وکیل در بجنورد

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بجنورد ارائه می کند، یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

 • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری
 •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
 • نگارش و تنظیم انواع قرارداد ، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

اهمیت دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی ممکن است برای هر کسی ایجاد شوند، این دعاوی حساسیت بالایی دارند، عاقلانه ترین کار برای حل مسئله های حقوقی مراجعه به افرادی می باشد که علم کافی را دارند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش پنج سال است که در بجنورد فعالیت دارد.

وکیل در بجنورد

متاسفانه این روز ها بیش از قبل شاهد طلاق افراد، ارتکاب به جرم هایی هم چون دزدی، قتل و یا تجاوز هستیم و قطعا دادگاه ها شلوغ تر از قبل است. این طبیعی است که هر اختلاف های بین افراد بیش تر شود به افراد بیش تری برای حل و فصل آن نیاز است. ما امروز با شما همراه هستیم تا در رابطه با یکی از افراد مهم در دادگاه با یک دیگر صحبت کنیم. وکیل یکی از موثر ترین افراد در دادگاه است که می تواند کار های زیادی را انجام بدهد. اگر مایل هستید بیش تر در رابطه با وکیل های شهر بجنورد آشنا شوید ما را در این مقاله همراهی کنید.  ما امروز به هر آنچه که لازم است درباره وکیل دادگستری در شهر بجنورد بدانید می پردازیم و می گوییم که یک وکیل خوب در بجنورد چه ویژگی هایی دارد.

 • یک وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد و یا هر شهر دیگر باید به اندازه ی کافی اطلاعات داشته باشد‌.
 • او باید آن قدر فن بیان داشته باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند.
 • با تجربه بودن از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است.
 • راز دار و امانت دار بودن نیز به همان اندازه مهم است.
 • مودب باشد.
 • بلوف نزند و کار خود را سریع انجام بدهد.

درخواست مشاوره حقوقی

دادگاه حقوقی چیست چه صلاحیتی دارد؟

دادگاه های حقوقی آن دسته از محاکم و مراجع دادگستری و قضایی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند. مواردی نظیر مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد و مسائل مربوط به بیع از جمله موضوعات حقوقی و موارد در صلاحیت دادگاه حقوقی هستند. صلاحیت دادگاه های حقوقی، به دو دسته صلاحیت ذاتی و محلی، قابل تقسیم بندی است و دادگاه ها حقوقی، قادر به رسیدگی به دعاوی خارج از صلاحیت خود نیستند.

دادگاه کیفری چیست و چه صلاحیتی دارد؟

به صورت کلی مراجع رسیدگی به دعاوی در کشور به دو دسته قضایی و غیرقضایی تقسیم می شوند. مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند، معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و متصدیان این دادگاه نیز قاضی نیستند، در حالی که مراجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه تشکیل شده و به دعوا بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن نیز از قضات تشکیل شده است. از سوی دیگر، قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم می کنند. بر این اساس طبق ماده 294 قانون آیین دادرسی کیفری این مراجع قضایی به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند.

وکیل در بجنوردوکیل کیفری در بجنورد را چگونه پیدا کنیم

لازم به ذکر است که مسائل قضایی به دو دسته ی حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. دقت کنید که این قضایای حقوقی منجر به محکومیت و زندان نمی شود و این در صورتی است که قضایای کیفری به حبس و یا پرداخت جریمه محکوم می شوند. جرایمی که مجازات کیفری را در بردارند شامل دزدی، تجاوز، قتل و غارت است. وکیل کیفری در بجنورد موظف است که از موکل خود دفاع کند و مجازات او را به حداقل می رساند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این پروسه بدون حضور یک وکیل متخصص در بجنورد به سادگی حل نمی شود. شایان ذکر است که دیگر مسائلی مثل مشکلات ملکی نیز به خاطر قوانین ریز و درشتی که دارد به یک وکیل نیاز است.  وظیفه ی وکیل ملکی در بجنورد و یا هر شهر دیگر این است که مدارک لازم را برای دادگاه فراهم کند و به حل پرونده کمک کند. قطعا می دانید که این روز ها قیمت هر ملک چه قدر بالا است و شما نباید به یک کلاهبردار اجازه بدهید که حق شما را بخورد پس در اولین فرصت بهترین وکیل دادگستری را پیدا کنید.

ویژگی های وکیل متخصص در بجنورد

دقت کنید که علت مراجعه ی شما به دادگاه هر چیزی که باشد طلاق، اتهام به دزدی، مسائل ملکی و یا حتی مسائل خانوادگی قطعا نتیجه ی این دادگاه ها در زندگی شما موثر خواهد بود پس بهتر است که به دنبال یک وکیل متخصص در بجنورد بگردید ما در این قسمت به ویژگی های وکیل متخصص در بجنورد می پردازیم تا شما متناسب با آن وکیل مد نظر خود را پیدا کنید.

 • کار بلد باشد
 • حرفه ای
 • با تجربه
 • تحصیل کرده
 • پرونده را از چندین جهت بررسی کند
 • با اخلاق و صبور باشد
 • مسلط به قوانین و هم چنین مسائل روان شناسی

وکیل در بجنوردوکیل طلاق در بجنورد چه وظایفی دارد

شاید در لحظه ی اول گمان کنید که طلاق یک کار راحتی است و از آن جایی که این روز ها خیلی شاهد آن هستیم نیازی به اخذ وکیل نیست اما باید خدمتتان عرض کنیم که در این اتفاق مسائل مهمی باید مورد بررسی قرار بگیرد که حضور یک وکیل طلاق در بجنورد را ضروری می کند. قطعا به توافق رسیدن در مورد مهریه و پرداخت نفقه مشکل ساز است . اما مسئله ی مهم دیگری که وجود دارد و معمولا دو طرف قضیه با آن مشکل دارند حضانت فرزند یا فرزندان است. یک وکیل به شما کمک می کند که بتوانید حق خود را بگیرید و یا این که فرزند خود را پیش خود نگه دارید.

وکیل ملکی

وظیفه  وکیل ملکی این است که مدارک لازم را برای دادگاه فراهم کند و به حل پرونده کمک کند. قطعا می دانید که این روز ها قیمت هر ملک چه قدر بالا رفته است و شما نباید به یک کلاهبردار اجازه بدهید که حق شما را تضییع کند، پس تلاش کنید که از این مشکلات جلوگیری کنید.

اهمیت مراجعه به وکیل در بجنورد

در این بخش قرار است که به اهمیت مراجعه به وکیل در بجنورد با یک دیگر صحبت کنیم.  افراد  زیادی از ما سوال می پرسند که اهمیت این کار چیست و با این که اصلا چرا باید به سراغ وکیل برویم زمانی که ما بی گناه باشیم که دادگاه همه چیز را متوجه می شود و ما را تبرئه می کند و در صورت گناهکار بودن هم همه چیز را می فهمد درست است که دادگاه برای کشف حقایق و گرفتن حق افرادی است که نمی توانند از خود دفاع کنند اما باید خدمتتان عرض کنیم که دادگاه بدون مدارک و ادله ی محکم نمی تواند کمکی به شما کند و این وکیل است که مدارک لازم را تهیه می کند و به شما تاکید می کند که چه مدارکی می توانند در این پرونده به کار شما می آید.‌ علاوه بر این وکیل می داند که از چه تبصره و ماده ای استفاده کند که بی گناهی شما را ثابت کند و این که از مجازات شما کم کند پس به هیچ عنوان از اهمیت این موضوع غافل نشوید.

وکیل در بجنوردبهترین وکیل در بجنورد چه کسی است

این که ما بخواهیم یک وکیل را به عنوان بهترین وکیل در بجنورد معرفی کنیم کار اشتباهی است چون که برخی وکلا در یک حیطه و زمینه ی خاص بهترین هستند. شما باید به دنبال بهترین وکیل در زمینه ی کار خود باشید. برای مثال به دنبال بهترین وکیل خانواده در بجنورد و یا بهترین وکیل ملکی بگردید. بهتر است به این نکته نیز اشاره کنیم که قبل از این که شکایت کنید و یا این که در دادگاه حاضر شوید بهتر است با یک مشاور حقوقی در شهر بجنورد مشورت کنید. این مشاور به شما می گوید که چگونه عمل کنید و چه حرفی را بزنید تا به نفعتان شود. شما می توانید برای این کار از بهترین مشاور های حقوقی مشورت بگیرید و به بهترین نتیجه برسید.  در رابطه با وکیل آنلاین در بجنورد نیز باید خدمتتان عرض کنیم که می توانید یا تلفن همراه خود وکیل خود را پیدا کنید و با او برای انجام کار های حقوقی هماهنگ شوید.

مشاوره حقوقی در بجنورد

شما می توانید قبل از این که برای دفاعیه و یا تنظیم شکوائیه به دادگاه مراجعه کنید با یک مشاور صحبت کنید.  حواستان باشد که در برخی پرونده های حقوقی و یا کیفری کوچک ترین حرکت شما ممکن است سر به ی نهایی باشد و اوضاع را به نفع و یا حتی به ضرر شما تغییر دهد و دریافت مشاوره حقوقی از وکیل بجنورد می تواند به شما کمک کند که چگونه اصولی و حساب شده کار کنید.  مشاور حقوقی به نکات مهمی اشاره می کند و علاوه بر آن هزینه ی کم تری از اخذ وکیل دارد .

چه موقع باید به سراغ یک وکیل در بجنورد برویم

برخی اوقات نیز برخی موکل ها به ما مراجعه می کنند غافل از این که دیگر کار ازکار گذشته است و وکیل هم‌ نمی تواند برای فرد کاری کند. به همین منظور ما تصمیم گرفتیم که در این بخش به این سوال پاسخ دهیم که چه موقع باید به سراغ یک وکیل در بجنورد برویم . دقت کنید که در برخی پرونده ها و یا دادگاه هایی مثل دادگاه تجدید نظر اگر فرد در تاریخ مقرر اقدام نکند و تاریخ واخواهی منقضی شود دیگر دادگاه درخواست تجدیدنظر او را قبول نمی کند و آن وقت فرد مجبور به پذیرش حکم وارد شده است.  گاهی اوقات نیز طرف مقابل پرونده اقدامی انجام می دهد که دیگر شما نمی توانید کاری کنید پس بهتر است از همان ابتدایی که قرار است شکوائیه تنظیم کنید و یا این که اولین ابلاغیه به دستتان رسید می توانید به وکیل و یا مشاوره حقوقی مراجعه کنید و از همان اول حساب شده کار کنید.

کلام آخر

به عنوان کلام آخر نیز باید خدمتتان عرض کنیم که شما باید برای پیدا کردن یک وکیل خبره در بجنورد کمی تحقیق کنید. بهتر است که از بین دوست و آشنا خود تحقیق کنید و بپرسید که آن ها قبلا با چه کسی همکاری داشته اند و بهترین وکیل چه کسی است.  البته حواستان باشد که شما باید به دنبال بهترین وکیل در رابطه با پرونده ی خود باشید زیرا ممکن است که یک وکیلی در پرونده های ملکی بهترین باشد اما نتواند در پرونده های وکیل خانواده و یا وکیل مواد مخدر آن گونه که باید عمل کند پس از همین حالا به دنبال یک وکیل خوب در بجنورد باشید تا در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به بهترین نتیجه ی ممکن برساند.وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها