بهترین وکیل در بجنورد

وکیل در بجنورد

وکیل در بجنورد

متاسفانه این روز ها بیش از قبل شاهد طلاق افراد، ارتکاب به جرم هایی هم چون دزدی، قتل و یا تجاوز هستیم و قطعا دادگاه ها شلوغ تر از قبل است. این طبیعی است که هر اختلاف های بین افراد بیش تر شود به افراد بیش تری برای حل و فصل آن نیاز است. ما امروز با شما همراه هستیم تا در رابطه با یکی از افراد مهم در دادگاه با یک دیگر صحبت کنیم. وکیل پایه یک دادگستری یکی از موثر ترین افراد در دادگاه است که می تواند کار های زیادی را انجام بدهد.

  • یک وکیل پایه یک دادگستری در بجنورد و یا هر شهر دیگر باید به اندازه ی کافی اطلاعات داشته باشد‌.
  • او باید آن قدر فن بیان داشته باشد تا بتواند از موکل خود دفاع کند.
  • با تجربه بودن از دیگر ویژگی های یک وکیل خوب است.
  • راز دار و امانت دار بودن نیز به همان اندازه مهم است.
  • مودب باشد.
  • بلوف نزند و کار خود را سریع انجام بدهد.

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بجنورد ارائه می کند، یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

 • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری
 •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
 • نگارش و تنظیم انواع قرارداد ، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

آدرس : بجنورد – مقابل استانداری

 

اهمیت دعاوی حقوقی

دعاوی حقوقی ممکن است برای هر کسی ایجاد شوند، این دعاوی حساسیت بالایی دارند، عاقلانه ترین کار برای حل مسئله های حقوقی مراجعه به افرادی می باشد که علم کافی را دارند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش پنج سال است که در بجنورد فعالیت دارد.

درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

وکیل مواد مخدر در بجنورد

هنگامی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشت موادمخدر به صورت کلی ممنوع اعلام شد، ایران از مثلث طلایی مواد مخدر حذف شد. اما باید بدانید که شهرهای مرزی کشور ما به اعتبار همسایگی با دو کشور افغانستان و پاکستان طبیعتاً در معرض آسیب‌دیدگی قرار دارند یعنی با توجه به این موضوع که در مرزهای مشترک بین ایران و افغانستان راه‌های مختلفی وجود دارد، نوعاً قاچاقچیان مواد مخدر تغییر مسیر می‌دهند. در هر حال به نظر می‌رسد که شهرهای مرزی شرق کشور در معرض آسیب‌پذیری بیشتری در قبال جرایم ناشی از موادمخدر به خصوص قاچاق این نوع کالا قرار دارند برای اطلاعات بیشتر با وکیل مواد مخدر مشورت کنید. انواع مواد مخدر جرایم خاص خود را دارند و مجازات های سنگینی برای آن ها تعیین شده است.

دادگاه حقوقی چیست چه صلاحیتی دارد؟

دادگاه های حقوقی آن دسته از محاکم و مراجع دادگستری و قضایی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند. مواردی نظیر مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد و مسائل مربوط به بیع از جمله موضوعات حقوقی و موارد در صلاحیت دادگاه حقوقی هستند. صلاحیت دادگاه های حقوقی، به دو دسته صلاحیت ذاتی و محلی، قابل تقسیم بندی است و دادگاه ها حقوقی، قادر به رسیدگی به دعاوی خارج از صلاحیت خود نیستند.

وکیل کیفری در بجنورد
Criminal lawyer in Bojnord

وکیل کیفری در بجنورد را چگونه پیدا کنیم؟

لازم به ذکر است که مسائل قضایی به دو دسته ی حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. دقت کنید که این قضایای حقوقی منجر به محکومیت و زندان نمی شود و این در صورتی است که قضایای کیفری به حبس و یا پرداخت جریمه محکوم می شوند. جرایمی که مجازات کیفری را در بردارند شامل دزدی، تجاوز، قتل و غارت است. وکیل کیفری در بجنورد موظف است که از موکل خود دفاع کند و مجازات او را به حداقل می رساند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این پروسه بدون حضور یک وکیل متخصص در بجنورد به سادگی حل نمی شود. شایان ذکر است که دیگر مسائلی مثل مشکلات ملکی نیز به خاطر قوانین ریز و درشتی که دارد به یک وکیل نیاز است.

دادگاه کیفری چیست و چه صلاحیتی دارد؟

به صورت کلی مراجع رسیدگی به دعاوی در کشور به دو دسته قضایی و غیرقضایی تقسیم می شوند. مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند، معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و متصدیان این دادگاه نیز قاضی نیستند، در حالی که مراجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه تشکیل شده و به دعوا بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن نیز از قضات تشکیل شده است. از سوی دیگر، قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم می کنند. بر این اساس طبق ماده ۲۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری این مراجع قضایی به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند.

وکیل طلاق در بجنورد
Divorce lawyer in Bojnord

وکیل طلاق در بجنورد چه وظایفی دارد؟

شاید در لحظه ی اول گمان کنید که طلاق یک کار راحتی است و از آن جایی که این روز ها خیلی شاهد آن هستیم نیازی به اخذ وکیل نیست اما باید خدمتتان عرض کنیم که در این اتفاق مسائل مهمی باید مورد بررسی قرار بگیرد که حضور یک وکیل طلاق در بجنورد را ضروری می کند. قطعا به توافق رسیدن در مورد مهریه و پرداخت نفقه مشکل ساز است . اما مسئله ی مهم دیگری که وجود دارد و معمولا دو طرف قضیه با آن مشکل دارند حضانت فرزند یا فرزندان است. یک وکیل به شما کمک می کند که بتوانید حق خود را بگیرید و یا این که فرزند خود را پیش خود نگه دارید.

وکیل ملکی در بجنورد

وظیفه  وکیل ملکی این است که مدارک لازم را برای دادگاه فراهم کند و به حل پرونده کمک کند. قطعا می دانید که این روز ها قیمت هر ملک چه قدر بالا رفته است و شما نباید به یک کلاهبردار اجازه بدهید که حق شما را تضییع کند، پس تلاش کنید که از این مشکلات جلوگیری کنید.

بهترین وکیل در بجنورد
The best lawyer in Bojnord

مشاوره حقوقی در بجنورد

شما می توانید قبل از این که برای دفاعیه و یا تنظیم شکوائیه به دادگاه مراجعه کنید با یک مشاور صحبت کنید.  حواستان باشد که در برخی پرونده های حقوقی و یا کیفری کوچک ترین حرکت شما ممکن است سر به ی نهایی باشد و اوضاع را به نفع و یا حتی به ضرر شما تغییر دهد و دریافت مشاوره حقوقی از وکیل بجنورد می تواند به شما کمک کند که چگونه اصولی و حساب شده کار کنید.  مشاوره حقوقی به نکات مهمی اشاره می کند و علاوه بر آن هزینه ی کم تری از اخذ وکیل دارد .

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرادی
1401-09-16 08:32

وکیل خوبی هستند
لایحه خوبی برام نوشتند

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده