وکیل در تهران

شهر تهران پایتخت جمهوری اسلامی ایران به دلیل جمعیت زیادی که دارد روزانه پرونده های حقوقی و کیفری زیادی در دادگاه های این شهر ثبت می شود. اگر شما هم ساکن تهران هستید ممکن این این مشکل ها برای شما هم ایجاد شوند. شما باید روش صحیح حل و فصل کردن و مدیریت کردن این چالش ها را بلد باشید و با تسلط بر قوانین از حق و حقوق خود دفاع کنید. نکته مهم در دعاوی حقوقی این است که چگونه با آن ها برخورد کنید. شما باید بتوانید در این دعاوی از حق و حقوق قانونی خود دفاع کنید. همان طور که می‌ دانید برای حل پرونده های قضایی و حقوقی به وجود وکیل پایه یک دادگستری نیاز است که هر کسی نمی تواند از پس پرونده های حقوقی برآید بنابراین بلافاصله پس از اینکه درگیر پرونده های قضایی شدید باید به وکیل مراجعه نموده و وکالت پرونده خود را به دست او بسپارید. البته که با وجود اینکه تعداد وکلای کشور بسیار زیاد است قطعاً پیدا کردن وکیل خوب چالش و شرایط مهمی را به وجود می ‌آورد بنابراین باید به قدری در این باره اطلاعات داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل را در تهران به سادگی بیابید و به او اعتماد کنید. البته که ما امروز تصمیم گرفتیم تا در خدمت شما باشیم و در مورد یافتن وکیل در تهران اطلاعات بیش تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را در این باره بیابید.

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

شماره تماس وکیل خانم فاطمه میر 

9850 382 0912

معرفی وکیل فاطمه میر

ادرس وکیل میر ولیعصر

شهرهای بزرگ علاوه بر مزایای زیادی که دارند به علت زیادی جمعیت و دیگر دلایل فراوانی که میشود نام برد اعم از اقتصاد متفاوت ، هزینه های گزاف زندگی و غیره دارای معایبی نیز هست، از جمله ی معایب میتوان به ایجاد انواع مشکلات حقوقی و پیش امدن اختلافات حقوقی در بین افراد اشاره کرد؛ همین سبب شده است که در شهرهای بزرگ احتیاج مردم به وکلا بیشتر شده باشد که خوشبختانه امروزه در تهران وکلا سهم چشم گیری از مشاغل را به خود اختصاص داده اند.

تعداد زیاد وکیل برای مردم کار را راحت تر کرده زیرا به راحتی میتوانند برای گرفتن انواع مشاوره حقوقی و استخدام وکیل به سراغ وکلای زیادی بروند اما از طرفی میشود گفت برای پرونده های مهم و حساس و پیچیده ی قضایی ممکن است انتخاب کمی دشوار باشد زیرا که این پرونده ها به وکیلی خبره و ماهر احتیاج دارند.

دعاوی حقوقی وقتی مطرح خواهند شد که افراد بخواهند یا قصد داشته باشند که برای جبران خسارات های ناشی از نقض حقوق خویش دعوای حقوقی را اقامه نمایند. امروزه در جوامع ما بخش انبوهی از دعاوی که در کشور ایران مطرح خواهند شد در زمینه حقوقی می باشند. اما هنگامی که ما به صورت تنهایی و بدون داشتن اطلاعات کافی وارد این پروسه شویم با مسائل ناشناخته و پیچیده ای روبرو خواهیم شد که باعث خسارت های فراوانی خواهد شد.

در واقع می دانید که تعداد وکلا در ایران بسیار زیاد است و هر یک از آن ها در حیطه مشخصی به فعالیت می پردازند در واقع تخصص وکلا با هم متفاوت است.

در شهر تهران به عنوان پایتخت ایران افراد زیادی سکونت دارند و این افراد همواره در معرض چالش های حقوقی و قضایی قرار می گیرند و اکثر این اشخاص روش مقابله با این چالش هارا بلد نیستند و نمی‌توانند به تنهایی این مشکل را حل کنند. به طور کلی نمی توان به صورت قطعی از ایجاد دعاوی حقوقی جلوگیری کرد اما می توان با استفاده از روش های خاصی خطرات و پیامد های احتمالی آن را کاهش داد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تمامی دعاوی در شهر تهران پنج سال سابقه فعالیت دارد. برای هر شخصی که در تهران زندگی می‌کند امکان دارد مسائل حقوقی پیش بیاید، همان طور که می‌دانید انجام دادن کاری بدون اطلاعات کافی می تواند مشکلاتی به وجود آورد، اکثر مردم سواد حقوقی ندارند و نمی توانند خودشان در مراجع قضایی از حق خود دفاع کنند. شروع دعاوی حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی می تواند پیامد های نامطلوب زیادی به همراه داشته باشد.

دادگاه حقوقی، محاکم و مراجعی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کند. دادگاه حقوقی دارای دو صلاحیت ذاتی و صلاحیت محلی می باشد. صلاحیت ذاتی، به این معنا می باشد که دادگاه، از نظر صنف، نوع و درجه، صلاحیت رسیدگی به دعوا را داشته باشد. همچنین صلاحیت محلی دادگاه حقوقی به این معنی است که دادگاه ها صلاحیت رسیدگی به مواردی را دارند که در حوزه قضایی و قلمرو مکانی آن ها واقع شده باشد.

مشاوره حقوقی وکیل میر

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران وکیل در تهران

شماره وکیل در تهران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تخصص ما حل پرونده‌های شماست. جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی در حیطه خدمات زیر با ما در ارتباط باشید. پذیرش وکالت، مشاوره حقوقی، تنظیم انواع قرارداد و تنظیم دادخواست و شکواییه ، شماره تماس: 09192329787 ، آدرس:تهران _ پاسداران_ بهستان ۵- جنب پمپ بنزین_ پلاک ۲_ واحد ۵_طبقه دوم

بهترین وکیل در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم معیار هر کس از خوب دانستن یک فرد متفاوت است اما به طور کلی و با معیاری نسبتا کامل که میتوان راهنمای همه باشد باید گفت سابقه ی کاری یک وکیل از مهم ترین معیارها می باشد.

وکیل باسابقه در تهران که تجربه پرونده های زیادی دارد و موفق به اخذ رای قاضی و دادگاه شده است میتواند به عنوان بهترین وکیل در نظر گرفته شود زیرا علاوه بر داشتن اطلاعات ، تجربه ی کافی و موفقی را دارد که میتواند در حل پرونده ی شما موثر باشد.

وکیل به عنوان یک فرد مورد اعتماد موکل خود باید در نظر داشته باشد که از اعتماد او سوءاستفاده نکند؛ موکل را به درستی راهنمایی کند، پیگیر پرونده باشد و در زمان مناسب کارهای مورد نیاز را انجام دهد و حداکثر تلاش خود را برای رسیدن موکل خود به تمامی حق و حقوقاتش انجام دهد اما نکته ای دیگر که باید به ان توجه کرد این است که وکیل باید تابع قانون باشد و سهوا و یا عمدا از چارچوب قوانین فراتر نرود.

وقتی فردی دچار مشکلات حقوقی می‌شود قطعا به دنبال یک حلال مشکل است، در واقع در پی کسی است که در درجه اول مشکل حقوقی او را به درستی متوجه شده و به خوبی درک نماید و بتواند از همه زوایا آن را مورد بررسی  قرار دهد و در درجه دوم بتواند که مشکل او را در موازین قانونی کشور به سرانجام برساند. یکی از پرحجم‌ترین دعاوی موجود دعاوی حقوقی می باشد. مسائل و چالش هایی که در این حوزه قرار گرفته اند به اندازه ای گسترده است که هر شخص در زندگی خویش حداقل یکبار هم که شده با مسئله های حقوقی مواجه شده اند و ناچارا به یکی از دادگاه‌های حقوقی مراجعه نموده.

اگر شما ساکن تهران هستید و به مشکل حقوقی برخورد کرده اید قطعا به دنبال وکیل در تهران می باشد که باشد به شما بگویم چند راه برای انتخاب وکیل مد نظر دارید که شامل:

 1. میتوانید به موسسات حقوقی معتبر که از شهرت خوبی دارند مراجعه کنید زیرا این موسسات برای حفظ اعتبار خود بهترین وکلا را استخدام میکنند.
 2. میتوانید سری به سایت کانون وکلای تهران بزنید؛ در انجا میتوانید از طریق سال صدور پروانه ی وکالت تا حدودی به سابقه ی کاری وکیل مد نظر پی ببرید که همانطور گفته شد سابقه ی کاری می تواند تاثیر مثبتی در حل پرونده ی شما بگذارد.
 3. میتوانید از دوستان و اشنایانتان سوال بپرسید و در این زمینه نظر انها را هم جویا شوید.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل خانم در تهران

در بعضی از موارد بانوان هم درگیر دعاوی حقوقی و کیفری می شوند و مایل هستند که با یک وکیل خانم در تهران  مشورت کنند و در این صورت راحت تر می توانند تمام مسائل را با وکیل با تجربه در میان بگذارند. مشکلات و دعاوی حقوقی هرروز پیچیده تر  و سخت تر می شوند. همچنین افزایش جمعیت و مشکلات اقتصادی باعث افزایش حجم دعاوی در دادگاه ها و مراجع قضایی و شبه قضایی شده است. ممکن است با خود فکر کنید که بهترین وکلای فقط مرد هستند و در زمینه مسائل حقوقی فعالیت می ‌کنند اما ما به شما خواهیم گفت که بهترین وکیل زن در تهران هم وجود دارد بنابراین وکلای زن قطعاً برابر با وکلای مرد در این زمینه فعالیت نموده و موفقیت های بسیار زیادی به دست می آورند بنابراین اگر شما هم مایل باشید می توانید پرونده های حقوقی مختلف تان را به دست وکیل زن بسپارید البته که در این زمینه هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد و با اطلاعات و علم و دانش بسیار در این زمینه تلاش می ‌کنند تا بتوانند بهترین خدمات را خدمت موکلین خود ارائه دهند و نتایج دادگاه را نتیجه مثبت پیش ببرند.

مراحل شکایت کیفری در دادسرا چیست ؟

شکایت کیفری نخست در دادسرا مطرح می‌ شود، یعنی‌ این که باید شکوائیه خطاب به دادستان نوشته شود و مشتکی ‌عنه (کسی که از او شکایت دارید) را با اسم و مشخصات و آدرس معین نمایید و مشروح شکایت خویش را بنویسید و مدارک و مستندات خود را به شکایت پیوست کنید.نوشتن شکوائیه کیفری شیوه خاصی ندارد و مانند دعاوی حقوقی نیاز به فرم خاصی ندارد، اما خوب است بدانید که شکایت نامه منظم و مرتب از حیث جمله بندی و خوانا باشد.

وکیل در تهران

چه موقع باید به سراغ یک وکیل حقوقی در تهران برویم

خیلی از افراد از ما سوال می پرسند که چه موقع باید به سراغ یک وکیل حقوقی در تهران برویم.  قطعا شنیده اید که پیشگیری بهتر از درمان است. یک نکته ی خیلی مهمی که در این جا وجود دارد این است که پرونده های قضایی محدودیت زمانی دارند و شما به هیچ وجه نمی تواند در انجام آن ها کندی کنید پس بهتر است که هر چه زود تر به یک دفتر وکالت در تهران مراجعه کنید و یا این که به صورت اینترنتی یک وکیل مجرب و کار بلد برای خود پیدا کنید و کار را پشت گوس نیندازید زیرا که هر گونه سهل انگاری و کوتاهی به ضرر شما تمام می شود.

وکیل حقوقی در تهران

وکیل حقوقی کسی است که در خصوص مسائل حقوقی در مراجع قضایی و هم چنین غیر قضایی اقدام می کند. به زبان ساده تر باید بگوییم که وکیل حقوقی اقدامات قانونی موکل خود را انجام می دهد. لازم به ذکر است که وظایف و حیطه ی کاری این وکلا در قرارداد مشخص می شود و آن ها تمام کار های مشخص شده در متن قرار داد را انجام می دهند.

از آن جایی که نتیجه ی برخی دادگاه ها در آینده ی فرد موثر است بهترین و منطقی ترین کار این است که یک وکیل خوب در تهران پیدا کنید. دلایل اهمیت پیدا کردن  وکیل حقوقی متخصص زیاد است. از آن جایی که یکی از وظایف  وکیل حقوقی خوب در تهران تهیه ی مدارک لازم است و بنا به تجربه ای که وکیل در انجام کار دارد کار شما با سرعت بیش تری انجام می شود. حواستان باشد که شما زمانی برای انجام آزمون و خطا ندارید و یک وکیل با تجربه حقوقی که آزمون و خطا های لازم را انجام داده است امکان اشتباه را از شما می گیرد.

همان طور که شما عزیزان اطلاع دارید مشکلات حقوقی ممکن است که برای تمامی انسان ها به وجود بیاید. اما وقتی که ما به تنهایی بدپن کمک فردی آگاه و بدون داشتن اطلاعات کافی وارد این پروسه می شویم با مسائل ناشناخته و پیچیده ای روبرو می شویم که باعث خسارت های فراوانی می شود. این طبیعی است که هر کسی با هر کسب و کاری که دارد حداقل یک بار به یک مشکل حقوقی بر بخورد. اگر مایل هستید به نتیجه ی بهتری برسید بهتر است که قبل از انجام کاری با یک مشاور متخصص حقوقی در تهران صحبت کنید و با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل حقوقی  حساب شده وارد کار شوید. در مسائل حقوقی کوچک ترین کار ممکن است به نفع و یا حتی ضرر فرد شود پس حتما به یک وکیل حرفه ای و موفق حقوقی  مراجعه کنید و مشورت های لازم را از او بگیرید.  یک مسئله ی مهم دیگری که وجود دارد این است که اگر شما به هر دلیلی با وکیل خانم راحت تر هستید و بهتر می توانید با او صحبت کنید باید از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل زن در تهران استفاده کنید و کار خود را پیش ببرید.

آیا وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی دارای حیطه های تشخیصی هستند؟

وکیل پایه یک دادگستری حقوقی در تهران کسی است که می تواند کار هایی هم چون مشاوره حقوقی و وکالت انجام دهد. او سال ها در این زمینه تحصیل کرده است و با توجه به تجربه ای که در سال ها کار خود  به دست آورده است می تواند راه موکل خود را هموار کند. در رابطه با این سوال که آیا وکیل دادگستری یا مشاور حقوقی دارای حیطه های تشخیص هستند؟ متاسفانه برخی افراد به منظور این که کار ساده ای در پیش دارند و یا این که در هزینه های خود صرفه جویی کنند اهمیت مراجعه به وکیل حقوقی  را نادیده می گیرند و بعد ها به مشکلات دیگری بر می خورند‌.

بهترین وکیل حقوقی در تهران چه ویژگی هایی دارد

در رابطه با ویژگی یک وکیل خوب حقوقی در تهران باید خدمتتان عرض کنیم که یک وکیل کار کشته به تجزیه و تحلیل ماجرا می پردازد و ماجرا را از چندین جهت بررسی می کند و بهترین پیشنهاد را به موکل خود می دهد. چنان چه قصد دارید بهترین وکیل حقوقی در تهران را انتخاب کنید بررسی که آیا ویژگی های زیر را دارد یا خیر.

 • تسلط کامل به تمام قوانین و مسائل مربوط به پرونده ها
 • فن بیان عالی و تسلط به مسائل روان شناسی برای حل مشکل پیش آمده لازم است.
 • تجربه ی کافی
 • امانت دار بودن
 • هوش کافی
 • و غیره

درخواست مشاورهه

بهترین دفتر وکالت در تهران

شما میتوانید در هر نقطه از تهران که ساکن هستید بهترین دفتر وکالت را در منطقه ی خود با یک جستجو و پرسش از مردم و اطرافیان بیابید. خوشبختانه وکلای خوب بسیاری در همه جای تهران وجود دارند که به راحتی میتوانید به انها دسترسی پیدا کنید.

معروف ترین وکیل تهران

در همه ی مشاغل مسلما افرادی که خبره و ماهر باشند ارزش بیشتری دارند و وکلا هم از این قاعده مستثنی نیستند.

در بین کانون وکلا میتوانید وکیل هایی که از خوشنامی و شهرت خوبی برخوردار هستند را بیابید ، اینگونه میتوانید با خیالی اسوده پرونده ی خود را به او بسپارید.

هزینه ی وکیل در تهران

خب هزینه ی وکل در تهران را نمیتوان یک قیمت مشخص و واحد گفت زیرا نسبت به موضوع پرونده، دشواری و یا سادگی ان، مدت زمان پرونده و حتی سابقه ی کاری خود وکیل شما و نیز منطقه ی سکونت تان متغیر است؛ اما ار میخواهید با بهترین هزینه بهترین نتیجه را دریافت کنید بهتر است با چند وکیل ملاقات و مشورت کنید و از هزینه ها بپرسید اینگونه نرخ تقریبی را بدست می اورید.

وکیل در تهران

ویژگی های یک وکیل خوب در تهران

وکیل خوب را می توان به وکیلی گفت که نسبت به قوانین حوزه ی فعالیت خود اشراف کاملی دارد و توانایی به کار بردن انها را در پرونده داشته باشد و همچنین وکیلی که در پرونده های پیشین خود که با پرونده ی شما هم موضوع و در یک حوزه بوده است توانسته باشد رای دادگاه را کسب کند که خود این امر سبب میشود شما به نسبت از احتمال برد پرونده تان اسوده خاطر باشید.

تماس با بهترین وکیل در تهران

برای برقراری تماس با وکلای خوب در تهران شما میتوانید بعد از پرس و جو برای یافتن وکیل مد نظر شماره ی انها را در سایت های متعلق به خود وکیل و یا از بانک اطلاعات شماره ای ایران که به 118 معروف است بگیرید ، تماس با وکیل کار بسیار راحتی ست اما انتخاب وکیل است که ممکن است کمی دشوار باشد که با توجه به نکات گفته شده کمی این امر برایتان راحت تر میشود.

وکیل تسخیری در تهران

در قانون همه ی افراد یکسان هستند و از شرایط یکسانی برخوردار هستند از این رو دولت و دستگاه قضایی حق مسلم هر فرد میداند که در امور حقوقی وکیل داشته باشد اما اگر بعضی افراد شرایط گرفتن وکیل را نداشته باشند ، دستگاه قضایی خود از کانون وکلای خود یک وکیل را انتخاب میکند که به پرونده رسیدگی کند که به این وکیل ، وکیل تسخیری می گویند.

هر فرد برای گرفتن و استخدام وکیل تسخیری باید شرایطی مطابق شرایط قانون داشته باشد که برخی از این شرایط عبارتند از:

 1. اگر فردی توانایی مالی نصب وکیل را نداشته باشد میتواند از دادگاه تا قبل از پایان جلسه ی اول درخواست وکیل تسخیری کند، دادگاه با اثبات شرایط فرد بر اینکه توانایی ندارد یک وکیل را مسئول رسیدگی به پرونده میکند.
 2. اگر فردی مجرم باشد و احتمال حکم های سلب حیات و یا حبس های ابد و طولانی برای متهم وجود داشته باشد خود دادگاه بدون در خواست فرد هم برای او وکیل تسخیری را استخدام می کند.
 3. اگر محکوم علی حکم سلب عضو و یا یک سوم دیه ی کامل را داشته باشد باز هم دادگاه برای او وکیل استخدام میکند.

باید این نکته گفته شود که دستمزد و حقوق وکیل تسخیری از صندوق قوه ی قضاییه و دادگاه پرداخت میشود. وکیل تسخیری به معنای داشتن وکیل درجه دو نیست بلکه از بین وکلای کانون دادگستری و وکلای پایه یک دادگستری به انتخاب قاضی صورت میگیرد. اگر برای شما این سوال پیش امده که ایا فقط متهم و یا محکوم علیه می تواند در خواست وکیل تسخیری کند باید بگوییم خیر بلکه چه شاکی باشد و یا متهم هر دو میتوانند از این مزیت استفاده کنند.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل مواد مخدر متخصص در تهران

قبل از هر اقدامی شما باید تعریفی از مواد مخدر بدانید. مواد مخدر به موادی گفته می شود که دارای یک سری ترکیبات شیمیایی هستند که سیستم عصبی بدن انسان مصرف کننده را تحت تاثیر قرار می ‌دهد و فرد به این مواد وابستگی پیدا می‌ کند. مواد مخدر دارای دو دسته مواد مخدر صنعتی و مواد مخدر طبیعی می باشند. مجازات مربوط به مواد مخدر صنعتی به دلیل عوارض بالای مصرف آن، بیشتر می باشد. همان طور که اطلاع دارید هر نوع فعالیت در زمینه مواد مخدر جرم می باشد و مطابق قانون با مجرم برخورد می شود.

متاسفانه جرائم مواد مخدر و مصرف آن در شهر تهران در طی سال های گذشته افزایش شگفت انگیزی داشته است و افراد زیادی درگیر این بلای خانمان‌سوز شده اند.  جرائم مربوط به مواد مخدر شامل مجازات‌هایی نظیر اعدام، حبس، تبعید، شلاق، جزای نقدی و مصادره اموال می‌باشند. از مهمترین عوامل موثر در تعیین مجازات این نوع از پرونده ها، انگیزه شخصی، سابقه و سمت و شخصیت مجرم می‌باشد. مواردی مانند تعدد جرم و یا تکرار جرم از جمله عوامل تشدید کننده مجازات مواد مخدر است. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در مین پرونده های مواد مخدر و دیگر موارد در شهر تهران پنج سال سابقه فعالیت دارد. پرونده های مواد مخدر بسیار مهم اند و در دادگاه انقلاب بررسی می شوند.  حمل مواد مخدر و جرم های مرتبط با این موضوع نیز جرم است و قانون گذار، در قانون مجازات اسلامی و قانون مبارزه با مواد مخدر، مجازات های سنگینی را برای مرتکبین جرم حمل مواد مخدر، در نظر گرفته است. مجازات حمل مواد مخدر، بسته به میزان مواد حمل شده، می تواند، حبس، شلاق، جزای نقدی و مصادره اموال ناشی از جرم باشد. وکیل مواد مخدر در تهران اطلاعات کامل را در مورد مجازات جمل مواد مخدر دارد.

باید توجه داشته باشید که جرم هایی که در خصوص مواد مخدر ایجاد شده اند بسیار زیاد و مختلف و متعدد هستند و جزئیات مختص به خود را دارا می باشند. به عنوان مثال باید بیان کرد که تمامی فعالیت های مرتبط با مواد مخدر جرم استفاده می شود در حقیقت هر گونه خرید و فروش و حمل و جابه جایی و تغییر در انواع مواد مخدر و تبدیل آن ها به ماده مخدر دیگری و همچنین مصرف مکرر یا تفریحی یا تفننی مواد مخدر جرم می باشد در مقابل مجازاتی در پی دارد.

شاید بعضی از افراد اطلاع نداشته باشند که مواد مخدر به چه موادی می گویند، در این رابطه باید گفت که به هر ماده ترکیبی یا خالصی که فرد را معتاد یا وابسته کند، مواد مخدر گفته می شود.  در پرونده های زیادی دیده شده است که شخص به دلیل عدم آگاهی و دسیسه دیگران به جرم مواد مخدر متهم شده است. یکی از مؤثرترین و مفید ترین روش ها به جهت اثبات بی ‌گناهی در قاچاق مواد مخدر، عدم وجود سابقه قبلی برای این نوع جرم ها می باشد. کشور جمهوری اسلامی ایران به دلیل شرایط جغرافیایی و همسایگانی که در اطراف خود دارد یکی از کشور هایی می باشد که در مسیر ترانزیت و قاچاق مواد مخدر قرار دارد. باید بدانید که مواد مخدر به هر گونه ماده خالص یا ترکیبات شیمیایی می گویند که در کلیه کشورهای جهان و حتی کشور ایران مرتکبین و قربانیان بسیار زیادی دارد.

دلایل و اهمیت پیدا کردن بهترین وکیل تهران

اصولا دعوی حقوقی و مشکلات مربوطه ی ان کمی دشوار است و دشواری ان بیشتر از ان جهت است که همه ی مردم به قوانین موجود در هر حوزه اگاهی ندارند، زمانی که دچار مشکل حقوقی میشوید فردی که به قوانین مسلط است قطعا از فرد بی اطلاع کارامد تر است. با انتخاب وکیل مطلع و با سابقه ی کاری خوب و موفق شما با خیال راحت تری پرونده را پیش میبرید زیرا احتمال برد پرونده و کسب رای دادگاه برای شما بیشتر میشود.

وکیل در تهران

وکیل دادگستری در دعاوی ملکی در تهران

همان طور که می دانید افراد زیادی در جامعه هر روز در حال انجام فعالیت و معاملات ملکی می باشند املاک شامل موارد بسیار زیادی مثل زمین و خانه و ویلا و مغازه می شود گذشته از این موضوع معاملات ملی هم شامل خرید و فروش و رهن و اجاره خواهد بود البته که پرونده های قضایی که در زمینه های ملکی به اجرا درمی آیند شامل اجور معوقه و تصرف انواع ملک و حتی و دزدی و کلاهبرداری خواهد بود بنابراین بهتر است همه معاملات ملکی خود را با مشورت با وکیل انجام دهید هم چنین وکیل ملکی هم در زمینه انواع پرونده های قضایی که در خصوص موارد گفته شده ایجاد می شود دخالت نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن با کاهش جلسات دادگاه همه چیز را به نفع موکلش تمام می کند. بنابراین باید عاقلانه بهترین وکیل ملکی در تهران را انتخاب نموده و به او وکالت دهید. همانطور که از نام دعاوی ملکی مشخص است. در این نوع دعاوی، موضوع اصلی املاک است. امروزه افراد زیادی هستند که پا در عرصه ساختمان سازی یا خرید و فروش ملک گذاشته‌اند. به همین دلیل به نسبت گذشته دعاوی ملکی افزایش چشمگیری داشته است. متاسفانه انواع کلاهبرداری نظیر جعل سند، فروش غیر قانونی ملک، فروش ملک به چند نفر می‌شود. دعاوی ملکی خود به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. که برخی از آن‌ دعاوی شامل الزام به تحویل ملک، خلع ید، تصرف عدوانی، فک رهن و … می‌شود. دعاوی ملکی از پیچیدگی بسیار برخوردار می‌باشد، دعاوی ملکی در شهر تهران نیز به دلیل افزایش ساختمان سازی بسیار زیاد شده است که حل و رسیدگی آن نیازمند داشتن اطلاعات زیاد می‌باشد. در حال حاضر، پرونده‌های ملکی، همواره به دلیل پیچیدگی خرید و فروش املاک و مسایل حقوقی وابسته به آنها، افراد زیادی را درگیر خود کرده و مشکلات فراوانی برای آنها به وجود آورده است.

واژه ملک یک کلمه عربی است که وارد لغت نامه فارسی شده است. بر اساس نوع تلفظ ملک معانی مختلفی دارد. به تمام دارایی های غیر منقول در ردیف ملک قرار قرار گرفته باشد ملک گفته می شود. مهم ترین انواع ملک، ملک مشاعی و ملک مفروز می باشد. پرونده های مرتبط به دعاوی ملکی بسیار پیچیده و حساس هستند. شما باید بدانید که در دعاوی ملکی و در دفاع از خویش در برابر اتهامات باید یک سری نکات و قواعد را رعایت نمایید تا بتوانید از حق خودتان دفاع نمایید. به دلیل اهمیت بالای پرونده های حقوقی مرتبط با امور ملکی جای هیچ گونه اشتباهی وجود ندارد و باید دقت زیادی به خرج دهید.

کار وکیل ملکی در تهران

بیشترین سرمایه گذاری ایرانیان از قدیم در حوزه ی ملکی بوده است، در تهران نیز با توجه به هزینه های بالای ملک ممکن است فردی تمام سرمایه و پس انداز خود را در یک معامله ی اشتباه از دست بدهد، به همین دلیل وکیل های ملکی در تهران اماده ی کمک به شما هستند. پیشنهاد میشود قبل از انجام هرگونه معامله ی ملکی با وکیل مشورت کنید تا سرمایه تان را از دست ندهید اما اگر به مشکل خورده اید و به دنبال وکیل هستید ، وکیل ملکی در تهران بسیار است که میتواند به شما کمک کند.

افرادی گمان میکنند که خود میتوانند در دعوی ملکی پرونده را پیش ببرند و احتیاجی به وکیل ندارند اما از انجایی که حوزه ی ملکی جای بحث زیادی دارد ممکن است به دلیل همین سهل انگاری کل سرمایه زندگی خود را از دست بدهند.

شما شهروندان عزیز تهرانی اگر قصد انحام دادن امور ملکی و معاملات ملکی را دارید باید بسیار دقت کنید و به قوانین حوزه املاک رجوع کنید تا بتوانید این امور را به خوبی انجام دهید و در آینده از ایجاد شدن دعاوی ملکی جلوگیری کنید. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تهران در انواع دعاوی حقوقی پنج سال سابقه فعالیت دارد.

قطعا شکی نیست که دعوا های ملکی در زمره و حوزه دعاوی بسیار بسیار تخصصی، پیچیده و همچنین از لحاظ فنی و سنگین به لحاظ مدت زمان رسیدگی می باشد. پرونده های سنگین نیازمند مطالعه دقیق و کامل پرونده و تصمیم درست به جهت انتخاب بهترین و درست ترین مسیر پیگیری پرونده است. بعضی از دعاوی ملکی جنبه حقوقی دارند. همچنین بعضی از دعاوی ملکی جنبه کیفری پیدا خواهند کرد مناسب ترین گزینه در پرونده های ملکی کمک گرفتن از وکیل ملکی باتجربه است. در مواردی اشخاص با نهاد ها و یا حتی سازمانی مشکل ملکی پیدا می کنند. یکی از مهم ترین و رایج ترین دعاوی در محاکم قضایی دعاوی مرتبط به املاک و مستغلات مانند مسکونی، تجاری و با اداری است. از آن جا که ارزش بعضی از املاک بسیار بالا است.

قطعاً هر کدام از شما عزیزان تهرانی حداقل برای یک بار هم که شده معاملات ملکی را انجام داده اید و می دانید که بعضی از معامله های ملکی شرایط و قوانین و مقررات و قواعد خاص خود را دارند که باید به آن ها عمل نمود، چون که این قوانین و مقررات مطابق با قانون های کشور وضع شده اند. شما باید در معامله های ملکی خود بسیار دقت نمایید. چون که بعضی از این معامله ها اگر به روش اصولی و قانونی انجام نشوند می توانند باعث ایجاد دعاوی حقوقی شوند.

درخواست مشاورهه

وکیل دعاوی کیفری در تهران

دعاوی کیفری از مهم ترین دعاوی می باشند. قوانین آیین دادرسی کیفری مجموعه مقررات و قوانینی است که به جهت کشف جرم،تعقیب متهم،تحقیقات مقدماتی،میانجیگری،صلح میان طرفین،نحوه رسیدگی،صدور رای،طرق اعتراض به آراء،اجرای رای،تعیین وظایف و اختیارات مقامات قضایی و ضابطان دادگستری و رعایت حقوق متهم،بزه دیده و جامعه وضع می شود.در ضمن دادرسی کیفری باید مستند به قانون باشد،حقوق طرفین دعوی را تضمین کند و قواعد نسبت به اشخاصی که در شرایط مساوی به سبب ارتکاب جرایم مشابه تحت تعقیب قرار میگیرند،به صورت یکسان اعمال شود. در حال حاضر، متاسفانه بسیاری از پرونده‌های قضایی را، پرونده‌های کیفری تشکیل داده است. دعاوی کیفری اساسا از جرائم و مجازات‌ها به وجود می‌آیند و بدین معناست که در آن افراد به واسطه رفتار فرد یا افراد دیگری، جان، مال و آبروی آن‌ها مورد تعرض قرار بگیرد. این پرونده‌ها عموما به دلیل فقر فرهنگی، مشکلات مالی و اقتصادی و یا مشکلات روحی به وقوع می‌پیوندند. اصولا حکم دعاوی کیفری پس از بررسی پرونده و اعلام نظر قاضی، جبران خسارت مالی، حبس، شلاق، تبعید، جزای نقدی و… می‌باشد و یا با توجه به نوع جرمی که فرد مرتکب شده است، او را مجبور به انجام رفتارهایی دیگر می‌کنند.  دعاوی کیفری در دادگاه های کیفری یک و دادگاه کیفری دو و دادگاه انقلاب بررسی می شوند.

شایان ذکرداست که دعاوی کیفری سنگین همچون تجاوز، قتل، جنایت و.. از سنگین ترین و مهم ترین دعاوی می باشند که مجازات های سنگینی را برای مجرم به همراه خواهد داشت داشتن یک وکیل کیفری  الزامی است. حبس و اعدام و حبس ابد و غیره از مجازات های این نوع دعاوی سنگین می باشند که غیر قابل جبران می باشند. در هر کدام از جرائم عوامل مختلفی دخیل می باشند و جزئیات متعددی را دربر می گیرند که در صدور حکم تاثیر می گذارد.

لازم است بدانید که وفق با ماده 2 قانون مجازات اسلامی کشور ایران جرائم کیفری به این روش تعریف شده اند. هر نوع رفتار و عملی اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن جرم مجازات کیفری تعیین شده. مطابق با قانون مجازات اسلامی هیچ گونه عملی جرم نیست مگر این که قانون گذار آن عمل را تحت عنوان جرم شناخته باشد و برای آن مجازات در نظر گرفته باشد.

سرچشمه و همچنین اساس دعاوی کیفری از جرائم و مجازات ها به وجود آمده اند که به صورت کلی دعوا یا شکوائیه  کیفری، اقدامی می باشد که به واسطه آن فرد یا اشخاصی که به واسطه رفتار فرد دیگری، جان، مال، آبرو وی مورد تعرض قرار گرفته است، به جهت احقاق حق و حقوق خویش و همچنین جلوگیری از اقدامات متعرض به محاکم قضایی متوسل بشود را دعوا یا شکواییه کیفری گفته می شود. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در تهران در دعاوی حقوقی و کیفری و دیگر دعاوی پنج سال سابقه فعالیت مستمر و مداوم دارد.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

وکیل دعاوی خانواده در تهران

خانواده مهم ترین عنصر هر جامعه ای می باشد. اهمیت حفظ و تقویت بنیان خانواده در نزد قانونگذار سبب شده است تا تدوین قواعدی در جهت حمایت از این بنیان ضروری شود. امروزه مشکلات و اختلاف خانوادگی، حجم زیادی از پرونده‌های موجود در دادگاه‌ها و دادگستری‌ها را تشکیل می‌دهد و بسیاری از خانواده‌هایی که درگیر این مسائل هستند، بعضا سال‌های زیادی از وقت خود را به رفت وآمد در مراکز قضایی می‌گذرانند. دعاوی کیفری، آن دسته از دعاوی است که مربوط به کانون خانواده است و در آن اعضای یک یا چند خانواده، با یکدیگر دچار اختلاف هستند. شایع ‌ترین نوع اختلافات و نزاع خانوادگی مربوط به پرونده‌های طلاق می‌شود که معمولا افراد مراحل طولانی‌ و ابعاد مختلفی که دارد. ممکن است برای شما هم سوال پیش آمده باشد که وکیل خانواده در چه حیطه فعالیت می ‌کند و وظیفه او چیست در پاسخ به چنین سوالی باید وکیل خانواده در تهران به صورت تخصصی تنها برای اعضای خانواده فعالیت می کند به این صورت که در جریان تمام کار های حقوقی و قانونی اعضای خانواده قرار گرفته و می تواند هر گونه مشکلی که پیش می ‌آید را حل کند برای مثال تمام معاملات ملکی که توسط اعضای خانواده انجام می ‌شود و یا متارکه و جدایی و حتی مسائل حقوقی مختلف و اداری به عهده وکیل متخصص در زمینه های پرونده های خانوادگی می ‌باشد. بنابراین اگر یک وکیل خانوادگی داشته باشید دیگر نگران به وجود آمدن انواع پرونده های حقوقی نخواهید بود چرا که در کمترین زمان ممکن توسط وکیل به سرانجام خواهد رسید. از این رو تنها در دقیقه شما باید پیدا کردن بهترین وکیل در تهران باشد.

همان طور که شما عزیزان هم می دانید و اطلاع دارید خانواده یکی از حساس ترین و مهم ترین و حیاتی ترن عناصر موجود در یک جامعه می باشد، قانون گذار در جهت حفظ و تکریم حریم خانواده قوانین ویژه و محکمی را تصویب نموده است. دعاوی خانواده امکان دارد که برای هر انسانی و در هر خانواده ای ایجاد بشوند. حجم زیاد و انبوهی از دعاوی ثبت شده در دادگاه ها مربوط به دعاوی خانوادگی است. حل و فصل نمودن دعوا های خانوادگی برای حفظ کردن سلامت و آرامش کلیه اعضای خانواده امری ضروری می باشد.

امروزه این امر برای همه ما روشن است که خانواده اساسی ترین و مهم ترین رکن هر جامعه ای است و از دامن خانواده می باشد که فرزندان به رشد و تعالی رسیده اند و پله ها و قدم های موفقیت مادی و معنوی را طی خواهند نمود. در هر خانواده ای اختلاف نظر و اختلاف سلیقه ایجاد می شود و این اختلاف ها ممکن می باشد که به دعاوی حقوقی زیادی منجر شوند.

آدرس وکیل خوب در تهران

اکنون زمان آن رسیده که برای انتخاب بهترین وکیل در تهران اقدام کنید شما باید بهترین و سریع ترین راه را برای این کار برگزینید سریع ترین و ساده ترین راه جهت انتخاب بهترین وکیل تهران این است که از طریق سایت ما با بهترین وکیل تهران آشنا شوید در واقع ما انواع شکلات در تخصص‌های مختلف را برای شما مخاطبان عزیز دسته بندی می دهیم تو به راحتی آدرس آن ها را دریافت نموده و به آن ها مراجعه کنید هم چنین شماره وکیل در تهران نیز به صورت کامل درج شده است که در صورت لزوم می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و قرار ملاقات یا مشاوره حقوقی رزرو کنید قطعاً در این صورت دیگر زمان شما برای یافتن وکیل باتجربه و باسابقه در نخواهد رفت و سریع تر و نتیجه می رسید.

مراجعه حضوری به دفتر وکیل در تهران

شما برای مراجعه به دفاتر وکالت میتوانید در صورت داشتن تلفن دفاتر وقت قبلی بگیرید و یا به صورت حضوری وقت بگیرید و اگر در برخی موارد بعضی وکلا وقت ازاد داشته باشند میتوانید بدون وقت قبلی مراجعه کنید. دیدار با وکیل بیشتر اوقات از طریق هماهنگی قبلی امکان پذیر است که بازهم این امر به تصمیم وکیل شما بستگی دارد.

برخی از سوالاتی که برای انتخاب بهترین وکیل برای شما پیش می اید:

 1. ایا تجربه ی وکیل موثر است؟
 2. ایا تنها داشتن اطلاعات نسبت به قوانین کافی است؟
 3. ایا تنها داشتن مدرک بدون تجربه کافی است؟
 4. ایا هزینه ی وکیل نشانه ی خوب بودن و حرفه ای بودن او است؟
 5. ایا موفقیت های قبلی وکیل در نتیجه ی پرونده ی ما نیز موثر است؟

سعی شده جواب تمامی اینگونه سوالات در مطلب فوق ذکر شود.

خطوط ارتباطی گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با مردم

برای برقراری ارتباط آسان با مدیریت مجموعه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش را دنبال نمایید.

ارتباطی آسان با وکیل خوب در تهران از طریق تماس با بهترین وکیل دادگستری در تهران از طریق 09192329787

وکیل در کرد کوی

5 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
36 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهندس معینی
4 ماه قبل

خانم میر واقعا وکیل خوبی هستند
وکیل به این با انصافی ، نکته سنجی در تهران ندیدم
من چندین پرونده با ایشون داشتم سال ۹۸

فاطمه سادات حسینی فرد
3 ماه قبل

از همکاران خوبم هستند
خانم میر با توجه به تحصیلات فقهی که دارند در پرونده های که با ایشون بودم خوب مسائل حقوقی رو‌ با مسائل فقهی تطبیق دادند

اریکا نعمت زاده
3 ماه قبل

وکیل برای پرونده اختلاس در تهران میخواستم
یکی از آشناها سایت شما رو پیشنهاد داد

sara abdi
3 ماه قبل

سلام طلاق توافقی در تهران
چقدر طول میکشه با کمک وکیل حرفه ای طلاق در تهران ؟

سیروس بیگی
3 ماه قبل

سلام ممنونم بابت خدمات عالی تون

پاکزاد مقدم
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید
وکیل شما در تهران وکالت تصادفات هم قبول میکند؟

هومن
3 ماه قبل

سلام من مشاوره های حقوقی زیادی در تهران گرفته بودم هیچکدام مانند شما کامل و حرفه ای نبود ممنون

سهیلا راد
3 ماه قبل

سلام وکیل خانواده در تهران دارید؟ اگه دارید چجور وقت مشاوره حضوری بگیرم برای طلاق

مروارید
3 ماه قبل

سلام
گروه وکلای دادورزان صلح و سازش فقط در تهران وکیل داره؟

کیهان عظیمی
3 ماه قبل

سلام میخواستم ببینم سابقه وکلای شما در تهران چقدره؟

farzane
3 ماه قبل

سلام مشاوره میخواستم راجب جرم زنا با وکیل تهران 

راحله میرباقری
3 ماه قبل

وکیل مهاجرت داخل تهران دارید برای مشاوره حضوری

یاسر پیری
3 ماه قبل

واقعا وکیل خوبی هستند حبس ابد بودم
نجاتم دادند از‌گناه نکرده

majid
3 ماه قبل

سلام پرونده انحصار وراثت در شهر تهران هم قبول می کنید؟
خونه ورثه در جردن

خاطره دهقانی
3 ماه قبل

سلام دیروز صبح رای دادگاه اومد خیلی خوشحالم مرسی از کمکتون
بخاطر مشاوره تلفنی واقعن که بهترین وکلای تهران شمایید. 

شایان
3 ماه قبل

سلام در زمینه مواد مخدر چقدر وکیل دارید در شهر تهران؟
پرونده خیلی مهمی دارم

عرفان
3 ماه قبل

سلام من یک مشکل کیفری دارم که یک ساله ازین دادگاه به اون دادگاه میرم دوتا وکیل قبلا گرفتم ولی نتوانستند کارمو درست کنند راجب زنا هست داخل تهران شمارو پیشنهاد دادن کاری از دستتون بر میاد؟

ساره نیکویی
3 ماه قبل

مشاوره حقوقی برای دعاوی خانواده (مهریه) میدید؟

علی کوشکی
3 ماه قبل

سلام هزینه مشاوره حضوری در تهران چقدره؟

sama mobarak
3 ماه قبل

سلام من با یکی از وکلای تهرانتون صحبت کردم و رای دادگاه رو گرفتم
وکلای متخصصی داخل تهران دارید ممنون.

صالح حیدری
3 ماه قبل

سلام واقعا از سایت شما تشکر میکنم به دنبال وکیل با سابقه در تهران بودم که شمارو یافتم
زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل کیفری من رو حل کردند

پویا غفوری
3 ماه قبل

سلام برای انجام کار های حقوقی خدمت
 وکیل شما در تهران رسیدم و وکالت دادم بهشون وکلای فوق العاده ای دارین خیلی ممنون

Ramin Dadashi
3 ماه قبل

سلام بنده ساکن ژاپن هستم و یک ملک قدیمی و بزرگ در تهران دارم که گفتند باید تخریب شه میخواستم ببینم برای وکالت دادن به وکلای شما در تهران حتما باید به ایران برگردم ؟

ملک رئیسی
3 ماه قبل

ممنونم
واقعا مشاوره خوبی بهم دادین

مهران
3 ماه قبل

خانم میر وکیل من بودند چند سال پیش
خیلی انسان شریفی هستند

مهرابی
3 ماه قبل

عالی

عباس اسدی
3 ماه قبل
پاسخ به  مهرابی

من از مشاوره استفاده کردم بسیار عالی بود . ممنونم

omid
3 ماه قبل

پرونده قتل داشتیم با خانم میر در دیوان
پرونده نقص تحقیقات خورد برگشت شهرستان