وکیل جرایم رایانه در تهران

جالب است بدانید که متاسفانه امروزه بیشتر جرایم از طریق رایانه صورت میگیرد چیزی که در گذشته حتی در تصور افراد هم نمی گنجید. اما در یک دهه ی گذشته اکثر مردم به نحوی با جرائم رایانه ای آشنا شده اند. به جرایم رایانه ای جرائم سایبری نیز می گویند و توسط وکیل پایه یک دادگستری دنبال میشود چرا که این جرائم با اینترنت انجام می شوند؛ بخش اختصاصی مربوط به جرائم سایبری پلیس فتا می باشد که به این تخلفات رسیدگی می کند. با توجه به پیچیدگی و همچنین نسبتا جدید بودن جرائم سایبری و رایانه ای بسیاری از افراد هنگامی که با چنین تخلفاتی مواجهه می شوند سردرگم می شوند که باید چه کار کنند حتی ممکن است افراد متوجه این نباشند که مشکلی که با آن مواجهه شده اند از نظر قانون تخلف شمرده می شود و می تواند تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد. وکیل جرایم رایانه ای در تهران می تواند به روند پرونده کمک کند و شمار ار زودتر به نتیجه برساند.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

9850 382 0912

معرفی وکیل فاطمه میر

ادرس وکیل میر ولیعصر

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران وکیل در تهران

شماره وکیل در تهران

اقدامات لازم برای طرح دعوای جرم یارانه ای

سوالی که خیلی از مواقع ذهن کاربران را به خود درگیر می کند این است که چه اقداماتی باید برای طرح دعوای جرم یارانه ای انجام دهند. شما ابتدا باید به دادسرا مراجعه کنید و یک درخواست شکایت بنویسید و یک تمبر تهیه کنید و آن را به همراه مدارک تحویل بدهید. بعد از این اقدامات تشکیل پرونده می دهید و پلیس فتا به درخواست شما رسیدگی می کند. البته باید به این مسئله نیز اشاره کنیم که هر چه حساسیت کار بیش تر باشد و کار تخصصی تر باشد شکایت شما در اولویت قرار می گیرد. چنان چه فرد نا شناس باشد و شما هیچ گونه اطلاعاتی از فرد نداشته باشید نیز پلیس فتا اقدامات لازم را برای شناسایی انجام می دهند و بعد از آن رسیدگی ها انجام می شود.

درخواست مشاورهه

وکیل جرایم سایبری

بسیاری جرایم سایبری را با جرایم رایانه ای یکی می پندارند اما این دو مبحث با هم تفاوت جزئی دارند و در قانون جزئی ترین تفاوت قوانین و شرایط خاص خود را ایجاد می کند. واژه ی سایبری را می توان به فضای ایجاد شده در بستر اینترنت ارتباط  دانست . فضای مجازی و اینترنتی با انشعابات داخلی خود می تواند سایر فضا های اینترنتی را به صورت مجزا فراهم آورد که یکی از این ها، فضا های سایبری خواهد بود، بنابراین هر جرمی که از ناحیه فضا های سایبری ایجاد شود مربوط به جرایم سایبری خواهد شد. وکیل جرایم سایبری به قوانین و جنبه های مختلف این جرایم اشراف دارد که می توانند پرونده ی شما را به بهترین نحو به جریان بیندازد تا رای دادگاه را اخذ کنید.

وکیل فضای مجازی و اینترنتی

وکیل متخصص در حوزه ی جرایم فضای مجازی و اینترنتی از جمله وکلایی می باشد که در این حوزه به فعالیت تخصصی پرداخته است و نسب به امور قضایی و حل پرونده های فضای مجازی و اینترنتی تسلط و مهارت دارد. وکیل فضای مجازی و اینترنتی علاوه بر دانش و مهارت در حوزه ی حقوقی باید از اطلاعات و دانش فنی بالایی در حوزه ی فضای مجازی نیز برخوردار باشد تا بتواند به راحتی و در زمان کوتاهی مستندات و مدارک را اماده کند.

وکیل جرایم رایانه در تهران

انواع جرائم رایانه

انواع متعدد و مختلف از جرائم رایانه ای وجود دارد که بیان آن ها از حوصله ی این مقاله خارج است اما در یک تقسیم بندی کلی جرائم رایانه ای به دو نوع جرائم مالی و غیر مالی تقسیم می شوند:

 • جرائم رایانه ای مالی: حجم زیادی از جرائم رایانه ای، جرائم مالی است که به شیوه های مختلف اخذ می شود. انواع سایت های شرط بندی و شرکت های هرمی یا شرکت های موهوم از این نوع می باشند و سایر تخلف های مالی که از طریق رایانه انجام می شود و سالانه بخش زیادی از دعاوی را به خود اختصاص داده اند.
 • جرائم رایانه ای غیر مالی: شامل انتشار انواع فیلم و عکس شخصی افراد می باشد که همواره می تواند تبعات سوئی برای شاکی به همراه داشته باشد. نشر دروغ و توهین و فحاشی و تجاوز به حریم خصوصی اشخاص نیز بخشی از این جرائم هستند.
 • تخریب و اخلال در داده های رایانه ای و مخابراتی نیز یکی از جرائم رایانه ای و سایبری است که در زیر مجموعه ی جرائم غیر مالی واقع می شود.

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری به دلیل عدم اگاهی تمامی افراد ما شاهد افزایش پرونده های جرایم مختلفی در حوزه جرایم رایانه ای هستیم. از جمله جرایم رایانه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جرایم مربوط به رمز ارز ها ( کریپتو کارنسی )
 • دسترسی غیر مجاز
 • جعل رایانه ای و استفاده از داده های مجعول
 • شنود غیرمجاز
 • تخریب و اخلال در داده های رایانه ای و مخابراتی
 • جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی
 • سرقت رایانه ای
 • کلاهبرداری رایانه ای
 • حیثیت ، توهین و نشر اکاذیب از طریق رایانه و‌فضای مجازی
 • جاسوسی رایانه ای
 • استفاده از پهنای باند اینترنتی
 • پولشویی
 • جرایم مربوط به کپی رایت

وکیل جرایم اینترنتی

جرایم رایانه ای به دلیل جدید و تازه بودن افراد نسبت به قوانین و مقررات و ضوابط مربوط به ان ها بی اطلاع هستند به همین سبب وکیل فعال در این زمینه نقش مهمی را داشته است. بی شک وکیلی که بخواهد در این حوزه به خوبی عمل کند قبل از هرچیز باید نسبت به رایانه و اینترنت اطلاعات کافی را داشته باشد وگرنه شاهد عدم موفقیت وکیل در جرایم رایانه ای و سایبری خواهیم بود وکیلی که باید از قوانین رایانه ای و همچنین از حیث فنی دانش و آگاهی کافی را داشته باشد تا به بهترین نحو به شما در زمینه ی جرایم رایانه ای و سایبری کمک کند.

جرائم رایانه ای علیه عفت عمومی

داشتن حریم خصوصی اولین و ابتدایی ترین حق هر کسی در فضای مجازی است و هر کسی بدون رضایت فرد وارد این حریم شود و یا این که از اطلاعات در اختیار خود سو استفاده کند مورد پیگرد قانونی قرار می گیرد. قطعاً تنوع جرایم رایانه‌ ای بسیار زیاد است یکی از آن ها نیز مربوط به جرایم رایانه ای علیه عفت عمومی می باشد. این جرایم شامل همه اقدامات و پخش و نگهداری و انتشار داده های مستهجن می ‌شوند. برای مثال ممکن است فردی فیلم یا عکس مستهجن را طوری انتشار دهد که به دست همه مردم برسد برابر این قطعاً باعث اشتباه و خطای آن ها نیز خواهد شد از این رو برای چنین فردی مجازاتی در نظر گرفته می شود که ممکن است شامل جزای نقدی و یا حبس باشد .برای اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل در تهران تماس بگیرید.

درخواست مشاورهه

وکیل جرایم رایانه در تهران

رسیدگی به جرائم رایانه ای

ممکن است این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که چه دادگاهی برای رسیدگی به جرائم رایانه ای صالح به حساب می آید؟ در سال های اخیر مرجعی به نام دادسرای ویژه ی جرائم رایانه ای تشکیل شده است که وظیفه ی رسیدگی به جرائم رایانه ای را برعهده دارد. در واقع دادسرای جرائم رایانه دادگاه اختصاصی جرائم رایانه ای و سایبری است. در ابتدای کار پرونده های مربوط به جرائم سایبری در دادسرای ویژه مورد بررسی اولیه قرار می گیرند و پس از رسیدگی مقدماتی و صدور کیفر خواست، پرونده برای ادامه ی رسیدگی به دادگاه کیفری ارسال می شود. در دادگاه کیفری تمامی قرار های مربوط به اعتراض به تعقیب متهم و یا توقف تعقیب متهم نیز صورت می پذیرد.

شماره وکیل جرایم رایانه ای

برای دریافت مشاوره ی حقوقی در حوزه ی جرایم رایانه ای و یا استخدام وکیل کیفری مربوطه می توانید با جستجو در اینترنت به شماره ی وکیل متخصص در این حوزه و ادرس دفتر وکالت وی دسترسی داشته باشید. در صورتی که تمایل به همکاری با وکلای متخصص در حوزه ی جرایم رایانه ای دارید و می خواهید از توانایی و مهارت وی اطمینان حاصل کنید تا پرونده ی خود را به وی بسپارید می توانید از موسسات حقوقی معتبری که وکیل هلی متخصصی در زمینه های مختلف حقوقی را استخدام کرده اند کمک بگیرید. موسسات حقوقی بهترین وکیل ها را هم از نظر سابقه ی کاری و هم از نظر اطلاعات و دانش حقوقی و هم از نظر مهارت های جانی که در امور وکالت موثر واقع می شوند را به استخدام در اورده اند.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
نصیری اسلامشهر
نصیری اسلامشهر
1 ماه قبل

بهترین مشاوره که گرفتم توسط ایشون بود
حلاش
چند ساعت وقت گذاشتن تا مطالعه کردند پروندم رو

کسری
کسری
1 ماه قبل

تراکتور خریدم اینترنتی و دیگه‌جوابم رو ندادن
ایشون تهران بود کار منو انجام داد تا به حقم رسیدم