0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در تهران | وکیل پایه یک دادگستری در تهران

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

همان طور که می‌‌دانید برای حل پرونده های قضایی و حقوقی به وجود وکیل پایه یک دادگستری نیاز است؛ که هر کسی نمی‌تواند از پس پرونده های حقوقی برآید بنابراین بلافاصله پس از اینکه درگیر پرونده های قضایی شدید باید به وکیل مراجعه نموده و وکالت پرونده خود را به دست او بسپارید. البته که با وجود اینکه تعداد وکلای کشور بسیار زیاد است قطعاً پیدا کردن وکیل خوب در تهران چالش و شرایط مهمی را به وجود می ‌آورد بنابراین باید به قدری در این باره اطلاعات داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل را در تهران به سادگی بیابید و به او اعتماد کنید. البته که ما امروز تصمیم گرفتیم تا در خدمت شما باشیم و در مورد یافتن وکیل در تهران اطلاعات بیشتری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را در این باره بیابید.

شماره تماس و آدرس وکیل سرکار خانم فاطمه میر در تهران

تهران – خیابان ولیعصر – قبل از میدان ونک‌ – جنب پل همت – کوچه سید الشهدا پلاک ۴ – واحد یک دفتر وکالت خانم فاطمه میر

فاطمه میر وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره مستقیم با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

وکیل پایه یک دادگستری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران یک وکیل حرفه‌ای و متخصص است که با استفاده از مهارت‌های خود به خوبی می‌تواند به دفاع از پرونده‌های موکلان خود بپردازد. چنین وکیلی از مهارت‌های تحلیل مسائل به خوبی برخوردار است و با استفاده از قدرت حل مسئله در جلسات مشاوره به بررسی پرونده موکلان خود می‌پردازد تا بتواند پرونده را از تمامی زوایای مخفی مورد بررسی و تحلیل قرار دهد و تمامی حقایق پنهان پشت پرونده را نیز آشکار کند. لازم است بدانید که یک وکیل متخصص و مجرب در تهران مهارت استفاده از قوانین و مقررات حقوقی کشور را دارد و با رویکردی مناسب به دفاع از پرونده‌های زیر دست خود می‌رسد. در نظر داشته باشید که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران با استفاده از بهترین اصول روانشناسی می‌تواند موکلین خود را راهنمایی کند تا در مسیر درست برای حق خواهی قرار بگیرد.

بهترین وکیل دعاوی کیفری در تهران

دعاوی کیفری از مهم‌ترین دعاوی می‌باشند. قوانین آیین دادرسی کیفری مجموعه مقررات و قوانینی است که به جهت کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی، میانجیگری، صلح میان طرفین، نحوه رسیدگی، صدور رای، طرق اعتراض به آراء، اجرای رای، تعیین وظایف و اختیارات مقامات قضایی و ضابطان دادگستری و رعایت حقوق متهم، بزه دیده و جامعه وضع می‌شود.در ضمن دادرسی کیفری باید مستند به قانون باشد، حقوق طرفین دعوی را تضمین کند و قواعد نسبت به اشخاصی که در شرایط مساوی به سبب ارتکاب جرایم مشابه تحت تعقیب قرار میگیرند، به صورت یکسان اعمال شود. شایان ذکر است که دعاوی کیفری سنگین همچون تجاوز، قتل، جنایت و.. از سنگین‌ترین و مهم‌ترین دعاوی می‌باشند که مجازات‌های سنگینی را برای مجرم به همراه خواهد داشت داشتن یک وکیل کیفری الزامی است. حبس و اعدام و حبس ابد و غیره از مجازات‌های این نوع دعاوی سنگین می‌باشند که غیر قابل جبران می‌باشند. در هر کدام از جرائم عوامل مختلفی دخیل می باشند و جزئیات متعددی را دربر می‌گیرند که در صدور حکم تاثیر می‌گذارد.

بهترین وکیل مواد مخدر در تهران

با توجه به عوارض بسیار زیادی که جرایم مواد مخدر به همراه دارد همواره قانون گذار سعی دارد تا با استفاده از ظرفیت های خود با مجرمان این حیطه برخوردی سخت داشته باشد. یکی از این اقدامات تصویب مجازات های سنگین برای این جرایم است. حال برخی از افراد پس از مجرم شناخته شدن یا متهم شدن در این زمینه به دنبال بهترین وکیل مواد مخدر در تهران هستند.
وکیل مواد مخدر یک وکیل متخصص است که به موارد مربوط به مواد مخدر می‌پردازد. این وکیل به عنوان یک مشاور قانونی در مواردی که مربوط به قانون مواد مخدر هستند،موکلان خود را راهنمایی می‌کند.

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در تهران

اگر در پی ارتباط با بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستید می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیادی همچون ملاقات حضوری، ارتباط تلفنی و یا ارتباط آنلاین با وکلا استفاده کنید. ارتباط تلفنی با وکیل از طریق شماره وکیل پایه یک دادگستری در تهران به شرح 09192329787 بهترین و سریع‌ترین راه ارتباطی است که شما از این طریق می‌توانید به سادگی بدون نیاز به تلف کردن وقت خود در مسیرهای طولانی و پرترافیک و یا انتظار در صف‌های طولانی مدت در هر زمان و مکانی به وکیل مدنظر خود دسترسی داشته باشید. در ارتباط تلفنی علاوه بر اینکه می‌توانید پرونده خود را شرح دهید از مشاوره حقوقی تلفنی نیز به خوبی استفاده کنید.

بهترین وکیل در تهران

برای اینکه بهترین وکیل در تهران را پیدا کنید، باید به ویژگی‌هایی که یک وکیل برتر باید داشته باشد توجه کنید. این ویژگی‌ها به صورت کلی عبارتند از: اشتیاق برای کار، دلسوزی برای مشتریان، مهارت‌های ارتباطی عالی، تمایل به گوش‌دادن، دانش بالا، توانایی نوشتن قوی، خلاقیت، قضاوت خوب، شک و تردید سازنده و استقامت در پیگیری پرونده. برای انتخاب بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران، باید به موضوعاتی مانند دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی سه گانه تصرف، دعاوی تجاری، دعاوی خانوادگی و دعاوی کاری توجه کرد تا بر اساس نیاز به هر کدام با وکیل مربوطه ارتباط گرفت. همچنین باید به نکاتی مانند دانش حقوقی، تجربه، قیمت، شیوه کار و رویکرد وکیل در قبال پرونده توجه کرد. در نهایت، برای انتخاب بهترین وکیل در تهران باید با تحقیق و مطالعه دقیق و با توجه به نکات مهم، تصمیم گیری کنید. در ادامه برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین وکیل تهران را برای شما توضیح داده‌ایم. بهترین وکلا دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را از دیگران متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • دلسوزی برای مشتریان: بدون دلسوزی برای موکلان خود، یک وکیل هرگز به پتانسیل حرفه‌ای واقعی خود دست نخواهد یافت.
 • مهارت‌های ارتباطی عالی: وکلا با موکلان خود، با سایر طرفین پرونده و با دادگاه ارتباط برقرار می‌کنند.
 • دانش بالا: بهترین وکیل در حوزه عمل خود از دانش گسترده‌ای برخوردار است.
 • خلاقیت: وکلای موفق اغلب افرادی بسیار خلاق هستند و می‌دانند که چگونه خلاقیت خود را متناسب با هر موقعیتی تنظیم کنند.
 • قضاوت خوب: بهترین وکیل عمیقاً در فرایند کار مشارکت دارد، همه اطلاعات مربوطه را می‌داند و درک می‌کند و در نهایت آگاهانه تصمیم می‌گیرد.
 • و..

معرفی بهترین وکیل در تهران

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران انتخاب گردند.

برخی از ویژگی های بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران:

مسلط به رویه محاکم استان تهران
 وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
 تنظیم قرارداد های حقوقی
 مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

گروه حقوقی دادورزان صلح و سازش در زمینه های حقوقی:

خانواده |ملکی | کیفری| طلاق| مواد مخدر|کلاهبرداری | و…آماده خدمت رسانی و قبول وکالت، همراه با مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی می‌باشد. 

درخواست مشاوره

چرا باید وکیل پایه یک دادگستری در تهران را انتخاب کنم؟

دعاوی حقوقی وقتی مطرح خواهند شد که افراد بخواهند یا قصد داشته باشند که برای جبران خسارات های ناشی از نقض حقوق خویش دعوای حقوقی را اقامه نمایند. امروزه در جوامع ما بخش انبوهی از دعاوی که در کشور ایران مطرح خواهند شد در زمینه حقوقی می باشند. اما هنگامی که ما به صورت تنهایی و بدون داشتن اطلاعات کافی وارد این پروسه شویم با مسائل ناشناخته و پیچیده ای روبرو خواهیم شد که باعث خسارت های فراوانی خواهد شد.

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران افراد زیادی سکونت دارند و این افراد همواره در معرض چالش های حقوقی و قضایی قرار می گیرند و اکثر این اشخاص روش مقابله با این چالش هارا بلد نیستند و نمی‌توانند به تنهایی این مشکل را حل کنند. به طور کلی نمی توان به صورت قطعی از ایجاد دعاوی حقوقی جلوگیری کرد اما می توان با استفاده از روش های خاصی خطرات و پیامد های احتمالی آن را کاهش داد. گروه حقوقی دادورزان صلح و سازش در تمامی دعاوی در شهر تهران پنج سال سابقه فعالیت دارد. برای هر شخصی که در تهران زندگی می‌کند امکان دارد مسائل حقوقی پیش بیاید، همان طور که می‌دانید انجام دادن کاری بدون اطلاعات کافی می تواند مشکلاتی به وجود آورد، اکثر مردم سواد حقوقی ندارند و نمی توانند خودشان در مراجع قضایی از حق خود دفاع کنند. شروع دعاوی حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی می تواند پیامد های نامطلوب زیادی به همراه داشته باشد.

دادگاه حقوقی، محاکم و مراجعی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کند. دادگاه حقوقی دارای دو صلاحیت ذاتی و صلاحیت محلی می باشد. صلاحیت ذاتی، به این معنا می باشد که دادگاه، از نظر صنف، نوع و درجه، صلاحیت رسیدگی به دعوا را داشته باشد. همچنین صلاحیت محلی دادگاه حقوقی به این معنی است که دادگاه ها صلاحیت رسیدگی به مواردی را دارند که در حوزه قضایی و قلمرو مکانی آن ها واقع شده باشد.

۴۲ دیدگاه دربارهٔ «بهترین وکیل در تهران | وکیل پایه یک دادگستری در تهران»

 1. مهندس معینی

  خانم میر واقعا وکیل خوبی هستند
  وکیل به این با انصافی ، نکته سنجی در تهران ندیدم
  من چندین پرونده با ایشون داشتم سال ۹۸

 2. فاطمه سادات حسینی فرد

  از همکاران خوبم هستند
  خانم میر با توجه به تحصیلات فقهی که دارند در پرونده های که با ایشون بودم خوب مسائل حقوقی رو‌ با مسائل فقهی تطبیق دادند

 3. اریکا نعمت زاده

  وکیل برای پرونده اختلاس در تهران میخواستم
  یکی از آشناها سایت شما رو پیشنهاد داد

 4. سلام من مشاوره های حقوقی زیادی در تهران گرفته بودم هیچکدام مانند شما کامل و حرفه ای نبود ممنون

 5. سلام وکیل خانواده در تهران دارید؟ اگه دارید چجور وقت مشاوره حضوری بگیرم برای طلاق

 6. خاطره دهقانی

  سلام دیروز صبح رای دادگاه اومد خیلی خوشحالم مرسی از کمکتون
  بخاطر مشاوره تلفنی واقعن که بهترین وکلای تهران شمایید. 

 7. سلام من یک مشکل کیفری دارم که یک ساله ازین دادگاه به اون دادگاه میرم دوتا وکیل قبلا گرفتم ولی نتوانستند کارمو درست کنند راجب زنا هست داخل تهران شمارو پیشنهاد دادن کاری از دستتون بر میاد؟

 8. سلام من با یکی از وکلای تهرانتون صحبت کردم و رای دادگاه رو گرفتم
  وکلای متخصصی داخل تهران دارید ممنون.

 9. صالح حیدری

  سلام واقعا از سایت شما تشکر میکنم به دنبال وکیل با سابقه در تهران بودم که شمارو یافتم
  زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل کیفری من رو حل کردند

 10. پویا غفوری

  سلام برای انجام کار های حقوقی خدمت
   وکیل شما در تهران رسیدم و وکالت دادم بهشون وکلای فوق العاده ای دارین خیلی ممنون

 11. سلام بنده ساکن ژاپن هستم و یک ملک قدیمی و بزرگ در تهران دارم که گفتند باید تخریب شه میخواستم ببینم برای وکالت دادن به وکلای شما در تهران حتما باید به ایران برگردم ؟

 12. خانم میر خیلی با دقت هستند
  به خاطر دقت ایشان تونستم موفق بشم در پرونده م
  به خاطر کمک های ایشان ۱۰ سال حبسی که داشتم در دادگاه تجدید نظر نقص شد و الان سر زندگیم هستم

 13. سلام وقت بخیر
  من‌ وکلا زیادی داشتم در تهران و‌کرج‌
  سه سال پیش یک مشکل بزرگی داشتم در تهران
  با کمک خانم میر نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از یک تیم کلاهبرداری نجات پیدا کردم
  از نظر من بزرگ ترین ویژگی ایشون انصاف و درست کار بودنشون هست
  واقعا به همچین وکیل های با سوادی نیاز داره

  مهندس پاکزاد

 14. س
  حرف همه واقعا درسته
  من اصالتا مادرم ایرانی هست چند سال پیش با اقای با همکارم رفتیم دفترشون از اونجا با ایشون اشنا شدم
  پدر من افغانی هست پسر عموی من راننده ترانزیت هست صاحب ماشین قبل خروج از افغانستان در ماشین ۵۴۰ کیلو شیشه جاساز میکنه در تانکر ماشین و ماشین در بیرجند اداره اطلاعات میگیره
  عموی من امد ایران چند وکیل گرفت هیچ کاری نتونستن انجام بدند ما خانم‌ میر رو معرفی کردیم عمو من امد تهران و وکالت داد به خانم میر این دو وکیل بعد ۷ ماه اخر یک زندانی شیشه رو اونم با ۵۴۰ کلیو شیشه رو تبرئش رو‌گرفتن
  هر چی از خانم میربگید کم هست
  لایحعه های رو پرونده مینوشتن که به هر وکیلی نشون میدادیم میکفتن با این موضوعات رو حتی نمیدانسم و وکلای مواد مخدر اطلاع دارند

 15. خیلی وکیل خوبی هستن
  یک سال درگیر دادگاه بودم
  همه کار کردن تا حق ثابت بشه
  خیلی جور موکل هاشون رو میکشن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا