در جرایم رایانه ‌ای را به درستی انجام دهید. اما همان طور که می دانید افراد به تنهایی نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند بنابراین بهترین کار مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری در جرایم رایانه ‌ای می باشد. زیرا هیچ کسی بهتر از یک وکیل حقوقی و کیفری پایه یک نمی تواند در این زمینه اطلاعات و دفاعیه داشته باشد. پس اگر می‌ خواهید فرد مجرم را به سزای اعمالش برسانید و در جلسات دادگاه پیروز شوید هر چه سریع تر به وکیلانی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند مراجعه نمایید. گاه ممکن است شما فردی باشید که مرتکب جرایم رایانه‌ ای شده اید اما می خواهید که جرایم کمترین مجازات را بگیرند از این رو بهتر است دفاع در جرایم رایانه‌ ای را به فردی آگاه بسپارید.

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل جرایم رایانه ای، وکیل کلاهبرداری اینترنتی

امروز کلاهبرداری های اینترنتی بسیار زیاد شده است برای مثال ممکن است شما هم از یک سایت یا پیج به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید اما پس از چند ساعت متوجه شوید که طرف مقابل شما را بلاک یا مسدود کرده است یا به هیچ عنوان محصولی که خریداری کرده‌ اید به دست شما نخواهد رسید. در چنین مواقعی تنها کاری که می توان انجام داد این است که بهترین وکیل جرایم رایانه ای را بیابید و از او بخواهید که این نوع کلاهبرداری های اینترنتی را پیگیری نموده و کلاهبرداران را به سزای اعمالشان برساند. قطعاً کسی که می داند مجازات کلاهبرداری‌ های اینترنتی چیست یک وکیل خبره و مهارت است از این رو شما را در رسیدن به هدف تان یاری کرده و به سرعت شما را به خواسته تان خواهد رساند.

وکیل جرایم رایانه ایجرائم رایانه ای و تنظیم شکایت

شاید قبلا چیزی درباره  دعوای سایبری و یا وکیل دعوای سایبری شنیده اید. ما در این بخش به طور مفصل د این باره صحبت می کنیم.  شایان به ذکر است که از آن جایی که چندین سال است که کسب و کار مردم ک هم چنین بیش تر کار های افراد اینترنتی شده است به هیچ عنوان نمی توان آن را از میان برداشت پس بهترین راه حل این است که یک چهار چوب و قانون برای آن طراحی کنیم. دعوای سایبری مثل دعوای حقوقی نیست و تنها پای دانش فرد در میان است. در چنین مواقعی وکیل سایبری از حق و حقوق افراد دفاع می کند. این دفاعیه نیازمند تجربه ی کافی در دعوای سایبری و هم چنین وارد بودن به قوانین است‌ خیلی دیگر از افراد  در مورد وکیل سایبری خانم می پرسند. باید اضافه کنیم که متاسفانه خیلی از مواقع از عکس و فیلم خانم ها سو استفاده می شوند و این خانم ها بیش تر تمایل دارند که با یک خانم همکاری کنند زیرا در  برخی مسائل با آن ها راحت تر هستند  و بهتر می توانند از حق و حقوق خود دفاع کنند.

وکیل جرایم رایانه ایاقدامات لازم برای طرح دعوای جرم یارانه ای

سوالی که خیلی از مواقع ذهن کاربران را به خود درگیر می کند این است که چه اقداماتی باید برای طرح دعوای جرم یارانه ای انجام دهند. شما ابتدا باید به دادسرا و یا وکیل جرائم رایانه ای مراجعه کنید و یک درخواست شکایت بنویسید و یک تمبر تهیه کنید و آن را به همراه مدارک تحویل بدهید. بعد از این اقدامات تشکیل پرونده می دهید و پلیس فتا به درخواست شما رسیدگی می کند  البته باید این مسئله به نیز اشاره کنیم که هر چه حساسیت کار بیش تر باشد و کار تخصصی تر باشد شکایت شما در اولویت قرار می گیرد. چنان چه فرد نا شناس باشد و شما هیچ گونه اطلاعاتی از فرد نداشته باشید نیز پلیس فتا اقدامات لازم را برای شناسایی انجام می دهند  و بعد از آن رسیدگی ها انجام می شود.

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها